18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brazylijska kultura i tradycja

ag...........th • 2018-12-26, 08:39
Gdy oponent leży w bezruchu, ale dla pewności trzeba kolektywnie przyj***ć kubotą i władować kilka kulek w łeb.

Krwi nie widać, więc nie hard.


dennissliwa

2018-12-26, 10:15
To są ścierwa nie ludzie. Ktoś by mi musiał dopłacać żeby pojechać na wakację do Brazylii.

djted

2018-12-26, 18:49
Strzelił mu 4 razy w głowe i jeszcze leciał go lać? Co k***a? To jest gorzej niz zwierzeta. Zwierzeta maja mózgi

nowynick

2018-12-27, 08:26
Rebeliant_ZPF napisał/a:


Co do bohatera - ekipa dzikusów zrobiła to na cą ją stać - lincz. Nie ma po co komentować z drobnym wyjątkiem - tępe pospólstwo w Polsce też jest skore do linczu. Głównie się ich spotyka na lewakujących portalach "satyrycznych", ale plaga tego ścierwa atakuje także i tutaj. Trochę mnie to martwi, bo nie ma jeszcze w Polsce obozów pracy aby to ścierwo tam umieścić.



Za darmo nie dostał, może zabił, może zgwałcił albo tylko handlował nie w tej dzielnicy. Z tego co wiem brazylijskie sądy to jeszcze większy i bardziej skorumpowany układ niż u nas. Obywatele nie mogą oczekiwać sprawiedliwości od państwa to robią to na własny rachunek...

kamilja

2018-12-27, 17:40
Jaki piękny kraj sprawiedliwości społecznej. Demokracji - czyli racji większości. Echhhhh, żebym tak u nas mógł iść z gnatem do urzędu, przychodni, sklepu ..., - traktowaliby mnie z szacunkiem - należnym mojemu gnatowi.

jasypan

2018-12-27, 19:50
Czy mi się wydaje czy tam na koniec jeszcze typ z kamieniem do niego leciał.

Hill

2018-12-27, 20:38
To jest ksiądz z pobliskiej parafii. Niechcący i przypadkowo ocierał się o nieletnich parafian.