18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brazylijski program kosmiczny

phrontch • 2021-03-26, 18:52
Da Silvy przed kolonizacją Marsa zamierzają wysłać na czerwoną planetę myszy




Dot

2021-03-27, 02:09
a teraz czekam na video gdzie wypie**olą w kosmos tego meksykańca i tych wszystkich którzy cieszą się tu w komentarzach z krzywdy zwierzaka trzęsącego się z zimna i strachu

Rozjebie

2021-03-27, 02:59
invector napisał/a:

Gdzie tu jest męczenie?
Szczurek zakończył żywot w ułamku sekundy, a przed śmiercią mógł podziwiać piękne widoki.



A skąd wiesz, ze umarł od razu? Może najpierw go rozerwało, a potem zdychał jeszcze parę godzin

MicQ napisał/a:

Dobrze , że karma wraca na Harda



A skąd to wiesz? Bo Ci się tak wydaje? Bo inni w kółko powtarzają ten frazes, wiec to musi być prawda, nie? W horoskopy i tarota tez wierzysz?

adamski132

2021-03-27, 03:39
Ja bym jakiegos z waszych bachorow wystrzelil tak wpowietrrz e to by byl ubaw ,patrzec jak male gowno sie rozrywa , miodzio normalnie:)

T3RMINATOR

2021-03-27, 07:30
Pierwszy w świecie szczurnauta.

ZajętyPelikan

2021-03-27, 10:56
Co za sk***iałe społeczeństwo jest na tym sadisticu. Tak was cieszy znęcanie się nad zwierzętami? ch*j, że to szczur... patologia, która nigdy nie powinna powstać a tym bardziej mieć dzieci.

ch*j możecie po mnie jechać jak po psie, ale szczerze wam współczuje...

Pan_Czapa

2021-03-27, 11:20
Nie mogę z tych p*zdeuszy co ubolewają nad losem szczura. Szczur to najgorszy pasożyt człowieka w dziejach. Przez te gówno w XIV wieku (dżuma) zginęło pół Europy, ale i tak taki typowy zoofil z sadistica stwierdzi, że szkoda zwierzaka. Tfu!!

ZajętyPelikan

2021-03-27, 11:23
Pan_Czapa napisał/a:

Nie mogę z tych p*zdeuszy co ubolewają nad losem szczura. Szczur to najgorszy pasożyt człowieka w dziejach. Przez te gówno w XIV wieku (dżuma) zginęło pół Europy, ale i tak taki typowy zoofil z sadistica stwierdzi, że szkoda zwierzaka. Tfu!!



To samo można powiedzieć o ludziach...

Najgorszym pasożytem społeczeństwa jest patologia i nieroby.

ar...........up

2021-03-27, 13:08
Skąd tu tylu miłośników zwierząd przewrażliwionych na krzywdę biednego szczurka? Jeszcze tu tylko cenzury brakuje, to modny trend teraz. Już sama nazwa tego portalu sugeruje, że treści są tu drastyczne, więc jak ktoś ma miękkie serduszko niech sobie siedzi na politycznie poprawnym jutubie, koniecznie z włączonym filtrem rodzicielskim.

JebacToGowno

2021-03-27, 13:18
KACPEROWY napisał/a:

Patrzysz na to zwierze widzisz przerażenie a i tak sprawiasz mu ból, tacy ludzie to najgorsze co spotkało tę planetę.



Nie. Najgorsze co spotkało tę planetę to takie miętkie p*zdy jak Ty.

arcybiskup napisał/a:

Skąd tu tylu miłośników zwierząd przewrażliwionych na krzywdę biednego szczurka?



Takie czasy. Wszędzie te k***y widać. Wlizie jedna p*zda z drugą na portal dla pojebów i płaczą że im się nie podoba. Och jak bym ich brazylijską deską napie**alał.

KrólOrtalionu

2021-03-27, 13:44
CzerstWybut napisał/a:

Męczenie zwierzat to sk***ysyństwo słabych osobników



Ponieważ jest tak iż każda ofiara przemocy szuka swojej ofiary. Robi słabszym to co inni robią jemu aby odreagować swojego oprawcę.
Co nie zmienia faktu że np. dorosły facet robiący takie rzeczy zwierzętom nie jest poj***ny.
Chodzi mi o to żę z punktu widzenia psychologii w taki sposób takie zjawiska się tłumaczy. Np. film pt. ''Pręgi'' Polska produkcja ale ukazuje w idealny sposób mechanizm działania ludzkiej psychiki.
Wielki murzyński kindybał w japę takim ludziom.

kielbaza

2021-03-27, 14:11
MotoMyszy z Marsa

parapsychol

2021-03-27, 16:32
pierwszy astronauto-szczur

ZajętyPelikan

2021-03-27, 17:57
JebacToGowno napisał/a:

Nie. Najgorsze co spotkało tę planetę to takie miętkie p*zdy jak Ty.
Takie czasy. Wszędzie te k***y widać. Wlizie jedna p*zda z drugą na portal dla pojebów i płaczą że im się nie podoba. Och jak bym ich brazylijską deską napie**alał.



Ujmę to tak, wejdź sobie na mój profil i zobacz od kiedy tutaj jestem, Ile razy odpowiedziałem i w jaki sposób... Szukać p*zdę to sobie możesz u siebie w majtkach.

p*zdami nazywasz ludzi co mają problem z krzywdzeniem boguducha winnych zwierząt. Problem w tym, że albo dorastasz i się rozwijasz albo siedzisz w tym samym gównie z którego się wywodzisz. Przypominasz mi moich pracowników, którzy przed inspektorem chcieli się popisać i gołą babę pokazywali na telefonie... widać, że ten sam poziom reprezentujesz, na szczęści tacy ludzie zawsze pozostają na dnie... bo nikt skrzywionego gówna na górze nie chce.

Kończąc o inspektorze... spojrzał na nich z politowaniem i sprawdził wykonanie pracy 2 razy dokładniej niż zwykle.

Wyładować swoją frustrację musisz na bezbronnych zwierzętach bo zapewne w pracy boisz się pysk odezwać.

A teraz idź sobie zwal do tego filmu i zasuwaj na siłownię bo na trening mózgu już za późno.

jessjess

2021-03-27, 18:15
Będą motomyszy z Marsa.

Oponka

2021-03-27, 23:30
CzerstWybut napisał/a:

Męczenie zwierzat to sk***ysyństwo słabych osobników



ponad 80 piw... nie sądziłam, że to portal dla p*zdowatych miłośników zwierząt :roll:


PS: mysz (poza laboratorium, gdzie służy za obiekt doświadczalny) to j***ny szkodnik, którego tępi każda nacja na tym świecie