18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Brak umiaru w piciu

discoteq • 2022-10-02, 19:14
Chyba "deko" przesadziła... :D


(oglądajcie z dźwiękiem)

Fears

2022-10-03, 09:25
Ja pie**ole, pijana nawet słowem się nie odezwała, nie wiadomo czy jest Ukrainką, a debile z sadola piszą na prawo i lewo, że to ukrainka, bo tak patus powiedział. Najlepszy jest zjeb, który pisze Pan Patus z dużej, bo swój chłop z polski. Ten portal to jest jakaś abstrakcja XD

wlazidup-Krzysztof

2022-10-03, 09:58
tego nagrywającego cwe*a powinni zamknąć w celi wzięliby go na dwa baty, bicie takich ch*jków powinno być legalne

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2022-10-03, 10:21
McSadol napisał/a:

Ten komentator to jeszcze większy menel umysłowy niż ona ...



Brutalna prawda zawsze będzie źle odbierana wśród lewackiego LGBT społeczeństwa. Powiedział, jak wsiun, powiedział brzydko i wulgarnie, ale powiedział samą prawdę.

wlazidup-Krzysztof napisał/a:

tego nagrywającego cwe*a powinni zamknąć w celi wzięliby go na dwa baty, bicie takich ch*jków powinno być legalne



W czym się pomylił ? Jak nazwać roznegliżowaną naćpaną starszą Panią co ma ciało jak brudnopis pokryte tuszem niszcząca cudze mienie , zataczająca się w publicznym miejscu ? Takiego świata oczekujesz ? Czy tak zachowuje się starsza kulturana Pani, którą należy traktować z szacunkiem ?

Lu...........91

2022-10-03, 11:16
Typowa Ukrainka jest typowa.
Ale zachowania nagrywającego też nie popieram...

Wiewór

2022-10-03, 12:04
Po głosie narratora słychać ze Polaki troglodyta cwierc mózgowiec.

Laska nie wyglada na żadna menele. Jest totalnie naj***na i naćpana. Ktoś mógł jej rzucić coś do drinka na nieświadomce. Powinni zadzwonić po pogotowie ale jak to w Polsce bywa gdzie wiadomo ze taki sebek to się alkoholem brzydzi to woli patrzeć jak się potyka i ja wyzywać od kurew.


Kto nigdy nie zrobił z siebie bydlęcia po alkoholu niech pierwszy rzuci kamien

HenrykS. napisał/a:

Masz rację Saszka. Jeśli tylko zwęszą okazję wyj***nia pracodawcy na kasę, zrobią to bez mrugnięcia okiem. Tu akurat nie skłamałeś.



Niestey cie zmartwię bo jedyny kto mi firme okradal to Polak. Ukraińcy nigdy nic mi z firmy nie zaj***li.

B420

2022-10-03, 13:39
Wrzuta z konta rosyjskiego trolla, dodana ze zmienionym audio i jeszcze ten kom. pod filmikiem żeby na pewno oglądać z dźwiękiem bo się przecież onuca napracowała po godzinach edytując oryginalne wideo. Z takimi wyrzutkami to wypie**alaj gamoniu na TikTok.

erymss

2022-10-03, 13:53
Ten komentator nie musi chlać, żeby prezentować poziom gówna w kiblu.

dżonyłojlker

2022-10-03, 14:03
Wiewór napisał/a:

Niestey cie zmartwię bo jedyny kto mi firme okradal to Polak. Ukraińcy nigdy nic mi z firmy nie zaj***li.



Abraxus, daj spokój.

B420 napisał/a:

Wrzuta z konta rosyjskiego trolla, dodana ze zmienionym audio i jeszcze ten kom. pod filmikiem żeby na pewno oglądać z dźwiękiem bo się przecież onuca napracowała po godzinach edytując oryginalne wideo. Z takimi wyrzutkami to wypie**alaj gamoniu na TikTok.



Zmieniał audio, by skompromitować nagrywającego. Spisek doskonały :facepalm3:

ebeebe_ebeebeebe

2022-10-03, 14:25
1. Ten komentujący sam jest jakimś tępym patusem.
2. No i ch*j że ukrainka? To nie człowiek? Co wy macie z tym uprzedzeniem do nich, oni są najbardziej zblizeni kulturowo do polaków ze wszystkich pozostałych nacji... (część ich ziem, kiedys nalezala do nas). Baaa, duża część ukrainców ma polskie geny.
3. Ten, kto nigdy nie był napie**olony w środku dnia niech pierwszy rzuci kamieniem - oczywiscie ze nikt nie rzuci.
4. pie**olony cymbał, wziął sobie typowego dla takich cymbałów psa.

P.S. dzisiaj obslugiwala mnie ukrainska pani doktor (internista)... milion razy bardziej profesjonalna i ogarnieta niz polscy lekarze. Dla porównania:
- polski lekarz - do ktorego udałem się bo zaczalem czuc sie chory (wirusowe zapalenie krtani) - wchodze, cwe* siedzi w sluchawkach slucha se muzyki, nie sciagajac sluchawek mowi do mnie - "pan siada" (dzien dobry czy ch*j Ci w dupe jakies chociaz?), pyta mnie co sie dzieje - opowiadam mu wszystko, mowie ze sorry za brak maseczki (nie chodze w tym gownie), a on do mnie "Spoko, ja tam jak umre to umre, ch*j tam, tez w tym nie chodze" ( X k***A D) .
pie**oli mi o zebym sie inhalowal nebulizatorem, mowie ze nie mam, "Oooo boże :/ no to kupi Pan k***a no " ...
Myslalem ze mu wyjebie w cymbał... serio gosc siedzial, na odpie**ol gadał jakis shit, jak mnie "osluchiwal" to przykladal stetoskop na i od razu przekladal w inne miejsce (nawet nie osluchiwal, udawał).

- ukrainka lekarz -Dzien dobry panu, dzien dobry Pani doktor, powiedzialem od razu jakie bylo leczenie, co zdiagnozowal up debil, konczy sie zwolnienie (bo cwe* mi dal tylko na 2 dni i to jeszcze z dąsem).
Babeczka wysłuchała (ZAPAMIETAŁA!) zweryfikowała mnie, posmialisimy sie bo zakasłala, jakas prywatna rozmowa (przyjemna i zabawna), przepisała dalsze leki, powiedziała ile powinna trwac max kuracja kazdym z lekow i ewentualnie co dalej, dala zwolnienie bez problemu do konca tygodnia, pożyczyła mi zdrowia i "usmiechu w dzisiejszym dniu".

Szczerze? osobiscie wole wypie**olic wszystkich polskich lekarzy i zatrudnic takich ukraincow/ukrainki, niz uzerać się z takim polskim scierwem, tylko dlatego "ze jest polakiem".

JackCola

2022-10-03, 15:07
Argumentacja ukraińska sprzed ponad 70 lat wciąż ta sama i dzisiaj!!powtórka????
„Wyrżnąć Lachów aż do 7. pokolenia, nie wyłączając tych, którzy nie mówią już po polsku”. Agitatorami byli Ukraińcy pochodzący z Małopolski Wschodniej.

Dla uśpienia czujności ludności polskiej, na dwa dni przed napadem w polskich zagrodach pojawiły się ulotki w języku polskim i ukraińskim nawołujące do zjednoczenia się Polaków z Ukraińcami do walki przeciwko wspólnym wrogom, jakimi są Niemcy i Moskale.

W rozmowach uspokajali Polaków, aby się niczego nie obawiali, gdyż nikt im nie zrobi krzywdy – opuszczenie zaś wsi świadczyć będzie o tym, że są wrogiem Ukraińców. Rzeź rozpoczęła się około godz. 3 rano 11 lipca 1943 r. od polskiej wsi Gurów.

discoteq

2022-10-03, 15:14
B420 napisał/a:

Wrzuta z konta rosyjskiego trolla, dodana ze zmienionym audio i jeszcze ten kom. pod filmikiem żeby na pewno oglądać z dźwiękiem bo się przecież onuca napracowała po godzinach edytując oryginalne wideo. Z takimi wyrzutkami to wypie**alaj gamoniu na TikTok.


Te, a "ze łbem" to tam wsio OK, czy klepy do końca padły? Powiedz starym niech Cię może zapiszą do lekarza, wypuszczą choć na chwilę na dwór, albo idź do pielęgniarki w szkole... :lol:
Trollem to Ty jesteś... ;) i to takim, który nie wie, co znaczy "onuca"... :D
Nic w tym filmiku nie było zmienione, jaki był, taki został wstawiony. Jak Cię boli widok naj***nej "Upainki" to nie patrz... ;)

motorcycleman

2022-10-03, 15:45
Wiewór napisał/a:

Niestey cie zmartwię bo jedyny kto mi firme okradal to Polak. Ukraińcy nigdy nic mi z firmy nie zaj***li.



A mnie jeśli ktoś chciał oj***ć na kasę/towar na olx to zawsze jakiś Ukr. Jak zaczęła się obok mojego domu budowa bloku z której było słychać głównie ukraiński zaśpiew, to w krzakach zaczęły pojawiać się puste flaszki i pudełka po fajkach, z ukraińską banderolą.
Dzicz taka sama jak i ruscy.

Rick83

2022-10-03, 17:23
McSadol napisał/a:

Ten komentator to jeszcze większy menel umysłowy niż ona ...



Nie każdy jest takim zerem życiowym że r*cha nawet takie COŚ

:mrgreen:

PieronJasnySzlag

2022-10-03, 19:20
Ona ma szanse jutro wytrzeźwieć i wyjść na ludzi. Seba ze swoim amstafem już nigdy nie wyjdzie na prostą, zawsze będzie śmieciem niepotrafiącym sklecić normalnego zdania w swoim ojczystym jezyku.

Dlatego powtórze po raz enty. Wole Ukra z normalnym iq niż takich śmieci jak przykładowo tu w komentarzach.

A dopowiem coś jeszcze. Dopiero niedawno w pełni zrozumiałem hasło że naród piękny tylko ludzie k***y.