18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bożonarodzeniowa choinka

phrontch • 2020-12-27, 19:44
Posiada certyfikat eko bio natural




ritu4l

2020-12-27, 22:04
Radbug napisał/a:

Cóż, dzieciaczki wyżej nawet nie zauważyły, ze prezentem jest sama choinka.



Dla kogo prezentem? Chyba dla zoofila, ja bym szybko taką choinkę rytualnie spalił żeby jaj nie złożyła.

T3RMINATOR

2020-12-27, 22:26
Karmazon napisał/a:

Dla kogo prezentem? Chyba dla zoofila, ja bym szybko taką choinkę rytualnie spalił żeby jaj nie złożyła.


Gdyby nie byłoby internetu to byś nawet nie wiedział czy c**a jest wzdłuż czy w poprzek. I masz ćwoku pewnie ze 12 lat bo jak inaczej wyjaśnić że nie podoba ci się zdrowa dupa.

outsidethebox86

2020-12-27, 23:36
Shibari to zajebista sprawa jest jeśli ma się do tego odpowiedniego partnera

Kaczor_Donald

2020-12-27, 23:44
Halman napisał/a:

ale papier pakunkowy to żywcem z PRLu.. przyznać się czyja to stara?



Pewnie twoja Halman

:cry:

ritu4l

2020-12-28, 00:01
T3RMINATOR napisał/a:

Gdyby nie byłoby internetu to byś nawet nie wiedział czy c**a jest wzdłuż czy w poprzek. I masz ćwoku pewnie ze 12 lat bo jak inaczej wyjaśnić że nie podoba ci się zdrowa dupa.



p*zdusiu mam żonę i dwoje dzieci, i jeżeli dla ciebie to to jest zdrowa dupa, to albo jesteś zwykły pedał i lubisz męskie rzycie, alboś taki paskudny i twoja stara ma porównywalnie obleśne cielsko.

hellbwoi

2020-12-28, 00:48
Karmazon napisał/a:

p*zdusiu mam żonę i dwoje dzieci, i jeżeli dla ciebie to to jest zdrowa dupa, to albo jesteś zwykły pedał i lubisz męskie rzycie, alboś taki paskudny i twoja stara ma porównywalnie obleśne cielsko.



normalnie nie wpie**alam się między wódkę a zakąskę.. ale... pie**olisz karmazony... pokaż nam to, te twoje kalibry dup, bo aż ciekaw jestem co z tą jest nie tak.


p.s. dla niedoj***nych mózgowo "pie**olenie karmazonów" to taki neologizm w ramach licencja poetica... który wymyśliłem na potrzeby tegoż wpisu, do czego się odnosi, jamochłon nie pokuma nic a kto ma wiedzieć wiedzieć będzie.

ritu4l

2020-12-28, 02:26
hellbwoi napisał/a:

normalnie nie wpie**alam się między wódkę a zakąskę.. ale... pie**olisz karmazony... pokaż nam to, te twoje kalibry dup, bo aż ciekaw jestem co z tą jest nie tak.
p.s. dla niedoj***nych mózgowo "pie**olenie karmazonów" to taki neologizm w ramach licencja poetica... który wymyśliłem na potrzeby tegoż wpisu, do czego się odnosi, jamochłon nie pokuma nic a kto ma wiedzieć wiedzieć będzie.



Przemyślałem to i też nie będę się już wpie**alał. W końcu nie każdy może mieć zgrabne dupeczki, kaszaloty też musi ktoś obracać.

Bejson

2020-12-28, 06:47
Gdzieś na zbiorniku to widziałem :->

KoniecZartow

2020-12-28, 07:40
outsidethebox86 napisał/a:

Shibari to zajebista sprawa jest jeśli ma się do tego odpowiedniego partnera



Najlepiej starego marynarza.

T3RMINATOR

2020-12-28, 15:39
Karmazon napisał/a:

Przemyślałem to i też nie będę się już wpie**alał. W końcu nie każdy może mieć zgrabne dupeczki, kaszaloty też musi ktoś obracać.



Nie tłumacz się już ty wolisz tajskich chłopców parówo.