18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Brazylijska szarańcza

phrontch • 2020-07-08, 15:11
W Brazylii Afroamerykanów brak, a burdej większy niż w USA




pro_avenger

2020-07-08, 15:49
widać że w takich chwilach trzeba tam strzelać ze sprzęgła.

Eknen

2020-07-08, 16:10
ależ to są Afro Amerykanie a dokładnie Afro -Latino . W samej Brazylii, żyje około 14,5 miliona potomków czarnych niewolników sprowadzonych z Afryki przez Portugalczyków i Hiszpanów. Nie zapominajmy , że w całej Ameryce Południowej jest ich około 50 milionów...... Np. na Haiti Afrykanie całkowicie wyparli rdzenną ludność. Ponieważ w Brazylii po abolicji w 1888 r nie było segregacji usankcjonowanej przez prawo , czarni wymieszali się z rdzenną ludnością i z białymi i przez to trochę wybielili.

DzikiTucznik

2020-07-08, 16:15
Z takich powoduw dostep do krotkiej broni maszynowej powinien byc powszechyne, mala serja z uzii i spokuj , wystraczy zakopac ... a nie kur..a wiezienie

janlew

2020-07-08, 16:48
phrontch napisał/a:

W Brazylii Afroamerykanów brak, a burdej większy niż w USA

Ależ mylisz się. Do Ameryki Południowej trafiło znacznie więcej niewolników niż do Ameryki Północnej. Tylko tam nie wyrżnięto Indian, więc ci pomieszali się z murzynami.

Noside

2020-07-08, 18:35
Gdzie są porządni globaliści ja się pytam! Mamy taką wielką planetę. Zamiast jeden drugiemu wchodzić na głowę to podzielmy tę planetę po równo i niech każdy ma jej wydzieloną część bez możliwości zmiany granic. Jak się namnożycie niczym króliki i zaczniecie zdychać z głodu - wasza sprawa. Jak się nie będziecie rozmnażać wcale i wyginiecie - wasza sprawa. Działka najwyżej zostanie pusta, ale każdy będzie rządził się po swojemu. I każdy po równo: Naziści, komuniści, socjaliści, kapitaliści, ateiści, fanatycy i co tam jeszcze się znajdzie.

impressa88

2020-07-08, 20:31
Dawno nie czytałem głupszej głupoty post wyżej