18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Boris zwiedza POLSKE

aKiwiKiwiKiwi • 2016-08-01, 09:35
Co tu więcej pisac... its BLYATIFUL :-D



STAY CHEEKI BREEKI






yt: life of boris

Ad_am38

2016-08-01, 16:36
Na razie to terroryści z NATO mordują w Syrii i w sfingowanych zamachach w Europie :-D

Rosjanoie nie mają co robić tylko Polskę atakować- co za debile :-D

ni...........to

2016-08-01, 16:38
Ad_am38 napisał/a:

Na razie to terroryści z NATO mordują w Syrii i w sfingowanych zamachach w Europie :-D

o k***a teraz to juz wiem , ze rozmawiam z debilem, rozumiem , ze w ruskie pomoce humanitarne w gruzji,ukrainie I syrii tez wierzysz . Nikomu nifdy nie zyczylem zle bo nie mam tego w genach ale wam przyda sie taka lekcja od braci kacapow :lodowka:

Ad_am38

2016-08-01, 16:56
Najpierw debilu sprawdź kto i co zaatakował w 2008 roku :-D Czy to czasem nie Gruzja najechała Osetię Płd która miała na ten czas pełną autonomię od 1991 roku? Słuchaj pustaku- na UPAdlinie jest wojna domowa- jeszcze nie zauważyłeś? A mówią że żydzi mają rozum :-D

A w Syrii Rosja wykańcza tak zwaną opozycję składającą się w 90% z najemników powiązanych z Al-Kaidą i Al- Nusrą... USA zaprowadza tam w ten sposób "demokrację" Bo Assad za chooja nie chciał oddać banku centralnego w łapska Rotszyldów z MFW i jeszcze śmiał się rozliczać za ropę we własnej walucie

ni...........to

2016-08-01, 17:03
Ad_am38 napisał/a:

Najpierw debilu sprawdź kto i co zaatakował w 2008 roku :-D Czy to czasem nie Gruzja najechała Osetię Płd która miała na ten czas pełną autonomię od 1991 roku? Słuchaj pustaku- na UPAdlinie jest wojna domowa- jeszcze nie zauważyłeś? A mówią że żydzi mają rozum :-D

A w Syrii Rosja wykańcza tak zwaną opozycję składającą się w 90% z najemników powiązanych z Al-Kaidą i Al- Nusrą... USA zaprowadza tam w ten sposób "demokrację" Bo Assad za chooja nie chciał oddać banku centralnego w łapska Rotszyldów z MFW i jeszcze śmiał się rozliczać za ropę we własnej walucie

Idz kacapie Powies sie prosze bedzie -1 :rzyga:

Ad_am38

2016-08-01, 17:16
Brakło argumentów przybłędo? :-D

adamZjeb

2016-08-01, 19:45
Ruscy to ludzie tak jak arabskie brudasy.

hudler

2016-08-01, 19:45
A co wam k***a przeszkadza youtuber z Estonii?

Dr0mg

2016-08-01, 20:09
prze on k***a z Estonii jest.. Estonia to Inflanty czyli nasze..

tomino92

2016-08-01, 20:36
Filmik zabawny mnie rozwaliła matematyka :D A po za tym to czemu od razu schodzicie na politykę ludzie dajcie spokój chociaż ba tym portalu. A co do kolegi: nieistotnekto, to nie rozumiem cie najpierw piszesz że:
nieistotnekto napisał/a:

j***ny kacap. jeszcze kacapow tutaj brakuje....


Tak jakbyś czuł się polakiem mieszkał w Polsce Ok
Lecz później piszesz:
nieistotnekto napisał/a:


Przypomne jak Tramp wygra wybory I zostawi was Ruskim do zabawy :D , przynajmniej bedzie wesolo , bo NATO wam nie da rady pomoc nawet gdyby chcialo :lol: .Co do uogolnienia wystarczy popatrzec na historie CCCP oraz na historie obecnych kacapow aby zrozumiec , ze oni sie nie zmienia przyklad Gruzja, ukraincy , a w kolejce wy z maciorem na czele czekacie juz !dobrych snow.


Nie wiem skąd jesteś i kim ale piszesz takie głupoty że ręce opadają i jeszcze chcesz wplątać to dyskusji religie, płaci ci ktoś żebyś robił burzę w komentarzach?

ni...........to

2016-08-01, 20:56
tomino92 napisał/a:

Filmik zabawny mnie rozwaliła matematyka :D A po za tym to czemu od razu schodzicie na politykę ludzie dajcie spokój chociaż ba tym portalu. A co do kolegi: nieistotnekto, to nie rozumiem cie najpierw piszesz że:

Tak jakbyś czuł się polakiem mieszkał w Polsce Ok
Lecz później piszesz:

Nie wiem skąd jesteś i kim ale piszesz takie głupoty że ręce opadają i jeszcze chcesz wplątać to dyskusji religie, płaci ci ktoś żebyś robił burzę w komentarzach?


TAK I dlaczego nie chcesz sie przyznac , ze Ty mi placisz ?, aczkolwiek ostatnio zmiejszyles wynagrodzenie :( :oops:

htr83

2016-08-01, 21:10
Very smooth Winiary, very smooth...

qzi666

2016-08-01, 21:17
co b nie robił to i tak ruski (specjalnie) jako i niemiecki drażni moje uszy
nie oglądałem i nie mam zamiaru jako dziecko wilk i zając już mnie denerwował

DaWeed

2016-08-01, 21:19
nieistotnekto napisał/a:

ch*j mnie obchodzi ilu waszych wymordowali a tym bardziej kacapow tepaku.. :idzwch*j:



Ty k***a żydzie polskojęzyczny j***ny ale bym Ci przypie**olił w ten parchaty ryj.
Gdzie jest administracja, czemu jeszcze nikt nie zbanował tego ścierwojada

Loaloa

2016-08-01, 21:49
Jaki przepyszny ból dup. Sadolowe polactwo skacze sobie do gardeł, bo jakiś koleś zrobił żartobliwy filmik o waszym kraju. Żeby chociaż jego wydźwięk był negatywny. Nie, koleś ma specyficzne poczucie humoru, którego wy nie zauwazyliscie, bo jesteście skundlonymi smutasami. Koleś o majonezie, kiełbasie i dresach adidasa, a wy wyskakujecie z Katyniem, Syrią i polityką. A potem się będziecie dziwić, że wszędzie wami gardzą i toczą z was bekę, kiedy spinacie dupska o "polskie obozy".

ni...........to

2016-08-01, 22:25
DaWeed napisał/a:


Obrazek
Ty k***a żydzie polskojęzyczny j***ny ale bym Ci przypie**olił w ten parchaty ryj.
Gdzie jest administracja, czemu jeszcze nikt nie zbanował tego ścierwojada

smialo napinaczu internetowy, tylko abys sie za bardzo nie zdziwil.

Loaloa napisał/a:

Jaki przepyszny ból dup. Sadolowe polactwo skacze sobie do gardeł, bo jakiś koleś zrobił żartobliwy filmik o waszym kraju. Żeby chociaż jego wydźwięk był negatywny. Nie, koleś ma specyficzne poczucie humoru, którego wy nie zauwazyliscie, bo jesteście skundlonymi smutasami. Koleś o majonezie, kiełbasie i dresach adidasa, a wy wyskakujecie z Katyniem, Syrią i polityką. A potem się będziecie dziwić, że wszędzie wami gardzą i toczą z was bekę, kiedy spinacie dupska o "polskie obozy".



Ave z tym ,ze ja na szczescie nie jestem polakiem :mrgreen: ale zawsze milo poczytac jak sie spinaja 8-)