18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bolid F1 gra Happy Birthday

wojtepanik • 2013-11-10, 13:46
Nie każdy lubi oglądać samochodowe sporty, ale każdy kto ma jakiekolwiek pojęcie to wie jakie to zaawansowane sk***ysyny z bolidów f1. Mam nie długo urodziny i znajomy znalazł dla mnie ten filmik. Jako mechanik śpiesze z wyjaśnieniem, w bolidach F1 wszystkie ruchome części silnika : wał, tłoki, korbowody, wałki rozrządu, zawory są wykonane z super lekkich materiałów - np sprężyny zaworowe nie są wykonane z metalu, działają na zasadzie kompresji azotu. Praktycznie nie stosuje się koła zamachowego, pozwala to na zmniejsze tzw. masy nie resorowanej czyli inercji całego silnika. Działa to na zasadzie takiej : jak zakręcisz piłką do siatkówki to żeby ją zatrzymać potrzebujesz mało siły, ale żeby zatrzymać piłke lekarską musisz przyłożyć dużo siły. Dzięki niskiej masie układu można płynnie zmieniać obroty silnika i dostroić go aby grał różne piosenki

Sielik

2013-11-10, 14:05
wojtepanik napisał/a:

Mam nie długo urodziny


Z tej okazji powinieneś dostać słownik 8-)

ramzes12

2013-11-10, 14:50
a co tó taki wysyp polonistuw. pod karzdym postem się pżypie**alacie do jakiź drobnych błenduw. mama was nie koha?

wojtepanik

2013-11-10, 22:25
Sielik napisał/a:


Z tej okazji powinieneś dostać słownik 8-)


Johny212

2013-11-10, 22:57
Jedyne Renault jakie bym chciał. :D

is...........ay

2013-11-10, 23:55
@up: Nawet samochód lepiej śpiewa od Górniak. :amused:

KMD

2013-11-10, 23:58
O k***a, ale wykład doj***łeś. Piwo.

kucma19

2013-11-11, 00:12
fajny awatar

turboszmata

2013-11-11, 03:38
wojtepanik napisał/a:

Nie każdy lubi oglądać samochodowe sporty, ale każdy kto ma jakiekolwiek pojęcie to wie jakie to zaawansowane sk***ysyny z bolidów f1. Mam nie długo urodziny i znajomy znalazł dla mnie ten filmik. Jako mechanik śpiesze z wyjaśnieniem, w bolidach F1 wszystkie ruchome części silnika : wał, tłoki, korbowody, wałki rozrządu, zawory są wykonane z super lekkich materiałów - np sprężyny zaworowe nie są wykonane z metalu, działają na zasadzie kompresji azotu. Praktycznie nie stosuje się koła zamachowego, pozwala to na zmniejsze tzw. masy nie resorowanej czyli inercji całego silnika. Działa to na zasadzie takiej : jak zakręcisz piłką do siatkówki to żeby ją zatrzymać potrzebujesz mało siły, ale żeby zatrzymać piłke lekarską musisz przyłożyć dużo siły. Dzięki niskiej masie układu można płynnie zmieniać obroty silnika i dostroić go aby grał różne piosenki




Grzesiek_

2013-11-11, 09:04
fałszuje troche :P

maniuś79

2013-11-11, 11:32
Co do formuły 1 to wczoraj byłem z żonką na filmie "Wyścig" mi się zajebiście podobał i polecam każdemu sadolowi. Jest kilka sadystycznych scen po kraksach z krwią , otwartymi złamaniami. Dziewczyny czy żony o ile je macie nie zabierajcie bo nie zrozumieją tego filmu typowy męskie kino.

wojtepanik

2013-11-11, 22:28
kucma19 napisał/a:

fajny awatar


ty mnie k***a chyba prześladujesz XD :D