18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bombowy telefon

XTralala • 2022-09-13, 14:48
Do zdarzenia miało dojść w Indiach, 9 września.

Kobieta położyła się spać z telefonem położonym blisko twarzy, koło poduszki. Nagle w nocy dał się słyszeć wybuch, a zaalarmowani tym bliscy znaleźli kobietę martwą.






kogut117

2022-09-14, 06:36
Jeżeli zdjęcie jest autentyczne to ja to widzę tak:
Babka leży obecnie 180 stopni niż leżała wcześniej,
Podczas wybuchu dostała w szyję czymś lub samo ciśnienie rozerwało części szyi,
Babka zaczęła się miotać jak szatan na lewo i i prawo - podniosła się i przeszła w dolna część łóżka,
Padla przy krawędzi skąd sikała krew na podłogę,
Stary wpadł do pokoju i dodatkowo ja zmiotał,
Fin

Janko

2022-09-14, 08:40
A Jaka to Ta wybuchowa Marka była???

Olashenco

2022-09-14, 10:53
Tak czy inaczej poj***ne jest spanie z telefonem przy ryju.

ph5i5

2022-09-14, 23:36
Sranie w banie. Telefon zaliczył wycieczkę do wnętrza mikrofalówki.

W pracy mam kilku Hindusów, większość tych parszywych kurew nie grzeszy intelektem a jedyne co mają opanowane do perfekcji to autopromocja i patrzenie na wszystkich z góry tylko dlatego, że przypadkiem nie mieszkają w lepiance z krowiego gówna.

Na podłodze w nogach łózka solidne krople krwi… ciekawe jak tam mogły się znaleźć.

Jak mawia Kapitan Bomba ,Tępe ch*je!’.

XTralala

2022-09-15, 07:56
Janko napisał/a:

A Jaka to Ta wybuchowa Marka była???



Xiaomi redmi 6A

kulawiec

2022-09-15, 21:48
Prawda jest taka, że właścicielka telefonu zahaczyła nim o linię wysokiego napięcia, jak leciała potrącona przez traktor wiozący gówno.

Momonti

2022-09-20, 17:25
Erqti napisał/a:

ie zero śladów krwi, poza tym obfite krwawienie babki pozostawiło ślady krwi na łóżku w okolicy głowy i, o dziwo, w okolicach nóg . Telefon po tym ewentualnym wybuchu mógł co prawda spaść daleko od łoża, ale te kulasy czemu miała podcięte to żaden srajfonfan mi nie wytłumaczy



Nie wiem w jakim burdelu się uczyłeś fizyki, może w akademii chłopskiego rozumu. Jak coś wybucha to wytwarza podmuch, falę uderzeniową, która k***a odpycha wszystko od miejsca wybuchu. Sam telefon też prawdopodobnie wyj***ło do góry bo łóżka w dół wybuch nie dał rady odsunąć, więc pewnie spadł poza miejscem gdzie polała się krew.

jan0sik1

2022-09-28, 20:21
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

Tak sądzisz drogi Watsonie?



no tak uju.