18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cz...........as

2018-06-08, 14:55
No i będzie nagonka na producenta jak na H&M i małej małpki w bluzie. Zaczną się przeprosiny i kajanie a dla każdego ciemnego pas szahida gratis.

kreatywnakrowa

2018-06-09, 03:38
Tymczasem w TVN można oglądać najnowsze kanony panujące w męskim świecie.

~Velture

2018-06-09, 08:35
kreatywnakrowa napisał/a:

Tymczasem w TVN można oglądać najnowsze kanony panujące w męskim świecie.Obrazek


Ty ale tak na dobrą sprawę jakby nie patrzeć muszą jakoś zaj***ć te kilka godzin codziennie.
Nawet sobie nie wyobrażam ile w takich śniadaniówkach pracuje osób tylko od wyszukiwania i wymyślania tematów bo to trudne w sumie tak dzień w dzień co dzień te 3-4h zapie**olić materiałem.
No i siedzą ci biedni ludzie i szukają czego tylko się da.
Dzisiaj pasjonat makijażu, jutro miłośnik masturbacji a pojutrze jakieś inne kolorowe coś które odkrywa swoje żydowskie korzenie albo przyznaje się do bycia pedałem.
W stanach jest moda na to, że aktorki i ogólnie artystki odkrywają, że były gwałcone 20-30 lat temu więc i ta moda zaraz do nas trafi pokazując płaczące upadłe gwiazdeczki, których kariera już się skończyła, pie**olące o tym jak nagle poczuły się zgwałcone kiedy mając 18 lat wchodziły same do łóżek producentów/reżyserów aby dostać jakąś rólkę.

TłustyManat

2018-06-09, 12:59
Żarty żartami ale czy to nie jest bagatelizowanie poważnego problemu?
Oh, jaki śmieszek z tego kozojebcy ma bombę na koszulce, a potem idą w ruch kolejne filtry na profilowych

No ale h*j, przynajmniej na zachodzie nie łamią konstytucji....

siwybis

2018-06-09, 22:38
@kreatywnakrowa

Nie w męskim a w pedalskim.