18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brazylijski program kosmiczny

phrontch • 2021-03-26, 18:52
Da Silvy przed kolonizacją Marsa zamierzają wysłać na czerwoną planetę myszy




spoon17

2021-03-28, 19:34
już nawet szury mają swój program kosmiczny

JebacToGowno

2021-03-29, 09:29
ZajętyPelikan napisał/a:

Ujmę to tak, wejdź sobie na mój profil i zobacz od kiedy tutaj jestem, Ile razy odpowiedziałem i w jaki sposób... Szukać p*zdę to sobie możesz u siebie w majtkach.
p*zdami nazywasz ludzi co mają problem z krzywdzeniem boguducha winnych zwierząt. Problem w tym, że albo dorastasz i się rozwijasz albo siedzisz w tym samym gównie z którego się wywodzisz. Przypominasz mi moich pracowników, którzy przed inspektorem chcieli się popisać i gołą babę pokazywali na telefonie... widać, że ten sam poziom reprezentujesz, na szczęści tacy ludzie zawsze pozostają na dnie... bo nikt skrzywionego gówna na górze nie chce.
Kończąc o inspektorze... spojrzał na nich z politowaniem i sprawdził wykonanie pracy 2 razy dokładniej niż zwykle.
Wyładować swoją frustrację musisz na bezbronnych zwierzętach bo zapewne w pracy boisz się pysk odezwać.
A teraz idź sobie zwal do tego filmu i zasuwaj na siłownię bo na trening mózgu już za późno.



Co Ty pajacu pie**olisz mi tu jakieś bajki o żabach?
Co innego dręczyć kogokolwiek, czy to psa, kota, czy murzyna. A co innego pie**olić o tym po internetach. Jeśli naprawdę dla Ciebie to jest ten sam kaliber to gratuluję. Tylko powiedz mi co Ty tu k***a robisz?

Poszedłem za Twoją radą i "poczytałem Twój profil".
Jesteś j***nym hipokrytą. Tutaj się osrywasz nad losem biednej myszy, ale jak jakaś laska się obruszyła na film gdzie ktoś znęcał się nad gówniakiem to pojechałeś po niej jak po burej suce. Sam jej pie**oliłeś że nikt jej nie zmusza do oglądania. To jak to jest panie cwaniaczku? Gówniaka można napie**alać ale biednej myszki szkoda?
Jeb się sk***ysynu hipokryto pojebie. pie**oleni animalsi.

janlew

2021-03-29, 12:30
CzerstWybut napisał/a:

Męczenie zwierzat to sk***ysyństwo słabych osobników


A gdzie ty tu męczenie widzisz? Szybka śmierć.

JebacToGowno

2021-03-29, 16:58
janlew napisał/a:

A gdzie ty tu męczenie widzisz? Szybka śmierć.



szybka i epicka. Na pełnej k***ie!

Tomano86

2023-07-23, 08:04
Jak ludzi mordują to się cieszycie, jak mysz przeżyła swoją przygodę życia i została kosmonautą to w dupach źle. Co z Wami nie tak??