18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brazylijski program kosmiczny

phrontch • 2021-03-26, 18:52
Da Silvy przed kolonizacją Marsa zamierzają wysłać na czerwoną planetę myszy




przemolob

2021-03-26, 20:50
Do wszystkich wsiowych kurew, które uważają, że męczenie zwierząt to świetna zabawa, mam nadzieję, że wasi najbliżsi zginą smiercią w męczarniach, najlepiej przez rozerwanie albo odkrajanie kończyn, będzie to dla mnie zajebista "rozrywka". Oby kiedys taki śmieć ludzki w mojej obecności przyznał się do bycia k***ą, ale w życiu tego nie zrobi bo wiekszość tego parszywego narodu to zakłamane świnie, którym wstyd sie przyznac nawet do tego, że głosowali na PIS albo na PO, bo jak sie kogokolwiek zapytasz to przeciez nikt na nich nie glosowal tak jak na Wałęsę.

Tryper

2021-03-26, 20:55
przemolob napisał/a:

Do wszystkich wsiowych kurew, które uważają, że męczenie zwierząt to świetna zabawa, mam nadzieję, że wasi najbliżsi zginą smiercią w męczarniach, najlepiej przez rozerwanie albo odkrajanie kończyn, będzie to dla mnie zajebista "rozrywka". Oby kiedys taki śmieć ludzki w mojej obecności przyznał się do bycia k***ą, ale w życiu tego nie zrobi bo wiekszość tego parszywego narodu to zakłamane świnie, którym wstyd sie przyznac nawet do tego, że głosowali na PIS albo na PO, bo jak sie kogokolwiek zapytasz to przeciez nikt na nich nie glosowal tak jak na Wałęsę.



Dobra nie zesraj się dzbanie.

michal257

2021-03-26, 21:17
Bym tego ch*ja wpie**olił dupą w beczkę z karbidem i wystrzelił do ojczyzny.

invector

2021-03-26, 21:18
Gdzie tu jest męczenie?
Szczurek zakończył żywot w ułamku sekundy, a przed śmiercią mógł podziwiać piękne widoki.

rostyty45

2021-03-26, 21:28
Tak się produkuje Motomyszy z Marsa

medyklujleczywchuj

2021-03-26, 21:35
przemolob napisał/a:

Do wszystkich wsiowych kurew, które uważają, że męczenie zwierząt to świetna zabawa, mam nadzieję, że wasi najbliżsi zginą smiercią w męczarniach, najlepiej przez rozerwanie albo odkrajanie kończyn, będzie to dla mnie zajebista "rozrywka". Oby kiedys taki śmieć ludzki w mojej obecności przyznał się do bycia k***ą, ale w życiu tego nie zrobi bo wiekszość tego parszywego narodu to zakłamane świnie, którym wstyd sie przyznac nawet do tego, że głosowali na PIS albo na PO, bo jak sie kogokolwiek zapytasz to przeciez nikt na nich nie glosowal tak jak na Wałęsę.



ok juz mozesz wracac do swojego mezczyzny.

KACPEROWY

2021-03-26, 21:58
Patrzysz na to zwierze widzisz przerażenie a i tak sprawiasz mu ból, tacy ludzie to najgorsze co spotkało tę planetę.

przemolob

2021-03-26, 22:12
Zawsze..Stoi napisał/a:

Dobra nie zesraj się dzbanie.



Zabolao wsioku?

MicQ

2021-03-26, 22:17
Dobrze , że karma wraca na Harda

Cudak

2021-03-26, 22:35
WojtasPL napisał/a:

Ehh japie**ole ...
Jak żółtek gotuje psa na żywca to to jest ch*jowe
Ale da Silva i mysz astronauta jest poprostu śmieszna i lekko sadystyczna



Ojejku ojejku ale sadysta, niech Cię dunder świśnie. Zabijanie zwierząt dla zabawy jest ch*jowe, czego nie zrozumiałeś?

Heliar

2021-03-26, 23:24
Rozpie**alają mnie patusy co się cieszą z cudzej krzywdy, a nad zwierzakiem skomlą i płaczą. Jesteście niestabilni psychicznie, zalecam jakąś lewatywkę albo dwie, na rozjaśnienie umysłu, to chyba odpowiednia droga w waszym przypadku.

Wiewór

2021-03-27, 00:09
WojtasPL napisał/a:

Ehh japie**ole ...
Jak żółtek gotuje psa na żywca to to jest ch*jowe
Ale da Silva i mysz astronauta jest poprostu śmieszna i lekko sadystyczna



To jest szczur debilu.

Sraj1

2021-03-27, 00:59
Fajne, chociaż lepsze by było ze szczurem albo gołebiem.