18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brazylijska egzekucja

fantastico • 2017-02-16, 01:13
Wyciągnięcie kierowcy z samochodu w celu zrobienia na nim egzekucji opartej na nieznanych podwalinach skutkującej śmiercią.


Kutacz_Boga

2017-02-16, 02:23
Jeśli sadistic mnie czegokolwiek nauczył, to tego żeby nigdy nie przyjeżdżać do Ameryki Płd. Chyba, że z czołgiem

DarkLord

2017-02-16, 02:28
Jedna kula by wystarczyła i wtedy była by egzekucja. to nie dość ze marnotrawstwo amunicji to jeszcze tchórze za broniami wystrzelali wszystko by pokazać kto tam rządzi. według mnie był to członek jakiegoś gangu albo osoba która wisiała im pieniądze. Zabójstwo miało oznaczać coś w stylu "Nie płac na czas a będziesz martwy" jedna kolka by tego nie wskazywała a podcięcie gardła wskazywało by na zabójstwo dla jakiegoś zysku jak się nie mylę. (według mnie i tak najbardziej oszczędne)

~Velture

2017-02-16, 06:39
@up
E tam. Chłopaki chcieli sobie po prostu postrzelać aby nie wyjść z wprawy i tyle. ;)

TytanowyRosomak

2017-02-16, 06:45
0:54 już się zmęczyłem, tu se umre... szczelajta

C.Z.E.S.I.E.K

2017-02-16, 07:48
DarkLord napisał/a:

(...)podcięcie gardła wskazywało by na zabójstwo dla jakiegoś zysku jak się nie mylę. (według mnie i tak najbardziej oszczędne)


Temat rzeka. Podziemie w Brazylii sięga po siłowe rozwiązania, bo w większości przypadków nie musi obawiać się represji. Grunt to narobić huku i sp***olić, żadnego głębszego przekazu. Daleko im jeszcze do symbolicznych egzekucji, że już o użyciu garoty, czy wiązaniu krawatu sycylijskiego (choć w Kolumbii stosowali ;-) ) nie wspomnę.

maciuch2

2017-02-16, 09:48
fantastico chyba ostatnio do jakiegoś gangu w Brazylii się najął patrząc co wrzuca.

Kamilezz

2017-02-16, 11:25
Panie! Coś to krzywo idzie... Bity był?

kupus

2017-02-16, 13:35
fantastico napisał/a:

Wyciągnięcie kierowcy z samochodu w celu zrobienia na nim egzekucji opartej na nieznanych podwalinach skutkującej śmiercią.



A jest jakaś egzekucja, która nie skutkuje śmiercią? :-D

marksista13

2017-02-16, 14:40
Ród Da Silva na wyginięciu.

TB303

2017-02-16, 14:43
marksista13 napisał/a:

Ród Da Silva na wyginięciu.


Jak już kiedyś mówiłem - za śmierć jednego, rodzi się pięciu kolejnych. Jeszcze Da Silva nie wyginęli, póki Brazylia istnieje :amused:

kalijanek

2017-02-16, 15:34
nawet nie sprawdzili czy żyje

OxY

2017-02-16, 16:04
fantastico, ja przepraszam, że się wtrącę w ten opis, jednak chciałbym zauważyć, że czasownik "skutkującej" został odmieniony do słowa "egzekucji".
Cytat:

Wyciągnięcie kierowcy z samochodu w celu zrobienia na nim egzekucji opartej na nieznanych podwalinach skutkującej śmiercią.


Egzekucja ma swój czasownik i poprzez niedokonaną inwersję aspektu ukradła również skutek, który powinien być odmieniony do podmiotu "nieznanych podwalin" jako liczba mnoga, czyli "skutkujących". Mam nadzieję, że się nie mylę, pozdrawiam!
PS. Dla neofaszystów gramatycznych XX w. :
Opisy fantastico mają największy sens oraz poprawny wydźwięk czytane dopiero na głos a nie pobieżnie podczas oglądania filmiku :D I oodoba mi się jak filmik jest 12 sekundowy a przekształcenie opisu w przyswajalny zajmuje z minutę :D

kupus napisał/a:



A jest jakaś egzekucja, która nie skutkuje śmiercią? :-D



za Ciebie mam szukać ? :D

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/962218,Skazaniec-przezyl-egzekucje-Darowano-mu-zycie

http://wiadomosci.wp.pl/gid,16620977,kat,355,title,Nieudane-egzekucje-kary-smierci,galeria.html?ticaid=118a31&_ticrsn=3

Songo Master

2017-02-16, 17:21
Sadistic powraca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Herhard

2017-02-16, 18:52
Kierowcy? Ty ale jak on kierował z tego bagażnika?