18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brak umiaru w piciu

discoteq • 2022-10-02, 19:14
Chyba "deko" przesadziła... :D


(oglądajcie z dźwiękiem)

dżonyłojlker

2022-10-02, 22:48
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

ch*jowe masz życie, znam sporo Ukraincow będących tu przed wojna, jak również miejszkajacych po sąsiedzku uciekinierów. nienawiść masz ty, nie wiem, moze to sprawa zj***nego dzieciństwa. Poj***ny jesteś. Ukry tu pracują, płacą podatki, co najwyżej jakiś lokalny Janusz biznesu coniektorych wykorzystuje. Ale świadomość swoich praw także Ukrom wzrasta, i bywa że korzystają z pomocy PIP. Perspektywy też masz ch*jowe; zdaje się że ukry wygrywają wojnę z alkoruskimi, jeśli się tak stanie będą rozdawać karty politycznie tu w Europie a i US przeniesie swoje preferencje z PL na Ukrow. Kto wie, może się stać, że to Ty im będziesz musiał w dupę włazić za 10-15 lat za pracą.



Masz rację Saszka. Jeśli tylko zwęszą okazję wyj***nia pracodawcy na kasę, zrobią to bez mrugnięcia okiem. Tu akurat nie skłamałeś.

zlaskipanskiejbozydarr

2022-10-02, 22:55
HenrykS. napisał/a:

Masz rację Saszka. Jeśli tylko zwęszą okazję wyj***nia pracodawcy na kasę, zrobią to bez mrugnięcia okiem. Tu akurat nie skłamałeś.



Żyjesz w Polsce siuśku. Tu każdy każdego przy byle okazji w dupsko wyr*cha. A na emigracji od zawsze się mówi, że nikt tak w ch*ja nie przytnie jak rodak. Więc skończ siuśku rzeczywistość zakłamywać. Ukry są jakie są. ch*jow jest nie mało i z polskim dowodem.

zbynekmaslanka

2022-10-02, 22:58
Ona sie naj***ła w sztok, ale twarzy nie ma burackiej .. przyjrzyjcie się. Z kolei ten koleś "komentator" to zwykły burak z jakiejś meliny ... da sie wyczuć po głosie

SanEscobar94

2022-10-02, 23:01
Jacek86s napisał/a:

Ja bym tej k***ie za psa jazdę zrobił. Pies do odstrzału, właściciel też, babka również, to może spalić tę budę i po problemie.
Nazwał psa jakby to jego suka do r*chania była.



co ty k***a pie**olisz chłopie? z kim ty rozmawiasz?

neo001

2022-10-02, 23:36
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Się k***a prawnik po podstawówce znalazł a szlachcicowi to może twoja babka pańszczyznę i gałe robila
Szlachcic herbu snopowiązałka się k***a odezwał )



Bandera się udziela idź robić dobrze halmanowi.

Maniecky

2022-10-02, 23:44
majdan5 napisał/a:

I dobrze, j***ć ich maczetami. Co ty myślisz, że oni sa wdzięczni nam za cokolwiek? Że nas kochają za to co dla nich robimy? Nienawidzą nas tak samo jak i my ich. A
jak znasz inne przypadki to zapewniam cię, ze wyjątek od reguły. W żyłach tych co tutaj są płynie ta sama krew psichsynów co mordowali małe dzieci z uśmiechem na twarzy w wołyniu. j***ć to bydło banderowskie.



Znasz chociaz jednego ukrainca lamusie? Najwieksze piwniczaki maja nasilniejsze opinie tutaj...Wolyn k***a i ch*j. A mojego pradziadka zaj***li Polscy partyzanci i zgwalcili moja prababke.... I co mam twierdzic ze Polacy sa zli i ch*j?

A jesli chodzi o ich nastawienie do nas, to sondaze na Ukrainie pokazuja ich wrecz uwielbienie do nas...ale Janusz Junior wie lepiej.....bo mu jego Janusz Senior tak wbil do lba ....a jak opinia Ukraincow sie o nas zmieni bo takich epizodow bedzie wiecej to taki kiep powie..."A nie mowilem?"

czorny711

2022-10-02, 23:58
marcino_zly napisał/a:

Oj pajace chcielibyście Kobietę z Ukrainy uuuu oj chcielibyście.
A tu lipa tylko polskie szmaty na większość z was czekają jak tego delikwenta po powrocie do domu ze swoją suką.
Zresztą może tylko z nią mieszka.
Pozdrawiam.



Ukrainke masz za 50zl pajacu z upadliny

majdan5

2022-10-03, 00:42
Maniecky napisał/a:

Znasz chociaz jednego ukrainca lamusie? Najwieksze piwniczaki maja nasilniejsze opinie tutaj...Wolyn k***a i ch*j. A mojego pradziadka zaj***li Polscy partyzanci i zgwalcili moja prababke.... I co mam twierdzic ze Polacy sa zli i ch*j?
A jesli chodzi o ich nastawienie do nas, to sondaze na Ukrainie pokazuja ich wrecz uwielbienie do nas...ale Janusz Junior wie lepiej.....bo mu jego Janusz Senior tak wbil do lba ....a jak opinia Ukraincow sie o nas zmieni bo takich epizodow bedzie wiecej to taki kiep powie..."A nie mowilem?"



A no znam lamusie :) Tak możesz tak twierdzić masz do tego prawo polacy są źli i jestem tego samego zdania. Mam przyjaciela z ukrainy, który tutaj przyjechał przed wojną, poza nim mam paru znajomych również stamtąd i wiesz co? Każdy z nich nienawidzi swojej nacji i się jej wstydzi. Mówią po, rosyjsku, bo wstydzą się swojego języka używać. Sondaże? Stary jak posiłkujesz się sondażami to pewnie wierzysz też w to, że Pis zapewni nam życie w dobrobycie. Zmienisz narracje jak przyjdzie ci iść na front i patrzeć jak zdychaja twoi znajomi w interesie ukrainy. Poczytaj doktryny Brzezińskiego, Wolfowitza, Busha i PNAC tam masz czarno na białym podane jak wszystko od lat jest realizowane to co się teraz dzieje. To nie jest teoria spiskowa tylko rzeczywistość. Właśnie dajemy się wyganiać z własnego kraju. Ci co zostaną, a zostaną pewnie głównie ukraincy i polacy ktorych nie bedzie stac na wyjazd będą bić się w interesie ameryki, która chce wojny z rosją, która kolaboruje z niemcami i będzie ją prowadzić na naszej ziemi. Po raz kolejny dajemy się wmanewrować w nieswoją wojnę i zapłacimy za to sromotną karę. Nie mam zamiaru mówić, że zajebiście się jaram tym, że pomagamy ukrainca bo nie podoba mi się perspektywa pomagania komukolwiek kiedy nasze państwo nie pozbierało się jeszcze po 2 wojnie i nie mamy kasy na to żeby tutaj przetrzymywać ruskojęzycznych. I wybacz, ale są niewychowani, wulgarni, roszczeniowi i wielce zniesmaczeni ze nie umiemy gadać w ich języku. Prowadzę firmę w centrum gdańska i mam praktycznie codziennie z nimi kontakt. Nie jestem w stanie powiedzieć o nich dobrego słowa.

opółnocyuciebie

2022-10-03, 00:51
ja bym ją r*chał zamiast nagrywać. żadna okazja nie może się zmarnować

habiTEK

2022-10-03, 00:57
Sztruks napisał/a:

Nawpuszczali ukraińskie k***y to teraz mają a to dopiero początek…



Po pierwsze geniuszu i jasnowidzu - początek czego to jest?!
A po drugie, skąd wiesz jakiej narodowości jest ten wrak człowieka?
Po trzecie - ekspercie, obyś sam musiał kiedyś sp***alać
A po czwarte - ten seba ze sklepu z przepitym głosem to też pan intelekt.
Wszyscy siebie warci.

jestemnikim napisał/a:

oczywiście jest to ukraińska dz**ka nic dziwnego, szkoda ze cała ta melina z upadliny przyjechała tutaj, a ruscy mogli z nimi zrobic porządek


ale ty jest mega zj***ny. o ja pie**ole.

marcino_zly napisał/a:

Skąd to wiesz, pajacu?
Szkoda mi ciebie.
A co ci opada to twoja sprawa.
Ojjj naprawdę żal



tutaj cos widac coraz wiecej ruskow sie pojawia, zeby wprowadzać nagatywna narracje.

u russkow ogromna farme na facebooku odkryto.
ruskie bydlo do gowno do potegi. wynocha fieje z kochanego sadistica. won !

JebacPis100procent

2022-10-03, 01:00
miszczkurde napisał/a:

ja bym ją r*chał zamiast nagrywać. żadna okazja nie może się zmarnować



Dokładnie. Podszedł, zagadał po ludzku coś pobajerował, postawił jeszcze coś do picia, zaprosił do siebie i wyr*chał. Kobieta pijana - dupa sprzedana, trzeba korzystać z okazji.

Sadisticzny

2022-10-03, 01:29
LLime napisał/a:

I jak film trafi do jakiejś fundacji walczącej z rasizmem to koleś będzie miał przej***ne..



Ukraińcy są innej rasy?

PękniętySłoik

2022-10-03, 06:43
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

ch*jowe masz życie, znam sporo Ukraincow będących tu przed wojna, jak również miejszkajacych po sąsiedzku uciekinierów. nienawiść masz ty, nie wiem, moze to sprawa zj***nego dzieciństwa. Poj***ny jesteś. Ukry tu pracują, płacą podatki, co najwyżej jakiś lokalny Janusz biznesu coniektorych wykorzystuje. Ale świadomość swoich praw także Ukrom wzrasta, i bywa że korzystają z pomocy PIP. Perspektywy też masz ch*jowe; zdaje się że ukry wygrywają wojnę z alkoruskimi, jeśli się tak stanie będą rozdawać karty politycznie tu w Europie a i US przeniesie swoje preferencje z PL na Ukrow. Kto wie, może się stać, że to Ty im będziesz musiał w dupę włazić za 10-15 lat za pracą.



Tak samo pisały niemieckie gazety o nas w 2005 roku. Minęło 17 i co ?

aaaaaaaaaaaaaa

2022-10-03, 08:49
Wyzimlak napisał/a:

Tak samo pisały niemieckie gazety o nas w 2005 roku. Minęło 17 i co ?



Na razie wstajemy z kolan.....

motorcycleman

2022-10-03, 09:16
Caban1908 napisał/a:

Najlepsze jest to że ona ani słowa nie powiedziała, ale jakiś pie**olony patus wyzwał ją od ukraińskiej k***y i już wszystkie ćwierćmózgi wierzą jakiemuś podczłowiekowi



;DDD
Jakbym czytał komentarze o tym Ukrze, który powywalał wannę, lodówkę itd. przez okno.