18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Brama otwierana smartfonem..

Halman • 2020-09-13, 05:43

technika do przodu, ludzkość do tyłu... żal mi was.

nano50

2020-09-13, 12:19
O k***a, kobieta się potknęła! Sadisticowe ameby już wyzywają ją od krów, kurewek i niskiego IQ. Aż miło się mi czyta takie zawistne p*zdy jak wy.

Juzwa

2020-09-13, 13:02
nano50 napisał/a:

O k***a, kobieta się potknęła! Sadisticowe ameby już wyzywają ją od krów, kurewek i niskiego IQ. Aż miło się mi czyta takie zawistne p*zdy jak wy.



Zdradź nam tajemnicę, jak się czyta p*zdy?

KrolSzczurow

2020-09-13, 13:41
Ale Ciebie to mi nawet nie żal stulejarzu

Eknen

2020-09-13, 16:53
Halman napisał/a:

wynalazki typu asystent głosowy który zapali za ciebie światło w pokoju to już śmierdzące lenistwo i poza użytkiem dla niepełnosprawnych nie powinno mieć miejsca.



Moja siostra ma płytę grzewczą i pralkę z Home Connect , odkłada teraz na lodówkę. W sumie masz rację , z trójką małych dzieci to jednak nie powinna sobie ułatwiać życia za pomocą high tech , niech tradycyjnie zapie**ala od zmroku do świtu, jak nasza matka i matka naszej matki . Ło panie , niech se w stawi pralkę FRANIĘ , albo lepiej - niech pierze w rzece.

nano50

2020-09-13, 17:24
Eknen napisał/a:

Moja siostra ma płytę grzewczą i pralkę z Home Connect , odkłada teraz na lodówkę. W sumie masz rację , z trójką małych dzieci to jednak nie powinna sobie ułatwiać życia za pomocą high tech , niech tradycyjnie zapie**ala od zmroku do świtu, jak nasza matka i matka naszej matki . Ło panie , niech se w stawi pralkę FRANIĘ , albo lepiej - niech pierze w rzece.



Czy masz na myśli posiadanie dopływu wody w DOMU? Toż to nasze chore sadole jeszcze takich rzeczy nie widziały.

A tak serio to najlepsza rzecz pod słońcem. Temperatura w domu z telefonu, światła z telefonu, komendy głosowe na wszystko, zamontowałem full smart w samochodzie, dzięki czemu mogę z nim rozmawiać, odpalać youtube i wszystko na nim, zdalnie otwierana brama wjazdowa, monitoring podwórka z podglądem w telefonie, pompka w stawie itd. Świat idzie do przodu, a sadolowe, zawistne biedaki będą pie**olić jakie to leniwe i rozlazłe montować sobie urządzenia XXI wieku w domu. Technika od zawsze ułatwia trudności życia i takie jej zadanie. Sama informatyzacja jest cholernie dołująca, ale z zupełnie innych powodów.

Halman

2020-09-13, 17:38
nano50, Twoja inteligentna pralka z lodówką to retro szmelc w chwili projektowania. Ważne że wydasz na to kupę forsy i jeszcze poruszasz skórą z radochy jaki to jesteś zaawansowany technologicznie... jak neandertal z ociosanym łupkiem w łapie. Systemy których nie jesteś w stanie sobie wyobrazić dopiero wyznaczają nadzieję na dobrą przyszłość.

nano50

2020-09-13, 18:44
Halman napisał/a:

, Twoja inteligentna pralka z lodówką to retro szmelc w chwili projektowania. Ważne że wydasz na to kupę forsy i jeszcze poruszasz skórą z radochy jaki to jesteś zaawansowany technologicznie... jak neandertal z ociosanym łupkiem w łapie. Systemy których nie jesteś w stanie sobie wyobrazić dopiero wyznaczają nadzieję na dobrą przyszłość.



Ma Ci się żyć łatwiej, a nie cieszyć się z zaawansowania jak idiota.

Eknen

2020-09-13, 18:45
Halman napisał/a:

Ważne że wydasz na to kupę forsy i jeszcze poruszasz skórą z radochy jaki to jesteś zaawansowany technologicznie... jak neandertal z ociosanym łupkiem w łapie. Systemy których nie jesteś w stanie sobie wyobrazić dopiero wyznaczają nadzieję na dobrą przyszłość.



masz rację jak zwykle..... ale zanim nadejdzie pralka , która zmieni obsrane pieluchy dzieciom mojej siostry cieszmy się z gadżetów, które mamy .
A tak na marginesie, narzędzia ulegały ewolucji i udoskonaleniu tylko dlatego , że były używane......

RoBoTRoN

2020-09-13, 21:43
A dla mnie Nobla dostanie ten, kto wymyśli jak zeskanować w sklepie wszystkie produkty bez wyjmowania ich na taśmę przy kasie...

polakwrocek

2020-09-14, 02:38
Czyli jak brama nie była by na telefon to nikt by się nie potkną ?...