18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brazylijska policja ...

~McSadol • 2022-07-17, 09:04
niby ok , ale mogli po nich przejechać ..... :lol:


Puczysta

2022-07-17, 09:43
Szkoda że stara za ciekawość nie wyłapała kulki.

saves

2022-07-17, 10:13
Dawno się tak nie uśmiałem. U nas zaraz by policjantów po sądach ciągali, tam pewnie dostaną dodatkową pajdę za uszkodzenie radiowozu.

Payan

2022-07-17, 11:09
Tam nie pierdzielą się psiarskie, przestępczość na wysokim poziomie.

Ajot

2022-07-17, 13:04
Samochód nadaje się do roboty jak na tym filmie. Te Dustery może i taniocha i wierzchnie blachy jak z dykty, natomiast konstrukcja jakaś chyba z rumuńskiego czołgu. Mój sąsiad cofał i przywalił w drzewo, no myślę po nowym autku, a tu nic, zupełnie nic nie pękło nie zgięło się, jakaś mini ryska na zderzaku, ale bez innych uszkodzeń, żadnych luzów, aż nie mogłem uwierzyć.

Wiewór

2022-07-17, 14:08
Ajot napisał/a:

Samochód nadaje się do roboty jak na tym filmie. Te Dustery może i taniocha i wierzchnie blachy jak z dykty, natomiast konstrukcja jakaś chyba z rumuńskiego czołgu. Mój sąsiad cofał i przywalił w drzewo, no myślę po nowym autku, a tu nic, zupełnie nic nie pękło nie zgięło się, jakaś mini ryska na zderzaku, ale bez innych uszkodzeń, żadnych luzów, aż nie mogłem uwierzyć.



Aha. To zobacz testy zderzeniowe. Składa się jak kartonowe pudełko po butach

Ajot

2022-07-17, 14:18
Wiewór napisał/a:

Aha. To zobacz testy zderzeniowe. Składa się jak kartonowe pudełko po butach



Widziałem jak w teście w bok dostaje wpadając na słup. Paskudne. Tyle że w przód jest ok. Zresztą między testem zderzeniowym a taranowanie motocyklisty i wjechaniem 10km/h na drzewo jest duża równica. Inne elementy odpowiadają za trwałość w tych sytuacjach. Jednak nowe samochody to zwykle sobie nie radzą nawet w przypadku małych kolizji, dlatego to opisałem.

Bul_od_bytu

2022-07-17, 17:16
Zapowiadało się, że będą uciekać z buta, ale dla Pablo za kółkiem to było za dużo i postanowił definitywnie zakończyć pościg :D

jkllll485

2022-07-17, 18:03
To tak, dla pewności by odechciało im się uciekać :D

Szary_Jeleń

2022-07-18, 00:45
No i to jest policja, a nie.