18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brak ostrożności przyczyną wypadku

Salieri16000 • 2020-05-20, 10:00
Do wypadku doszło w okolicach Moskwy, w pobliżu miejscowości Eldigino. Śmiało od 25-tej sekundy:



Wysiadając z autobusu, pasażerowie postanowili przejść przez jezdnię, ale nie zauważyli jadącego z dużą prędkością samochodu. Wszyscy żyją, ale jedna z dziewcząt jest w śpiączce...

marvel321

2020-05-20, 10:05
Takich mi nie szkoda. Nie lubie kierowców, ale w tym przypadku wina jest ewidentna. Mam nadzieję że to babsko jak sie obudzi to zmadrzeje

aaaaaaaaaaaaaa

2020-05-20, 10:23
Nie wiem jak można być tak tępym ja te p*zdy...

tomek2302

2020-05-20, 11:31
Dobrze, że gruba nie zdążyła wejść. Kierowca samochodu mógł by zginąć

willoo

2020-05-20, 12:51
jak można być takim skretyniałym idiotą to nie wiem... Jako dziecko, w wieku 8 - 10 lat wiedziałem że przed busem się nie przechodzi, a jeżeli już to patrzysz co się dzieje za nim...

KaprysLosu

2020-05-20, 15:08
w sumie to chyba tylko jedna została potrącona, a brunetka oberwała blondynką :)

bercisko

2020-05-20, 15:23
Kiedyś stałem dostawczakiem na leśnym parkingu, zaraz przy drodze. Śniadanko w kabinie. Z lasku wyskoczyło kilka siusiar, max. po 14-15 lat. I zupełnie jak w tym filmie. Zero patrzenia, tylko chciały przebiec przez drogę z przodu mojego Ducato. Nie wiem k***a, ale jak spędzasz sześć dni w tygodniu za kółkiem to masz już jakieś odruchy. Mój polegał na tym, że ułamek sekundy wcześniej zerknąłem w lusterko i widzę jak na pełnej k***ie leci gr*cha z cementem. Wcisnąłem klakson zanim doszło do mnie co się może stać. Śmiejcie się k***a, ale jak nad tymi siksami czuwał jakiś anioł, to on właśnie spuścił moją łapę na kierownicę.
Gówniary zapiszczały, ale nie pobiegły dalej tylko podskoczyły w miejscu. Zanim wylądowały minęła nas ta gr*cha z cementem. Metr, k***a j***ny metr dzielił mnie od trzech trupów przed moją maską.
I tyle.
Najlepsze jest to, że do tych idiotek nie dotarło, że dostały drugie życie. Chichy, śmichy i pobiegły dalej.

korax

2020-05-20, 15:57
Trafił idiota na idiotę. Dzięki Sadolowi, Stop-chamowi i podobnym portalom/produkcjom, w czasie przejazdu obok przystanku zwalniam i cholernie uważam, żeby nie zhajtować jakiejś baby.

S.T.U_Cummins

2020-05-20, 21:49
Baba i wszystko jasne. Ani trochę mi jej nie szkoda. Bardziej szkoda rodziny i bliskich do która do niej się przyzwyczaiła.

Bersiak

2020-05-20, 23:51
patrzcie grubą jak rękoma chciała samochód zatrzymać

Byku35

2020-05-21, 17:53
Ooo gliwice na halera