18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brawurowy występ zawodnika kutarate

shewush • 2019-01-28, 18:11

Umiejętności mistrza przerosły oczekiwania samego mistrza

uFo125

2019-01-29, 06:12
Coś na pewno pękło

Wiewór

2019-01-29, 07:25
Salieri16000 napisał/a:

Co go przerosło?! Chyba przerosło go wyzwanie jakiego się podjął.
...a filmik jest ch*jowy i nie warty oglądania...



Życie go przerosło.

shewush

2019-01-29, 12:09
Salieri16000 napisał/a:

Co go przerosło?! Chyba przerosło go wyzwanie jakiego się podjął.
...a filmik jest ch*jowy i nie warty oglądania...



oj już nie płacz. Następnym razem może wrzucisz lepszy kontent :szloch:

Nibzor

2019-01-29, 12:20
Ja to się nawet uśmiałem jak zobaczyłem efekt końcowy

Paniczyk

2019-01-29, 16:05
Tak naładował, już tyle many nachapał, że obawiałem się, że mu wyjdzie i źle go oceniłem. Nie zawiódł mnie jednak 8-)

charakternik

2019-01-29, 17:06
Do tej sztuczki używa się cegieł suszonych a nie palonych. A jak chce używać palonych to musi oblać je benzyną i podpalić aby pod wpływem temperatury cegła zrobiła się kr*cha.

krasnal_hałabała

2019-01-30, 20:22
Oglądacie Mistrza Rzeki Kung Dan Pang Czang Hui i nie dajecie wiary we władane przeze niego moce, myśleć byście pokiwali słomą: "Jakże to? oddał kokardę cegłom"? a rzeczywistość jest jakoby sito w deszczu usiane kroplami mongolskiej burzy, wojownik musi być niczym Andrzej, z dwóch stron wybijać kokardę ale nie zna rzeczy maskonur który siąpi nad talerzem koczkodana, siąpić można ale w miarę drogi siąpienia ustępuje potrzeba kwaczącej mięty lecz kto usiał marmur w kokardę ten więcej jest niźli prastarym łapserdakiem. Dostrzegacie iż nie macie racji plując na Mistrza Rzeki Kung Dan Pang Czang Huia? Przedostatnią wolą Wielkiego Mistrza Stacha miałoby być "A uderzajcie w kokardy i dekady roślin zdejmiecie spod ósmego naczynia!" czy takie przesłanie głosił? Dlatego nie sądźcie a sądzić potrafiąc pędy zapuszczajcie w glebę ceglanej kokardy.