18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Bombowy telefon

XTralala • 2022-09-13, 14:48
Do zdarzenia miało dojść w Indiach, 9 września.

Kobieta położyła się spać z telefonem położonym blisko twarzy, koło poduszki. Nagle w nocy dał się słyszeć wybuch, a zaalarmowani tym bliscy znaleźli kobietę martwą.






Erqti

2022-09-13, 14:58
pie**olenie w bambus. Na telefonie zero śladów krwi, poza tym obfite krwawienie babki pozostawiło ślady krwi na łóżku w okolicy głowy i, o dziwo, w okolicach nóg . Telefon po tym ewentualnym wybuchu mógł co prawda spaść daleko od łoża, ale te kulasy czemu miała podcięte to żaden srajfonfan mi nie wytłumaczy raczej.

S_Z_A_L_O_N_Y

2022-09-13, 15:07
Erqti napisał/a:

pie**olenie w bambus. Na telefonie zero śladów krwi, poza tym obfite krwawienie babki pozostawiło ślady krwi na łóżku w okolicy głowy i, o dziwo, w okolicach nóg . Telefon po tym ewentualnym wybuchu mógł co prawda spaść daleko od łoża, ale te kulasy czemu miała podcięte to żaden srajfonfan mi nie wytłumaczy raczej.



Tak sądzisz drogi Watsonie?


Dejdwazlote

2022-09-13, 15:47
Myślałem że zginęła w pożarze wywołanym przez telefon ale tego co tutaj widzę to nawet szybcy i wściekli by nie wymyślili.

~Angel

2022-09-13, 15:48
Wg google firma xiaomi próbuje skontaktować się z rodziną i youtuberem który udostępnił w sieci te zdjęcia w celu wyjaśnienia sprawy.

https://allsarkarinaukari.in/national/redmi-mobile-exploded-in-delhi-ncr-the-woman-sleeping-with-the-phone-died-xiaomi-is-investigating-the-matter/

Wiarygodność udostępnionych przez youtubera informacji o rzekomej śmierci nie została jak na razie potwierdzona przez jakiekolwiek służby.

inne źródła informują iż doszło już do kontaktu z firmą xiaomi

https://www.5.ua/dv/ru/tresh/287322 ale nadal nie ma potwierdzonego zdarzenia

pablohasan

2022-09-13, 16:35
Wybuch powodujący śmierć a telefon zniszczony w stosunkowo niewielkim stopniu. Teoria rodem z Macierewicza.

Carti

2022-09-13, 16:47
odruchowo wyj***łem telefon z biurka na łóżko

Pereze87

2022-09-13, 17:41
Pewnie była zaszczepiona .. i te c**y zaczynają działać ... aktywują sie i telefony wybuchają .. proste . :-o

j***ni płaskoziemcy :mrgreen:

grudzin7

2022-09-13, 18:18
Erqti napisał/a:

pie**olenie w bambus. Na telefonie zero śladów krwi, poza tym obfite krwawienie babki pozostawiło ślady krwi na łóżku w okolicy głowy i, o dziwo, w okolicach nóg . Telefon po tym ewentualnym wybuchu mógł co prawda spaść daleko od łoża, ale te kulasy czemu miała podcięte to żaden srajfonfan mi nie wytłumaczy raczej.



Jakbyś pooglądał trochę więcej Sadola to byś wiedział, że Hindusi zaczynają pierwszą pomoc od napie**alania poszkodowanym na lewo i prawo, podnoszenie na ręce, przekładanie z miejsca na miejsce i usilne stawianie na nogi. Ponoć pomaga ;-)

dżonyłojlker

2022-09-13, 18:22
Mąż k***ę zaciukał na śnie, a teraz zwala winę na krwiopijczy telefon.

UrlichUrwich

2022-09-13, 19:08
grudzin7 napisał/a:

Jakbyś pooglądał trochę więcej Sadola to byś wiedział, że Hindusi zaczynają pierwszą pomoc od napie**alania poszkodowanym na lewo i prawo, podnoszenie na ręce, przekładanie z miejsca na miejsce i usilne stawianie na nogi. Ponoć pomaga



Nadal nią telepią, dlatego sprawa ciągle niewyjaśniona.

homorek

2022-09-13, 20:24
Ale poj***ne samobójstwo...

jebać_w_dupę_pis

2022-09-13, 21:03
na pewno taki "wybuch" by ja tak poranił. Nawet dobrze tego telefonu nie rozj***ło, ekran tylko odstaje na środku tak że to było pierdnięcie baterii a nie żaden wybuch.

35i

2022-09-14, 04:32
Erqti napisał/a:

pie**olenie w bambus. Na telefonie zero śladów krwi, poza tym obfite krwawienie babki pozostawiło ślady krwi na łóżku w okolicy głowy i, o dziwo, w okolicach nóg . Telefon po tym ewentualnym wybuchu mógł co prawda spaść daleko od łoża, ale te kulasy czemu miała podcięte to żaden srajfonfan mi nie wytłumaczy raczej.



Ważne, żeby policja to łyknęła.