18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brazylijska bójka

phrontch • 2020-03-11, 19:52
Jak dla mnie, jest happy end




Biancaaaa

2020-03-11, 20:06
ależ mnie ten filmik ucieszył!!!! nareszcie satysfakcja! takie cwaniary z zaskoczenia atakujące i za kudły szarpiące powinny własnie takiego strzała wyłapac

bigsexy

2020-03-11, 20:07
Biancaaaa napisał/a:

ależ mnie ten filmik ucieszył!!!! nareszcie satysfakcja! takie cwaniary z zaskoczenia atakujące i za kudły szarpiące powinny własnie takiego strzała wyłapac



Widzę na p*zde wyłapałaś i rycerz na białym koniu się nie zjawił :D

zdun

2020-03-11, 20:17
Steven Seagal mógłby się uczyć.

gieno1

2020-03-11, 20:22
Mnie przekonało jej tłumaczenie "bibmba pia bmia pumpa" :smiechzula:

McQurwa

2020-03-11, 20:52
zdun napisał/a:

Steven Seagal mógłby się uczyć.


Zostaw dziadka w spokoju

Biancaaaa

2020-03-11, 20:53
bigsexy napisał/a:

Widzę na p*zde wyłapałaś i rycerz na białym koniu się nie zjawił



Odezwał się Seba niezniszczalny

shlahcic

2020-03-11, 20:56
jakie kobiety, gd :lol: zie one są? :-) :-D :mrgreen: :lol:

mianas

2020-03-11, 21:18
zeozwatyelektryk napisał/a:

i z lowkicka w klatę.



to dobrze cza walić jak śmiszek bidronia..

Dżizas_kurde

2020-03-11, 23:42
Ależ ją pięknie wyjaśnił.....

Dziwię się nadal że jak ktoś kto ma normalne buty nie nadepnie po prostu na stopę kogoś w klapkach..
przecież jak ja dorosły prawie dwumetrowy i stukilowy facet pierodolnę się małym palcem o szafkę... to wzywam wszystkich świętych.. tak to napie**ala...




ale szacun.. złapanie za kudły , jedno kopnięcie i leży krowa... i jaka zdziwiona...

krasnal_hałabała

2020-03-12, 12:46
Biancaaaa napisał/a:

Odezwał się Seba niezniszczalny



Dam ci radę, zamiast Sebiksów wybieraj ludzi obytych i szarmanckich, może kiedyś taki Cię uratuje bo łobuz, co kocha najmocniej, będzie się tylko śmiał jak dostaniesz oklep, nieważne że będzie miał siłę by Cię bronić, będzie się śmiał, a tymczasem taki niski, słabiuteńki gnojek co zwykle sam dostanie oklep będzie Cię bronił jak basior wadery, sam obskoczy wpie**ol, może nawet go zabiją ale Ty zdążysz uciec kiedy będą go zabijali.

Sebiks nie ocali cię nigdy, choćby mógł, nerdzik ocali Cię tylko raz bo drugiego nie dożyje... ewentualnie skończy jako kaleka... a ty go oczywiście zostawisz bo "nie będziesz się zajmowała kaleką"... eh... pozdrawiam.

Antoni

2020-03-12, 13:51
Profesjonalista! Dał kosę pod nogi ale przytrzymał za kudły żeby nie rozbiła sobie zakutego łba i nie miał przypału :mrgreen: piwko leci

Jokerd

2020-03-12, 16:45
krasnal_hałabała napisał/a:

Dam ci radę, zamiast Sebiksów wybieraj ludzi obytych i szarmanckich, może kiedyś taki Cię uratuje bo łobuz, co kocha najmocniej, będzie się tylko śmiał jak dostaniesz oklep, nieważne że będzie miał siłę by Cię bronić, będzie się śmiał, a tymczasem taki niski, słabiuteńki gnojek co zwykle sam dostanie oklep będzie Cię bronił jak basior wadery, sam obskoczy wpie**ol, może nawet go zabiją ale Ty zdążysz uciec kiedy będą go zabijali.
Sebiks nie ocali cię nigdy, choćby mógł, nerdzik ocali Cię tylko raz bo drugiego nie dożyje... ewentualnie skończy jako kaleka... a ty go oczywiście zostawisz bo "nie będziesz się zajmowała kaleką"... eh... pozdrawiam.


Uwaga, maly, rudy, gruby waleczny nerdzik na pokladzie!

Biancaaaa

2020-03-12, 17:41
krasnal_hałabała napisał/a:

Dam ci radę, zamiast Sebiksów wybieraj ludzi obytych i szarmanckich, może kiedyś taki Cię uratuje bo łobuz, co kocha najmocniej, będzie się tylko śmiał jak dostaniesz oklep, nieważne że będzie miał siłę by Cię bronić, będzie się śmiał, a tymczasem taki niski, słabiuteńki gnojek co zwykle sam dostanie oklep będzie Cię bronił jak basior wadery, sam obskoczy wpie**ol, może nawet go zabiją ale Ty zdążysz uciec kiedy będą go zabijali.
Sebiks nie ocali cię nigdy, choćby mógł, nerdzik ocali Cię tylko raz bo drugiego nie dożyje... ewentualnie skończy jako kaleka... a ty go oczywiście zostawisz bo "nie będziesz się zajmowała kaleką"... eh... pozdrawiam.



Nie do końca mnie zrozumialeś, pomimo tego dziekuję za radę i za czas, ktory poswieciles by napisac swoj jakze obszerny komentarz.
Pozdrawiam rowniez.