18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Broń przeciwko predatorom

phrontch • 2018-05-08, 00:59
Taka tam zabawka dla bardzo dużych chłopców :karabin:


Siberian_Meat_Grinder

2018-05-08, 13:20
Salieri16000 napisał/a:

Hamerykańce się jarają gównianą "prezentacją". "Popatrzcie jak w USA mamy dobrze- kup, postrzelaj sobie do woli" ze sprzętu którego nie jest w stanie przenieść pojedynczy żołnierz. Typ który strzela ledwo z tym Minigunem stoi, wyj***łby się jak siemasz gdyby tylko założył na plecy zasobnik z ammo stojący na stole

j***ć USA, ich fałszywą wolność słowa i poszanowania praw człowieka. j***ć największego terrorystę tego świata!



skoro go stać, to przynajmniej może sobie dla zabawy spróbować i ponapie**alać z miniguna. Ty natomiast w swoim wolnym kraju możesz najwyżej na niego popatrzeć. Ale oczywiście Ty jesteś bardzo dorosły i ogólnie nie jarają Cię takie głupie zabawy.

emperorzbigniew

2018-05-08, 13:26
Kurde, panowie, luz. Jest piękny dzień, filmiki się jakoś buforują, nie ma co się denerwować. Piwko!

Wiewór

2018-05-08, 14:16
Prawdopodobnie wystrzelał trzy budżety WP na ćwiczenia na trzy lata do przodu.

-_..........._-

2018-05-08, 14:24
Wszystkim powyższym ofiarom grubego, oślego penisa z wytatuowanym "divide et empera" polecam film Hotel Rwanda, żeby się przekonali, jak bardzo są piłeczkami ping-pongowymi (tylko takimi trochę zalanymi nitroglicerynką).

carl92

2018-05-08, 16:30
Aż mi się przypomniało Vice City i co ta broń potrafiła :-D

CoJaTamKurwaWiem

2018-05-08, 17:09
Jaczuro napisał/a:


Filmik gdzie gosciu wypie**ala setki pestek z miniguna.
Komentarze: kod, pis, lewactwo, polityka.
Popie**oliło was k***a do reszty? Zwalcie sobie (moze byc wzajwmnie) dla ukojenia nerwow bo gwiazdorzycie


Kolega zapytal, wiec mu pomoglem i podpowiedziałem... Masz lepszy pomysl to tez mu podpowiedz :mrgreen:


utylizator666 napisał/a:



Mam w dupie pis po kod jod lewactwo ptactwo i inne sractwo, ale ciebie to chyba ktoś złym dotykiem uraczył... Gdzie się nie obejrzysz to gówniane wstawki polityczne.



Jasiu, dziecko drogie... Pyszczysz tutaj jakbys juz k***a byl na sadolu z 10 lat i mial z 1000 tematow na koncie... Nie pasuje ci szydera polityczna? Cokolwiek ci nie pasuje? Myslales powaznie o samobojstwie? Nie? To powninienes, zamiast ludzi wk***iac, biedaku.

utylizator666

2018-05-08, 18:54
CoJaTamk***aWiem napisał/a:


Kolega zapytal, wiec mu pomoglem i podpowiedziałem... Masz lepszy pomysl to tez mu podpowiedz :mrgreen:




Jasiu, dziecko drogie... Pyszczysz tutaj jakbys juz k***a byl na sadolu z 10 lat i mial z 1000 tematow na koncie... Nie pasuje ci szydera polityczna? Cokolwiek ci nie pasuje? Myslales powaznie o samobojstwie? Nie? To powninienes, zamiast ludzi wk***iac, biedaku.



Wzruszyła mnie twoja historia prostaczku-niedouczku. Widać coś matura nie poszła?
Boli pajacu, że twoje buractwo wyszło jako główny comment? haha idź już bo matka woła na kolację i spać.
BTW - nie pasują mi debile, resztę sobie dopowiedz jeśli w ogóle potrafisz.

edek.bajzel

2018-05-08, 20:03
k***a , znów polityka na sadolu
więc
nie byłbym sobą gdybym nie napisał ze
jebię platfusów, ruskich, unię, hamburgery
jebię też pedałów , lesbijki, feministki, czosnki
dymam dewiantów, pedryli, pederastów, adminów

ktoś jeszcze chętny....

galago11

2018-05-09, 07:18
Szkoda że mu taka gorąca łuska nie wpadła do buta :mrgreen: :-P