18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Brykający gówniak z psem doznaje rozjechania

fantastico • 2016-12-28, 00:26
Chiński dzieciak brykający ze swym piesem dokonuje przykucu przez co jadący kierowca go nie zauważa i rozjeżdża na placek.


macizna

2016-12-28, 00:42
W sumie to bardziej by mi było szkoda psa bo jest wieksza szansa ze goowniack wyrosnie na jakiegos sk***ysyna bez serca niż żeby bogu ducha winny psiak komuś kiedyś zawadzil

zayer1

2016-12-28, 00:58
szkoda dzieciaka...

BrunerOvned

2016-12-28, 01:59
fantastico, k***a, nóż mi się w kieszeni otwiera...
Albo jesteś zbyt głupi, albo nie dorosłeś i nie masz dzieci i nie wiesz. co się z tym faktem wiąże - albo jesteś jednak debilem liczącym tylko na piwa na sadolu...
Jeśli kiedyś będziesz miał dziecko, które podobnie zginie, powiesz wtedy "rozjechali mi gówniaka"? :kawa:

kotorminator

2016-12-28, 09:31
Już był ten temat poruszany, ale jeszcze raz. Jakim trzeba być debilem i przejechać coś leżącego na drodze, dwoma kołami?
każdy rozgarnięty kierowca, zatrzyma się po najechaniu jednym kołem. No k***a, debil.
A co do BrunerOvned.
Przestań pierdzieć, to jest Sadistic a nie jakieś Kwejki czy inne srejki. Ja nie lubię okrucieństwa wobec zwierząt i nie oglądam tych filmów. Jeśli Ty nie masz siły na filmy z dziećmi (nie, nie o takich filmach myślę), to nie oglądaj. A już tym bardziej, nie umoralniaj innych.
Skończyłem.

BlanX

2016-12-28, 09:41
0:50 już jakiś kucharz leci żeby ten placek zebrać i podać w swojej knajpie.

pipi71

2016-12-28, 12:38
u wszystkich żółtych rozjeżdżanie dzieci to już epidemia

DerQPL

2016-12-28, 16:04
kotorminator napisał/a:

Już był ten temat poruszany, ale jeszcze raz. Jakim trzeba być debilem i przejechać coś leżącego na drodze, dwoma kołami?
każdy rozgarnięty kierowca, zatrzyma się po najechaniu jednym kołem. No k***a, debil.



Tam jest próg zwalniający, przypatrz się.

nowynick

2016-12-28, 16:18
supercharger napisał/a:

@up Kolego...zmień portal.Szybko.


Nie zesraj się sadysto. Mnie jako ojca dwójki śmierć dziecka dotyka. No ok dałem piwko bo to wyjątkowo debilne dziecko było żeby się kłaść na drodze... :D

Zacharael

2016-12-28, 16:24
Żarty żartami, ale typ w aucie pewnie będzie miał rysę do końca życia :-/

Mors_Nigra

2016-12-28, 16:58
@nowynick, to niech Cię dotyka, to zrozumiałe, masz dzieci itd... ale zachowaj to dla siebie, a raczej nie przypie**alaj się do tych których to nie tyka. To prosta zasada jest.

thetmtmt

2016-12-28, 17:02
Zacharael napisał/a:

Żarty żartami, ale typ w aucie pewnie będzie miał rysę do końca życia :-/



Dobry lakiernik albo zmieni auto i nie będzie rysy :amused:

tommy30

2016-12-28, 17:04
Pies - najlepszy przyjaciel, a sp***olił pierwszy :D

myha

2016-12-28, 17:21
macizna napisał/a:

W sumie to bardziej by mi było szkoda psa bo jest wieksza szansa ze goowniack wyrosnie na jakiegos sk***ysyna bez serca niż żeby bogu ducha winny psiak komuś kiedyś zawadzil



Wyrosłeś na sk***ysyna bez serca. Więc może zrób dobry uczynek i wyrwij chwasta.