18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Borussia - Bayern, pierwsze starcie

Quintessential • 2013-05-25, 15:47
Kibice dwóch niemieckich drużyn rozpoczęli finał Ligi Mistrzów nieco wcześniej, niż piłkarze...

Film z cyklu "A na Zachodzie, to z chuliganami sobie poradzili..."

DivDevon

2013-05-25, 16:10
Po ch*j mieszać w to policje,dać im się pozabijać nawzajem i spokój by był.Tak zrobić w Polsce policja organizuje ustawki kiboli,tylko honorowo bez broni i do last men standing i od razu by wszystkim było lepiej.

bloodwar

2013-05-25, 16:42
Trzy kontenery na śmieci stoją puste a policja nie potrafi ich wykorzystać... Zapełnić je tymi ludzkimi odpadami genetycznymi!

Re...........ms

2013-05-25, 17:28
to nie są kibice tylko zwierzęta a zwierzęta jak się nie słuchają to się je gania pastuchem elektrycznym to obory i tak powinno być w przypadku tych zwierząt.

ch*j mnie interesuje kto zaczął, czy to emocje czy co mnie interesuje, że rozpie**alają ładne miasto i powinni ponieść tego konsekwencje bo mam wyj***ne na to co oni chcą.. ja wiem, że chcę żyć w pięknym otoczeniu.

ProVVe

2013-05-25, 17:53
Nie rozumiem biją się między sobą to co w tym złego... Większym problemem jest ciapaty brud w Europie... Powinni nakierować tam swoje pokłady energii...

meil1

2013-05-25, 18:04
Ale jak to możliwe ? Przecież w TVNie i wyborczej mówili, że to tylko kibole w Polsce robią burdy i wysadzają stadiony...

Zauważcie jak onet zatytułował news - "LM:kibice Bayernu i Borussii starli się ze sobą"
Gdyby to było w Polsce news były o takim tytule "Kibole ..." bo przecież w Niemczech to są kibice, ale w Polsce podludzie.... j***na propaganda przeciwko kibicom...

intoksynator

2013-05-25, 18:09
Jedna Polska dobra ekipa z 2 ligi i te dwie sp***alają spowrotem na niemcy ;D

jzs44

2013-05-25, 18:13
ale warto zwrocic uwage na respekt przed policja. 4 czy 5 policjantow ogarnia tlum, nie stosujac do tego ani pal, ani gazu lzawiacego. no i policjani sa bez broni- wszak anglia.

CiemnosciHetman

2013-05-25, 18:14
niemcy - turcy
turcy - ciapaci
ciapaci - huliganie
dla mnie wszystko jasne

Świr

2013-05-25, 18:17
ja pie**ole jaka napinka wyrzutki społeczeństwa, margines społeczny, banda baranów bez szkoły, że kibice to bandyci i rozpie**alają miasto... ja pie**ole ludzie obudźcie się i wyłączcie tv kompy idźcie na miasto gdzie kibice rozpie**alają miasta ? proszę przykłady podajcie jakieś zdjęcia czy coś nie ma i nie będzie ! bo takie dowody nie istnieją ponieważ nigdy to się nie zdarzyło

konioklonio

2013-05-25, 18:19
Powinni dać chłopakom regularną pensję i posłać na osiedle szmatogłowych, niech rozładują energię.

juki

2013-05-25, 18:19
A mogli cyklon b tam puscic.... Maja w tym wprawe.

PyskatySkurwiel

2013-05-25, 18:35
k***a, tyle agresji i energii zmarnowanej przeciwko praktycznie takim samym ludziom. Dlaczego chłopaki nie zbiorą się i nie pogromią ciapatych sk***ysynów? Potrafili w latach czterdziestych, to i teraz dadzą radę :D Tak zupełnie na poważnie, to mogliby zacząć walczyć z prawdziwym wrogiem; jak w Szwecji, czy w Anglii. Słowo wróg nie jest tu "przesadystyczne"; wszak trwa wojna, święta wojna, dżihad. Niestety po naszej stronie frontu wielu wciąż wierzy w utopijną ideę społeczeństwa multikulturowego...

Stefansuchar

2013-05-25, 18:39
Bydło jest wszędzie bydłem niezależnie od kompasu.

JA...........or

2013-05-25, 18:41
Kibolskie scierwo jak widac jest na calym swiecie. Chociaz w Polsce wyjatkowo smierdzace.