18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brzesko: Menele zrobili sobie kibel z cmentarza

SuchyHarry • 2022-07-20, 17:33
W Brzesku okoliczne lumpy postanowiły sobie urządzić zajebistą miejscówę na wódę.

Cytat:


Zabytkowy cmentarz między ulicami Ogrodową, Kościuszki i Słowackiego w Brzesku jest od kilku lat miejscem libacji alkoholowych. Dochodzi wręcz do dantejskich scen. Miejscowi kloszardzi śpią na płytach nagrobnych, wyrzucają puste puszki i butelki obok mogił, a nawet załatwiają swoje potrzeby na pomnikach.

Policja już od dawna zdaje sobie sprawę z wagi problemu. Niestety, zlokalizowana w samym centrum Brzeska nekropolia to dla osób z nizin społecznych doskonałe miejsce do spędzania wolnego czasu. Można się tam schować w taki sposób, że z ulicy nikt nie jest w stanie dojrzeć raczących się alkoholem mężczyzn. Poza tym doskonale widać osoby wchodzące przez bramy cmentarza, więc w każdej chwili można uciec przed nadejściem mundurowych. W pobliżu cmentarza znajduje się sklep monopolowy. Sama nekropolia jest dostępna całą dobę, nikt nie zamyka jej na noc.









źródło: super express

dżonyłojlker

2022-07-20, 17:38
Jacy menele... twarz ogolona, zegareczek na ręce, to przecież dziennikarze super expressu.

Juzwa

2022-07-20, 18:30
Potem się dziwić, że ktoś takiego ch*ja podpalił.

Karkus

2022-07-20, 18:39
Fajne to Brzesko, takie nie za nudne...

KapejloneK napisał/a:

Jacy menele... twarz ogolona, zegareczek na ręce, to przecież dziennikarze super expressu.



Nie myl BEZDOMNEGO z menelem z Brzeska

baronturbina

2022-07-20, 18:46
Jak dla mnie to sztywnym to różnicy nie zrobi. Zawinąć ukarać i tyle.

zwierzak30

2022-07-20, 20:10
Jak taki menel ma zgon.To gdzie się ma udać?
Cmentarz to chyba dobra opcja. :)

ps:
Ten stolec to ja ... Jezuska widzę w tym stolcu.

Ronin69

2022-07-20, 21:01
przeczytałem Mengele :)

Ogórek

2022-07-20, 22:46
Położyć się koło Kunegundy - zazdroszczę

marcino_zly

2022-07-20, 22:49
Super express.
A gdzie Fakt?
Hahahaha
Pamietam takie coś:



rafal_etz

2022-07-21, 05:54
Wyglądają i zachowują sie jak typowi katolicy wyborcy pisu

pytolsky

2022-07-21, 08:21
rafal_etz napisał/a:

Wyglądają i zachowują sie jak typowi katolicy wyborcy pisu



Nooo, tymczasem taką pamiątkę zostawiły ateistyczne feministki, światłe wyborczynie lewicy, na Cmentarzu Ofiar Hitleryzmu na gdańskiej Zaspie:



Dla przypomnienia: leżą tam m.in. obrońcy Poczty Gdańskiej czy ofiary obozu koncentracyjnego KL Stutthof. I właśnie dlatego, abstrah*jąc od bzdurnych postulatów popartych jeszcze gorszą argumentacją, nikt rozumny nie powinien tego ruchu popierać - bo to zwykłe bydło i prawda jest taka, że każdy kto w tym uczestniczył wyraził w większym lub mniejszym stopniu przyzwolenie na podobne akty wandalizmu w całym kraju. Jedyne co was różni od kibolstwa to krój szalików w zimę. I tak, j***ć PiS, ale nie przy urnach cmentarnych tylko wyborczych. A tobie rafałku serdeczny kutang do dupy.

Rutik

2022-07-21, 08:25
To musi być ta elita o której mówił halman co to została w kraju, zamiast zapie**alac w UK u araba na zmywaku.

Włodziu

2022-07-21, 09:05
Na cmentarzu, przy ksiezycu, kiedy duchy poszly spac,
Pewien mlody organista na mogile poszedl srac.
Wtem mogila sie otwiera i wychodzi łysy trup.
Cap za dupe bohatera
, *CZEMUS NASRAL NA MOJ GROB?*
*Mam cie w dupie, stary trupie! Moge nasrac jeszcze raz!
Tylko podrap mnie po dupie, bo mi jakis kolek wlazł.*”

BambiPMT

2022-07-21, 09:28
No ja tu problemu nie widzę. Akcja obywatelska. Naszczać na menela że 3 buty na ryj i niech sp***ala. Raz, później drugi i się nauczy.

Jarosławkaczyński

2022-07-21, 10:48
Wszystko rozumiem ale dac komuś na imię kunegunda? Napis na grobie...