18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brazylijska egzekucja

fantastico • 2017-02-16, 01:13
Wyciągnięcie kierowcy z samochodu w celu zrobienia na nim egzekucji opartej na nieznanych podwalinach skutkującej śmiercią.


patryktos

2017-02-16, 19:15
Na koniec pomachał, miło z jego strony

Hvsarz

2017-02-16, 20:58
Nie pojmuje fenomenu Brazylii. Mają średnio tylko 8 szt broni na 100 obywateli z czego połowa nielegalna. W latach 2008-2011 dokonano tam 206 tysięcy zabójstw z samej tylko broni palnej... A dla porównania islandia - 30 sztuk na 100 osób i może 1 osoba na rok padnie.. Choć nawet już obok Argentyna i tak nie odwalają. Brazylia to jakaś kolonia karna dla upośledzonych czy ki ch*j?

fantastico

2017-02-16, 21:31
OxY napisał/a:

fantastico, ja przepraszam, że się wtrącę w ten opis, jednak chciałbym zauważyć, że czasownik "skutkującej" został odmieniony do słowa "egzekucji".
Egzekucja ma swój czasownik i poprzez niedokonaną inwersję aspektu ukradła również skutek, który powinien być odmieniony do podmiotu "nieznanych podwalin" jako liczba mnoga, czyli "skutkujących". Mam nadzieję, że się nie mylę, pozdrawiam!
PS. Dla neofaszystów gramatycznych XX w. :
Opisy fantastico mają największy sens oraz poprawny wydźwięk czytane dopiero na głos a nie pobieżnie podczas oglądania filmiku :D I oodoba mi się jak filmik jest 12 sekundowy a przekształcenie opisu w przyswajalny zajmuje z minutę :D



za Ciebie mam szukać ? :D

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/962218,Skazaniec-przezyl-egzekucje-Darowano-mu-zycie

http://wiadomosci.wp.pl/gid,16620977,kat,355,title,Nieudane-egzekucje-kary-smierci,galeria.html?ticaid=118a31&_ticrsn=3



Bardzo słuszna słuszność :) Dzięki za zwrócenie uwagi.

Loaloa

2017-02-16, 22:49
Cytat:

Nie pojmuje fenomenu Brazylii. Mają średnio tylko 8 szt broni na 100 obywateli z czego połowa nielegalna. W latach 2008-2011 dokonano tam 206 tysięcy zabójstw z samej tylko broni palnej... A dla porównania islandia - 30 sztuk na 100 osób i może 1 osoba na rok padnie.. Choć nawet już obok Argentyna i tak nie odwalają. Brazylia to jakaś kolonia karna dla upośledzonych czy ki ch*j?



Islandia- protestanci
Brazylia - katole
Dodatkowym czynnikiem może być klimat, od gorąca im zwyczajnie odpie**ala. Ciekawe jak wyglądałaby sytuacja w polandii, gdyby wam dać możliwość kupienia klamki bez spełnienia formalmych warunków. Pewnie coś w typie rosyjskim, może nie tak hardkorowo, jak u Brazoli, ale pewnie większość spinek kierowców i "patryjotów" kończyłaby się strzelaniną.

bartekmmm

2017-02-16, 23:07
k***a, kierowca wysiadł z bagażnika.

skussero

2017-02-16, 23:13
@Kutacz_Boga Mnie sadistic nauczył, można walić do bab z ku*asami, i jest to nawet przyjemne :D