18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Broń domowej roboty prosto z Rosji

DarkBolo • 2012-08-28, 10:39
Poniżej znajdziecie kilka zdjęć przedstawiających bronie wykonane domowym sposobem.
Wszystkie eksponaty są w pełni sprawne.





Reszta w komentarzach.

Achtung88

2012-08-28, 19:35
idiota2454521122121232332 napisał/a:

fajna ta broń ale tak mnie to wk***ia wszystko ze chyba zaraz pójdę i zrobię taka sama i strzele sobie w łeb !!!!
przecież w tym zj***nym kraju nie da rady nic zrobić, dostałem właśnie k***a wypłatę na konto - 1116 zł.
co ja mam z tym zrobić? k***a ? flaszkę kupić i się na.j***ć czy co k***a mać? tylko nie mówcie że grama trawy bo k***a tu nagle też 100% użytkowników palacze maryśki a pewnie k***a połowa z was nawet lufki nie widziała!
dlaczego ten premier tak pie**oli? przecież k***a zróbmy bunt jakiś rozk***my to dziadostwo raz na zawsze... ja pie**ole.
mam nadzieje że będzie ten zj***ny koniec świata bo mam dość tego zaszczanego gówna.
wypie**alać nawet mnie nie wk***iać



mogę Ci korków z chemii udzielić. jak wypie**olisz wszystko w powietrze, będę Ci browary do puchy przynosił.

merh

2012-08-28, 19:46

Praca jest byla i bedzie-DLA LUDZI z DOŚWIADCZENIEM. Jak zdobyc doswiadczenie w Polszy? Pracować nawet za smieszne pieniadze,ale w zawodzie,z ktorym wiazesz przyszłosc.Lubelskie nie ma wilkiego wybory jesli chodzi o pracę,a szczegolnie o płacę,ale mechanika samochodowa,w ktorej robię,daje duże perspektywy.Na chwile obecną zbieram papierowe doswiadczenie naprawiając ludziom samochody od audi80 do audi Q7.rozpietosc rocznikowa naprawianych samochodów jest tak duza,ze mozna sie naprawde duzo nauczyc.Zaczynałem od wymieniania klocków,koncówek,oleju.. Obecnie serwisuje klime,spawam alu,kwasówke,zajmuje sie lakernictwem.Przez 3 lata człowiek zdobył doswiadczenia,ktore procentuje wypłatą i szacunkiem ludzi do mojej osoby.Trezba tylko lubic to co sie robi. Mechanike zaczałem "uprawiac" przy pierwszym romecie.dalej los był juz przesądzony.Dziś patrzac na to z boku moge smiało powiedziec-Nie żałuję.
Jesli chodzi o wykształcenie-technik mechanik,niedoszły inżynier produkcji.studia rzucone po prawie 3 latach.Wypaliłem się.Dobili mnie zapamietywaniem kątów noży tokarskich.Nie mam w naturze uczyc sie czegoś,co madry człowiek znajdzie w kazdej ksiazce tematycznej.W praktyce i tak siegałbym po jakaś tabelę.Po tych prawie trzech latach moge smiało stwierdzic:Więcej nauczono mnie w technikum niz na polibudzie.

Oberschlesier

2012-08-28, 21:49
@ Diral, jaki kierunek ukończyłeś ?

Diral

2012-08-28, 23:17
@Oberschlesier
Elektrotechnike, co ciekawe mam znajomych którzy ukończyli ten sam kierunek rok i dwa lata wcześniej i wtedy ponoć z robotą było lepiej. Tak więc kryzys to jednak nie mit :)

needrech

2012-08-28, 23:44
idiota2454521122121232332 napisał/a:

fajna ta broń ale tak mnie to wk***ia wszystko ze chyba zaraz pójdę i zrobię taka sama i strzele sobie w łeb !!!!
przecież w tym zj***nym kraju nie da rady nic zrobić, dostałem właśnie k***a wypłatę na konto - 1116 zł.
co ja mam z tym zrobić? k***a ? flaszkę kupić i się na.j***ć czy co k***a mać? tylko nie mówcie że grama trawy bo k***a tu nagle też 100% użytkowników palacze maryśki a pewnie k***a połowa z was nawet lufki nie widziała!
dlaczego ten premier tak pie**oli? przecież k***a zróbmy bunt jakiś rozk***my to dziadostwo raz na zawsze... ja pie**ole.
mam nadzieje że będzie ten zj***ny koniec świata bo mam dość tego zaszczanego gówna.
wypie**alać nawet mnie nie wk***iać


mam wykształcenie podstawowe zarabiam 2200 na miesiąc nie przemęczając się mam lekką i przyjemną prace (nie na budowie) więc nie pie**olić mi tu o wyższym wykształceniu tylko brać się za robotę bo magistrów jest wielu a robić nie ma komu

unax

2012-08-29, 00:35
@needrech
dorosnij ulomie bo inaczej nie nazwe 22 latka po podstawowce... nasienie tuskowskie... 2,2 zarobi i zadowolony no ja pie**ole, szczyt ludzkich mozliwosci... spelnienia marzen idioto j***ny, naoglada sie taki plebs kiepskich i udaje, ze blyszczy, nastepnym razem nie wypowiadaj sie na tematy ktorych nie pojmujesz 'dziecko'

druga sprawa, zarobki sa zalezne od miejsca zamieszkania... w malych miasteczkach zarobisz zazwyczaj rownowartosc minimalnej krajowej, zas w wiekszych miastach wiecej... kup mozg

0statniSprawiedliwy

2012-08-29, 17:07
Co za k***a hipokryci j***ni. Nak***iacie cały czas posty jaki ten kraj ch*jowy i zły, rząd do dupy itd., a "idiotaileśtam" dał upust swojej frustracji i go jedziecie jak burą sukę, że rpzecież kraj wspaniały, tylko on idiota i sobie nie radzi, że są perspektywy, że trzeba być zaradnym. k***a sp***alajcie ze swoimi dobrymi radami gdzieś w p*zdu, 80% osób tutaj w życiu nie pracowało, a się mądrujecie jakbyście k***a już mieli swoje korporacje pozakładane. Idiota ma rację, jest ch*jnia ze wszystkim, niektórym się przyfarci i jakoś leci, ale ponad 70% obywateli żyje od wypłaty do wypłaty. Na zachodzie kwestie są na tyle dobrze połapane, że odsetek ubóstwa jest zdecydowanie mniejszy, wiec w/w użytkownik ma prawo nadupiać na kraj. Bo fajnie k***a mówić- idź na żołnierza, będziesz miał emeryturę, pewną pensję itd, a dopiero jak się wejdzie w to środowisko, widać, że wszędzie ręka rękę myje, to samo ze strażakami, pielęgniarkami, policjantami, nauczycielami itd itd.