18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Boris zwiedza POLSKE

aKiwiKiwiKiwi • 2016-08-01, 09:35
Co tu więcej pisac... its BLYATIFUL :-D



STAY CHEEKI BREEKI






yt: life of boris

Arathnmor

2016-08-01, 10:02
Winiary otrzymały gratis niezłą reklamę. Ciekawe czy wyślą do niego kratę majonezu =]

momonon

2016-08-01, 10:43
Kielecki najlepszy i ch*j.

ni...........to

2016-08-01, 12:16
j***ny kacap. jeszcze kacapow tutaj brakuje....

Fajek

2016-08-01, 12:54
nieistotnekto napisał/a:

j***ny kacap. jeszcze kacapow tutaj brakuje....


:homer:

nerusss

2016-08-01, 14:00
Cytat:

j***ny kacap. jeszcze kacapow tutaj brakuje....


Borys akurat jest spoko, ma sporo dystansu do życia oraz fajne poczucie humoru. Pisząc swój komentarz wykazałeś się brakiem jakiejkolwiek inteligencji, ale mam nadzieje że kiedyś wyrośniesz, w wiek 46lat nie wierze.

generalissimus

2016-08-01, 14:27
Wydawało mi się że oglądam filmik o Rosji a nie o Polsce.

ni...........to

2016-08-01, 15:52
nerusss napisał/a:


Borys akurat jest spoko, ma sporo dystansu do życia oraz fajne poczucie humoru. Pisząc swój komentarz wykazałeś się brakiem jakiejkolwiek inteligencji, ale mam nadzieje że kiedyś wyrośniesz, w wiek 46lat nie wierze.

kacap to kacap scierwo zawsze zostanie scierwem I'm predzej to zrozumiecie polaczki tym lepiej dla was.Po 2gie primo ultimo , nie interesuje mnie w co wierzysz lub nie dla mnie mozesz wyskoczyc przez okno w imie swoich wiar I przekonan.Oraz co ma inteligencja do wyrazania pogladow debilu ?(bo inaczej juz napisac nie mozna) :roll:

SKR

2016-08-01, 15:57
jakiś ruski internetowy celebryta ( jak mniemam ) przyjechał do Polski i mam sie tym podniecać i słuchać co ma do powiedzenia o moim kraju ? gówno mnie on i jego film interesuje

TB303

2016-08-01, 16:04
@nieistotnekto
Przykro mi, ale jesteś debilem. Uogólnianie to domena ludzi głupich.

Ad_am38

2016-08-01, 16:08
parchate niby polaczki a śmierdzace czosnkiem na km za komentowanie się wzięli :-D Debilki Boris jest ok a Polacy lubią Rosjan, swoje komenty zamieście na stronie Hamasu jak macie jaja c*pki :-D

ni...........to

2016-08-01, 16:13
TB303 napisał/a:

@nieistotnekto
Przykro mi, ale jesteś debilem. Uogólnianie to domena ludzi głupich.


Przypomne jak Tramp wygra wybory I zostawi was Ruskim do zabawy :D , przynajmniej bedzie wesolo , bo NATO wam nie da rady pomoc nawet gdyby chcialo :lol: .Co do uogolnienia wystarczy popatrzec na historie CCCP oraz na historie obecnych kacapow aby zrozumiec , ze oni sie nie zmienia przyklad Gruzja, ukraincy , a w kolejce wy z maciorem na czele czekacie juz !dobrych snow.

Ad_am38

2016-08-01, 16:19
Historia kacapów to historia Syjonizmu. Rosjan pustaku parchy wymordowali więcej. Nawet w tym samym czasie zginęło 45tys oficerów Rosyjskich co naszych 15 tys w Katyniu- leżą na tym samym cmentarzu

nerusss

2016-08-01, 16:26
Mi się wydaje, że Rosjanie nie zaatakują nas osobiście, użyją do tego swoich piesków Białorusinów.

ni...........to

2016-08-01, 16:26
Ad_am38 napisał/a:

Historia kacapów to historia Syjonizmu. Rosjan pustaku parchy wymordowali więcej. Nawet w tym samym czasie zginęło 45tys oficerów Rosyjskich co naszych 15 tys w Katyniu- leżą na tym samym cmentarzu

ch*j mnie obchodzi ilu waszych wymordowali a tym bardziej kacapow tepaku.. :idzwch*j:
nerusss napisał/a:

Mi się wydaje, że Rosjanie nie zaatakują nas osobiście, użyją do tego swoich piesków Białorusinów.


Mozesz miec racje , lub swoich pupilkow z syrii