18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brytyjski dżihadysta nagrał własną śmierć podczas ataku

Salieri16000 • 2019-01-23, 23:05
Thomas Evans, brytyjski dżihadysta walczący po stronie al-Shabaab, nagrał własną śmierć podczas ataku na kenijską placówkę wojskową.

Thomas Evans był brytyjskim nastolatkiem z High Wycombe, Buckinghamshire, kiedy przeszedł na islam. Wkrótce po konwersji został zatrzymany przez brytyjską policję antyterrorystyczną, gdy próbował wejść na pokład samolotu do Somalii w 2011 roku. W styczniu 2012 roku jego matka otrzymała telefon od Thomasa w którym poinformował ją, że udało mu się dotrzeć do Somalii.

Evansa chciał nagrać propagandowe wideo z ataku na cele wojskowe, a zamiast tego zdołał uchwycić nie tylko własną śmierć, ale także śmierć większości bojowników al-Shabaab podczas kenijskiego kontrataku...

Poniższy materiał zarejestrowała jego kamera, która została znaleziona przez żołnierzy do których strzelał:


nowynick

2019-01-25, 08:23
remi1982 napisał/a:

Zdechł jak pies dusząc się własną krwią, w bonusie przejechany przez transporter opancerzony. Ten filmik powinni pokazywać w szkołach .



no dobra namówiłeś do odpalenia :D

AdamBrown

2019-01-25, 16:52
Najlepsze co słyszałem: " gdyby ci co głoszą islam, sami wierzyli w te 70 dziewic, to by dawno tam byli" a dwa " "obiecać 70 dziewic po śmierci wychodzi tanio, i tródno to podważyć" ale popatrzcie na wasze podwórko: KK obiecuje czyściec, new age reinkarnacje, a ateizm obiecuje że nie ma boga.

ellsworth

2019-01-25, 21:34
TO jest przecież materiał propagandowy. Parafrazując: dał nam przykład Goebbels jak nagrywać mamy.

Salieri16000

2019-01-26, 01:58
AdamBrown napisał/a:

(...)KK obiecuje czyściec, new age reinkarnacje, a ateizm obiecuje że nie ma boga.



...i dlatego jestem agnostykiem. Dziękuję, pozdrawiam i do następnego! ;)

jpdlv2

2019-01-27, 00:44
wszystko fajnie pięknie, ale gówno widać na tym filmie.