18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brutalny atak posła nowoczesnej na prezesa Kaczyńskiego

~Velture • 2018-06-12, 13:17
Zaczynamy shitstorm nad tym czy lepsze są kaczki czy pedelarze :trollencjusz:


Wiewór

2018-06-12, 13:20
Dokąd zmierza ludzkość? :-|
Rozumiem zrobić przecier po guangdońsku ale co trzeba mieć we łbie, żeby rozjechać specjalnie niewinne zwierzę?

r061071

2018-06-12, 13:20
to gesi rudzielcu

~Angel

2018-06-12, 13:21
Jak jesteśmy już w temacie kaczuszek to dorzucę coś od siebie. Pierwsza kaczuszka jebła jak Lechu


nowynick

2018-06-12, 13:25
ch*j złamany.


Ale takich pedalarzy jest i w Polsce coraz więcej, jak jedzie ścieżką to choćby skały srały on tu król i wszyscy won! Nie mówię tu o nagminnym łażeniu po ścieżkach i skądinąd słusznych pretensjach tylko o takich sytuacjach ja ta z nagrania...

latarnik

2018-06-12, 13:31
Coś długie szyje mają te kaczki, zupełnie jak gęsi

100Burned

2018-06-12, 13:38
nowynick napisał/a:

ch*j złamany.


Ale takich pedalarzy jest i w Polsce coraz więcej, jak jedzie ścieżką to choćby skały srały on tu król i wszyscy won! Nie mówię tu o nagminnym łażeniu po ścieżkach i skądinąd słusznych pretensjach tylko o takich sytuacjach ja ta z nagrania...





Nie lubię pedalarzy ale co się czepiasz tego konkretnego typka? Jechał cały czas prosto, nie skręcił celowo żeby czynić pedałowy carmageddon, nie wystawił buta żeby jebnąć rzut wolny gęsią, po prostu przejechał. Jak gęś stoi i ch*j, pie**oli wszystko dookoła to sama z siebie długo nie pożyje. Zero instynktu. Gdybym był na miejscu tego kierowcy składaka nowego typu to zrobiłbym to samo.

No i nie przejechał po niej centralnie tylko ją trącił prawym członkiem skrajnej lewicy. Nic jej się nie stało.

nwonigers

2018-06-12, 14:13
up jestes debilem. Czyli kiedy czlowiek stoji na drodze, bo jestem debilem twojego pokroju i nie uzywa mozgu to kierowca moze go rozjechac, bo jedzie przeciez prosto? moze ktos go rozpozna na filmie i go dojedzie sprawiedliwosc tak jak innych tego typu gnoji.

k***a mac ale literowke zrobilem, co za wstyd;d

mygyry

2018-06-12, 14:18
Ja tam wolę kaczki, szczególnie, dobrze wypieczone

100Burned

2018-06-12, 14:37
nwonigers napisał/a:

up jestes debilem.



Twoja stara bardziej bo cie nie wsadziła do okna życia, kiedy jeszcze się tam mogłeś zmieścić.


nwonigers napisał/a:


Czyli kiedy czlowiek stoji na drodze



StoJi to twojemu staremu jak szykuje bąbelki w wannie do wspólnego pluskania z tobą.


nwonigers napisał/a:

bo jestem debilem twojego pokroju



Jesteś, jesteś ale nie mojego pokroju. Gdybyś miał cokolwiek wspólnego ze mną to cała familia by się cieszyła że jeden w miarę normalny się udał.


nwonigers napisał/a:

moze ktos go rozpozna na filmie i go dojedzie sprawiedliwosc



Nie ma podstaw do jakiegokolwiek postępowania.

nwonigers napisał/a:

tak jak innych tego typu gnoji.



Gnoi ewentualnie gnojów.


nwonigers napisał/a:

k***a mac ale literowke zrobilem, co za wstyd;d



Nie literówkę tylko ty jesteś po prostu analfabetą. Nie potrafisz pisać w języku polskim. Nie chodzi tylko o babole. Zdania budowane przez ciebie nie mają sensu.

Karbit83

2018-06-12, 14:44
"Brutalny atak posła nowoczesnej na prezesa Kaczyńskiego"
No normalnie boki zrywać.

Foto123

2018-06-12, 15:07
100Burned napisał/a:



Twoja stara bardziej bo cie nie wsadziła do okna życia, kiedy jeszcze się tam mogłeś zmieścić.




StoJi to twojemu staremu jak szykuje bąbelki w wannie do wspólnego pluskania z tobą.




Jesteś, jesteś ale nie mojego pokroju. Gdybyś miał cokolwiek wspólnego ze mną to cała familia by się cieszyła że jeden w miarę normalny się udał.




Nie ma podstaw do jakiegokolwiek postępowania.



Gnoi ewentualnie gnojów.




Nie literówkę tylko ty jesteś po prostu analfabetą. Nie potrafisz pisać w języku polskim. Nie chodzi tylko o babole. Zdania budowane przez ciebie nie mają sensu.




Ty no niezłe masz te teksty, w której klasie podstawówki takich uczą? :badyl:

janlew

2018-06-12, 15:15
Autem to bym pewnie nie omijał no chyba że w mieście. Ale rowerem, nie rozumiem co za problem zwolnić i ominąć. Ani tir z tyłu w ciebie nie wiedzie, ani w poślizg nie wpadniesz i nie zabijesz nikogo... Już nawet ch*j z tymi kaczkami, choć zabijać bez powodu się nie powinno, ale sam fakt że można się wypie**olić zdrowo na takiej kaczce, świadczy o tym że to jakiś straszny debil.

Abraxus napisał/a:

Dokąd zmierza ludzkość? :-|
Rozumiem zrobić przecier po guangdońsku ale co trzeba mieć we łbie, żeby rozjechać specjalnie niewinne zwierzę?


Rozumiesz rozjeżdżanie małych dzieci w Azji i nazywasz to przecierem, a krzywda rosołowej kaczki cię rozczula? To masz na myśli, swej chorej? No jeśli tak, to raczej jesteś w mniejszości, a świat i ludzkość zmierza na szczęście w dokładnie przeciwnym kierunku, niż oczekujesz ty i reszta zakochanych w zwierzątkach (zoofili).
...Następne nazi-bolszewickie pokolenie będzie twierdziło że woli zabić człowieka niż zerwać kwiat.
...A jeszcze kolejne że ludzi którzy naruszają naturalne pagórki, nurt rzeki, czy niszczą kamienie, trzeba eksterminować, bo też są wrogami Kapitana Planety.

ddss

2018-06-12, 15:22
Nawet człowiek sk***iel by czegoś takiego nie zrobił.