18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Brazylijskie igraszki

Marian_Koniuszko • 2022-11-25, 00:08
Jak widać, w Brazylii nie robią sobie zmartwień cenami paliw :lol:




r061071

2022-11-25, 00:16
tam w większość do aut a od czasu do czasu murzyńskiej dupy leją alkohol zamiast wachy

Tomson102

2022-11-25, 00:26
wydaje mi się ze może się zatruć jak dobrze weszło ( jelita dobrze chłoną- zatrucia od alko jak dupą pili)
ale z drugiej strony czy tak głęboko weszło

outline

2022-11-25, 00:56
Tomson102 napisał/a:

wydaje mi się ze może się zatruć jak dobrze weszło ( jelita dobrze chłoną- zatrucia od alko jak dupą pili)
ale z drugiej strony czy tak głęboko weszło



Nic mu nie będzie, przy tej ilości to w najlepszym razie poparzenie, ale i w to bardzo wątpię. Opie**oliłem kiedyś trochę benzyny przypadkiem (doustnie ;p) , a w szpitalu mi powiedzieli że nawet jak porządnego łyka benzyny weźmiesz to ci ch*ja będzie, bo mają takie przypadki non stop (ludzie np. paliwo spuszczają z baków :D ). Nie wiem jak w przypadku dupy, ale jak benzynę łykniesz to co najwyżej rzygniesz i potem masz cały dzień bekanko z zajebistym posmakiem ;D

mazga50

2022-11-25, 04:10
Tomson102 napisał/a:

wydaje mi się ze może się zatruć jak dobrze weszło ( jelita dobrze chłoną- zatrucia od alko jak dupą pili)
ale z drugiej strony czy tak głęboko weszło



Końcówka układu pokarmowego doskonale wchłania płyny (duża część "wody" jest w tym miejscu przyswajana). Gość jeszcze nie wie, że ma spore kłopoty.

outline napisał/a:

Nic mu nie będzie, przy tej ilości to w najlepszym razie poparzenie, ale i w to bardzo wątpię. Opie**oliłem kiedyś trochę benzyny przypadkiem (doustnie ;p) , a w szpitalu mi powiedzieli że nawet jak porządnego łyka benzyny weźmiesz to ci ch*ja będzie, bo mają takie przypadki non stop (ludzie np. paliwo spuszczają z baków ). Nie wiem jak w przypadku dupy, ale jak benzynę łykniesz to co najwyżej rzygniesz i potem masz cały dzień bekanko z zajebistym posmakiem ;D



Uja prawda. Mój staruszek prawie się przekręcił a tylko nie wypłukał ust po tym, jak mu zostało po zaciągnięciu. To było w 70tych latach.

Cipczan

2022-11-25, 06:22
Proszę księdza, wkładałem sobie w dupę końcówkę instrybutora.
Oj, to będzie piekło.
Już piecze!

Niech zdycha w spokoju.

Leatherface

2022-11-25, 08:13
Kolejne kryptopedalstwo, bo niby wygłupy, ale w dupę weszlo z natryskiem więc sie morda cieszy...

P12

2022-11-25, 08:24
mazga50 napisał/a:

Końcówka układu pokarmowego doskonale wchłania płyny (duża część "wody" jest w tym miejscu przyswajana). Gość jeszcze nie wie, że ma spore kłopoty.
Uja prawda. Mój staruszek prawie się przekręcił a tylko nie wypłukał ust po tym, jak mu zostało po zaciągnięciu. To było w 70tych latach.



Może w tamtych latach tak nie chrzcili

:mrgreen:

BubaBuba

2022-11-25, 08:55
Ale jak go zatankowali to nawet szybko biegał. Znaczy się, czarny na wachę idzie.

panar3

2022-11-25, 11:15
BubaBuba napisał/a:

Ale jak go zatankowali to nawet szybko biegał. Znaczy się, czarny na wachę idzie.



No. A ja miałem jeszcze nadzieję że mu ognistą kometę odjebią... Ech, marzenia.

contracts

2022-11-25, 13:24
mazga50 napisał/a:

Uja prawda. Mój staruszek prawie się przekręcił a tylko nie wypłukał ust po tym, jak mu zostało po zaciągnięciu. To było w 70tych latach.



Nie dziwne, dopiero po 1986 zaczęto w polsce stosować benzynę BEZOŁOWIOWĄ

rAw_Virus

2022-11-25, 17:06
W dupie mam paliwo, chodzę piechotą. :-P

mazga50

2022-11-25, 18:27
P12 napisał/a:

Może w tamtych latach tak nie chrzcili



Może. Ale prawie miesiąc w szpitalu był, a później miał problemy skórne. O wychodzeniu na słońce mógł zapomnieć.

PabloSkills

2022-11-25, 22:40
Niejeden już go zalał.