18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brytyjska euforia

~Velture • 2018-07-11, 16:22
Jednak mundial dostarcza sporo materiałów na sadola :krejzi:


Tryper

2018-07-11, 16:28
Przynajmniej dzisiaj przegrają :)

poligon6

2018-07-11, 17:19
Ładna dzicz w tej Anglii. Swoja drogą ze statystycznym Niemcem, Skandynawem, Francuzem, Austryiakiem, mozesz normalnie porozmawiać na kazdy temat. W Anglii jest natomiast spore ryzyko że trafisz na umysłowego kafla o horyzontach konia pociagowego. Dumne syny Albionu nie potrafia nawet mówić poprawnie w swoim języku i napie**alja czyms podobnym u nas do ślaskiej gwary. Tyle ze wiekszość ślazaków zna język polski i napie**alaja tak miedzy sobą a angole innego poza swoja gwara jezyka nie znaja.

komin321

2018-07-11, 17:50
ch*jec napisał/a:

Przynajmniej dzisiaj przegrają :)



Ja tam będe kibicował Anglikom, jak zawsze powtarzam ze nie warto patrzeć w przeszłość, gdy słysze ze polaki nie lubią ukraińców czy niemców czy rusków za czasy 2 wojny, to ja akurat nie potrafie jakos polubieć chorwatów za to ze obok ukraińców to jedyni słowianie którzy współpracowali z nazistami (chorawci nawet bardziej od ukrainy, oczywiscie moze ktos napisac o Słowacji, ktorzy na nas napadli, tylko ze oni nie sciagali ludziom skory na zywca ani nie ucinali głów) i mordowali w beztialski sposób serbów... mieli swoje obozy koncentracyjne... No ale Polakom nic nie zrobili, to teraz wszyscy tak zachwalaja tych chorwatow ze jaki to fajny naród... a ja mimo wszystko wole tych "nazistow" z niemiec... Nie wiem dlaczego.. Moze poprostu nie lubie sprzedajnych kurew... Jakim wtedy był ten narod z balkanow...

aaaaaaaaaaaaaa

2018-07-11, 18:04
Ja tam dziś kibicuję angolom. Bo chcę, żeby w finale przej***li z kogucikami. Tak blisko i p*zda, nie ma mistrzostwa. :mrgreen:

komin321

2018-07-11, 18:16
W ogole to wstyd żey Chorwacja grała w finale z taką grą, zresztą patrząc na ich męki z Danią i Rosją to nie dzadzą rady Angli

HalfGod

2018-07-11, 22:46
CHorwacja - Anglia 2-1 :D i to był huk jak tego angola

minetek

2018-07-11, 22:53
I ch*j po euforii :)

Miruu

2018-07-12, 08:32
football is not going home :P

A jaranie się piłką nożną, to.... itd...

Revilform

2018-07-14, 09:40
Wszyscy dalej się bawią a murzyn klasycznie sp***ala :lol: