18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brazylijski motocyklista z brawurową śmiercią

fantastico • 2017-03-03, 11:02
Jechanie na dwukołowcu nie kończy się dobrze dla motocyklisty gdyż zahacza o drzewo co powoduje wypadek, po którym następuje śmierć kierowcy.


Noemi1998

2017-03-03, 23:46
chyba bylo szybciej niz 60 km/h

zomos

2017-03-04, 09:29
Drogowa maszynka do mielenia mięsa.

Siljorfag

2017-03-04, 13:41
Fantastico. Nie bez powodu o nie zahacza. c*pka w aucie nie mogła przeżyć tego, że chce go wyprzedzić jednoślad więc zajechał mu drogę. Teraz gnida zgnije w pierdlu za morderstwo bo inaczej bym tego nie nazwał...

ellsworth

2017-03-04, 22:13
@up
Weź się pie**olnij w ten swój głupi łeb. Zapie**alał tym motorem jakby na autostradzie był, a nie w mieście i sam sobie winny jest. Kierowcy samochodu należą się jeszcze brawa, za to że wyeliminował z ruchu idiotę, który mógł komuś krzywdę zrobić.

blask1991

2017-03-04, 22:37
ellsworth napisał/a:

@up
Weź się pie**olnij w ten swój głupi łeb. Zapie**alał tym motorem jakby na autostradzie był, a nie w mieście i sam sobie winny jest. Kierowcy samochodu należą się jeszcze brawa, za to że wyeliminował z ruchu idiotę, który mógł komuś krzywdę zrobić.




Zanim coś napiszesz to chociaż zwróć uwagę czy ten film nie został przyspieszony. Obejrzyj go teraz jeszcze raz i sam się pie**olnij w głupi łeb. Pozdrawiam.

MaczoJuh

2017-03-04, 22:46
@ ellsworth Kolego, ten film po 1 jest przyspieszony, a po 2 widac jak babka w niego sie wpioerdalal.

kuba21045

2017-03-05, 00:13
10 mniej ratuje zycie :-D

Siljorfag

2017-03-05, 16:31
@ellsworth Widać właśnie kto tu jest najgorzej popie**olony. Skoro popierasz mordowanie ludzi... Idąc Twoim tokiem myślenia, jak będziesz jechał 75 w zabudowanym i z podporządkowanej wyjedzie Ci takie auto (bo za szybko jechałeś :D ) przypie**olisz w drzewo i zostaniesz kaleką do końca życia. Wtedy też będziesz gratulował kierowcy, że wyeliminował Twój debilizm? Prawda że to ch*jowo brzmi? Teraz pomyśl dlaczego... Wyeliminowałem tylko z Twojej wypowiedzi motocyklistę, teraz już wiem co Cię boli tY k***a debilu. Skończ gimnazjum, a dopiero później zacznij się wypowiadać, bo twoje postrzeganie rzeczywistości stoi pod wielkim znakiem zapytania. (??)


:idzwch*j: