18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Brutalne ataki na imigrantów

pawełjumper • 2016-01-21, 10:37
Pracownicy organizacji ‚pomocowych’ informują, że wśród imigrantów jest rozpowszechniony lęk przed Bułgarami. Z relacji ludzi wynika, że straż graniczna Bułgarii jest bezwzględna – często szczują psami i biją.




– Obserwują nas. Gdy uchodźcy usiłują przekroczyć granicę, zatrzymują ich i odsyłają z powrotem, czasem ich przy tym biją, okradają, a nawet szczują psami. – mówi 73-latek mieszkaniec wioski Sukrupasa w północnej Turcji.
– Uderzyli mnie i odebrali mi pieniądze. Uciekłem z piekła w domu, licząc na raj w Europie. Tymczasem natrafiłem tutaj na inne piekło – opowiada o swoim spotkaniu z bułgarską strażą graniczną Alan Murad, 17-letni Irakijczyk ubiegający się o azyl.
Władze Bułgarii, podobnie jak wiele innych rządów w Europie Środkowej i Wschodniej znacznie mniej przychylnych uchodźcom niż politycy w Europie Zachodniej.
Zezwolenia na strzelanie
Władze Bułgarii wysłały dodatkowy kontyngent wojskowy na południową granicę, stacjonujący tam żołnierze są uzbrojeni i mają prawo użyć broni – zapowiedział bułgarski minister obrony Nikołaj Nentchev.
Oddziały rozmieszczone na granicy „mają wyraźne instrukcje co do sytuacji, w których mogą użyć siły” dotyczą przede wszystkim działań obronnych – wyjaśnił minister obrony cytowany przez agencję Regnum.

źródło: http://ndie.pl/imigranci-boja-sie-bulgarow/

nowynick

2016-01-21, 10:43
jak można wstąpić w szeregi bułgarskiej straży granicznej?

krakenwmajtach

2016-01-21, 10:44
Jakby się nie próbował wpie**olić na krzywy ryj tam gdzie go nie chcą to wpie**olu by nie dostał, pie**olone ciapaki myślą, że są bezkarne. Niech się cieszy, że nie odj***li go tam.

iamthelaw

2016-01-21, 11:02
No super. Może ja sobie pojadę w okolice suwałek, przekraczać nielegalnie granicę z kaliningradem. Ciekaw jestem czy też by mnie psem poszczuli, czy może seria z Ak w plecy.

donkapusta

2016-01-21, 11:10
Bo jak się mówi do nieproszonego człowieka - nie nie chcę, abyś wchodził do mojego domu, to "znaczy nie wchodź". Można powtórzyć 3-5 razy nie wchodź, później daje się w mordę, kto ma psa to szczuje.

Galin

2016-01-21, 11:16
Od zawsze było tak, że jak ktoś NIELEGALNIE chciał przekroczyć granicę to się do niego strzelał, bito, czy szczuło psem. Może oni nie wiedzą, bo na pustyni nie ma psów... Swoją drogą, nie ma się co Bułgarom dziwić, że kruciotko postępują z ciapatymi. Tyle lat pod tureckim butem...

~Sol

2016-01-21, 11:20
@nowynick Bądź po prostu w pogotowiu, jak będzie trzeba polskie szeregi wzmacniać ;)