18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brazylijscy budowlańcy

MisDetonator • 2021-03-02, 21:41
Kładą kafelki.Na harda za słabe.

abuk

2021-03-03, 07:27
Cycek na głównej! O nie na harda z tym! Poodcinane kończyny? Jest git na główną z tym!

JaTylkonaChwile

2021-03-03, 10:47
P4GER napisał/a:

Krojenie ludzi to w tamtych rejonach to już norma, zabijanie rodzin tak samo, ostatnio Meksykanie zabili Polaków pierwszego dnia pobytu w pracy w tym delikatnie mówiąc zepsutym kraju, kartele i walka o wpływy z narkotyków zniszczą społeczeństwa dla chęci bogactwa i nikt im nic nie zrobi ze strachu o swoją rodzinę. Mordowanie robi się normą, Gdzie są oddziały sił specjalnych jak np. GROM, to oni powinni pod osłoną nocy niszczyć jeden po drugim tych bandytów, aż nastanie spokój, ale czy to nastąpi skoro kartele nikogo się nie boją, a ich bogactwo korumpuje polityków najwyższych szczebli nawet w USA.polscy podatnicy beda oplacali GROM by ten niszczyl kartele w meksyku... :homer:

a kto k***a zniszczy ten kartel na wiejskiej? zarzynane sa firmy, odpie**ala sie jakies poj***ne łapanki na ludzi bez kagancow na twarzy itd a ty chcialbys wyj***nia kosmicznej kasy na GROM?

nie na darmo rok w rok przyznawane sa poslkie paszporty i obywateltwa polskie ludziom z izraela... od kilku lat na potege tak sie dzieje, zeby za jakis czas jak juz 90% ludzi zbankrutuje - wtedy prawie wszystko zostanie sprzedane, ale myk jest taki, ze kupią to "polacy" nie bedzie wybijania szyb ani palenia sklepow - bo przeciez to polskie - wlasciciel Ibrahim Goldstein przeciez juz od 3 lat jest polakiem...

pomimo pandemii na rynek polski wchodzi sieciowka kawiarni zydowskiej, sieciowka Super-Pharm ? oczywiscie sieciowka zydowska. Teraz jest brak obslugi bez maseczek a niebawem brak obslugi gojów.

AN...........or

2021-03-03, 11:09
To nie są żadni budowlańcy, a lekarze a ten z nożem to jest chirurg-amator, i pokazuje swoje najnowsze dzieło

htp

2021-03-03, 12:05
P4GER napisał/a:

Krojenie ludzi to w tamtych rejonach to już norma, zabijanie rodzin tak samo, ostatnio Meksykanie zabili Polaków pierwszego dnia pobytu w pracy w tym delikatnie mówiąc zepsutym kraju, kartele i walka o wpływy z narkotyków zniszczą społeczeństwa dla chęci bogactwa i nikt im nic nie zrobi ze strachu o swoją rodzinę. Mordowanie robi się normą, Gdzie są oddziały sił specjalnych jak np. GROM, to oni powinni pod osłoną nocy niszczyć jeden po drugim tych bandytów, aż nastanie spokój, ale czy to nastąpi skoro kartele nikogo się nie boją, a ich bogactwo korumpuje polityków najwyższych szczebli nawet w USA.Nasi poszli na części zamienne, a że jeden nie przeżył to już inna sprawa.
Minister Sprawiedliwości (a może Prokurator Generalny?)objął śledztwo swoim nadzorem, to możemy być spokojni o wyniki.


SA...........AS

2021-03-03, 14:38
Nieżle Hard na głównej.

Cudak

2021-03-03, 18:57
Zgrabna nóżka

masterwow

2021-03-03, 23:05
htp napisał/a:

Nasi poszli na części zamienne, a że jeden nie przeżył to już inna sprawa.
Minister Sprawiedliwości (a może Prokurator Generalny?)objął śledztwo swoim nadzorem, to możemy być spokojni o wyniki.Oni się zatruli czadem...

:->

waka91ajmw

2021-03-05, 15:51
Up: I to jest fakt. Się tam wyżej napocili :lol: