18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ból dupy, a podobno mamy wolność słowa.

poligon6 • 2019-02-28, 08:56
Furgonetka obwieszona hasłami o "zagrożeniu pederastami" jeździ po Gdańsku. Na zdjęciu dwóch półnagich mężczyzn z tęczową flagą. Podpis: "Tacy chcą edukować twoje dzieci. Powstrzymaj ich!". Dodatkowo geje obrażani są przez megafon. Sprawa trafiła w środę do prokuratury.

https://opinie.wp.pl/w-gdansku-obrazaja-gejow-z-auta-przez-megafon-jest-zawiadomienie-o-przestepstwie-6353992853125249a

Co więc robić? Działaczka społeczna Lidka Makowska: - Władze Gdańska muszą się odważyć. Niech Straż Miejska odholuje to auto na parking Straży i niech Ordo Iuris i inni fundamentaliści skarżą się w sądzie. Zrzucimy się obywatelsko na najlepszych prawników. Dość tej mowy nienawiści na gdańskich ulicach. Ze względu na mord prezydenta Adamowicza nie możemy biernie rozkładać rąk.

A wiec lewactwo chce zakładać knebel. Mam w gdzieś katoliban, ale jeżeli lewactwo moze pluc i kłamać w ich strone, to zasada wzajemnosci powinna obowiazywac.

T3RMINATOR

2019-02-28, 09:12
I kto tu sieje większy zamęt te części rowerowe czy homofobi. Mnie to ani ziębi ani parzy aby tylko dzieci nie adoptowali. No i żeby mnie pedał nie lizał po kryjomu w uszko ;)

Halman

2019-02-28, 09:13
poligon6 napisał/a:

Ze względu na mord prezydenta Adamowicza nie możemy biernie rozkładać rąk.




widząc w którą stronę to idzie proponuję Adamowicza na patrona zboków który za nich zginał śmiercią męczeńska na scenie w blasku jupiterów...

os79

2019-02-28, 09:19
Polaki kochają tematy zastępcze ! Aborcja, pedały, koalicja PO-PiSu... Niestety mamy społeczeństwo debili i dzięki temu żyjemy w zadupiu cywilizowanego świata.

Halman

2019-02-28, 09:22
os79 napisał/a:

Polaki kochają tematy zastępcze ! Aborcja, pedały, koalicja PO-PiSu... Niestety mamy społeczeństwo debili i dzięki temu żyjemy w zadupiu cywilizowanego świata.



zawsze możesz wybrać zmywak w centrum tego "cywilizowanego" świata - po 12 godzinach możesz również bez przeszkód przebrać sie po zmywaku w sukienkę i iść na miasto dalej się ubogacać...

htp

2019-02-28, 09:23
Nie wszyscy mają tylko opcję pójścia na zmywak.

~Velture

2019-02-28, 09:24
Hehe. Dobre.
Sami zaczynają ( patrz: https://www.sadistic.pl/program-edukacji-seksualnej-dla-dzieci-w-gdansku-vt490129.htm ) a teraz płacz jak ktoś odpowie.
Pedały same wywołują homofobię u ludzi zmuszając ich do akceptacji i aprobaty ich dewiacji. Tolerancja jest od dawna ale to za mało dla nich. I niech m8 nie pie**olą, że kogoś tam gdzieś tam jakis dres zwyzywał od pedałów czy w ryj dał bo jak nie za pedalstwo to by sie doj***ł, że gruby, chudy, niski, brzydki, ubrany w to czy tamto.

Ja nie mam zamiaru tego akceptować. Toleruje bo nie atakuje i nie obrażam na codzień itp. ale to nie jest normalne. Tak jak te choroby psychiczne typu 5829r9t płci.
Jak mnie dzieciak spyta to powiem, że to jest zaburzenie i nie jest normalne ale tacy dziwni, inni ludzie istnieją i nie należy im dokuczać. Tylko tyle i aż tyle.
Nie powiem, że to jest spoko i aby to pochwalać.

poligon6

2019-02-28, 09:34
os79 napisał/a:

Polaki kochają tematy zastępcze ! Aborcja, pedały, koalicja PO-PiSu... Niestety mamy społeczeństwo debili i dzięki temu żyjemy w zadupiu cywilizowanego świata.



Uwielbiam to pie**ololo o "cywilizowanym świecie". Tylko jeszcze trzeba zdefiniować co to jest "cywilizowany swiat", bo jeżeli mowa o bogactwie to taka Arabia Saudyjska stoi na samym szczycie "cywilizowanego swiata". A jeżeli ktoś mysli że bogactwo bierze sie z promowania lewackich pomysłow to uwazam że ma coś z głową.

freaky

2019-02-28, 09:59
poligon6 napisał/a:

Dość tej mowy nienawiści na gdańskich ulicach. Ze względu na mord prezydenta Adamowicza nie możemy biernie rozkładać rąk.


Adamowicz nie zginął, bo mowa nienawiści. Adamowicz zginął, bo w wyniku rewolucji obyczajowej, już nie zamyka się w psychiatrykach ludzi chorych i poważnie zaburzonych psychicznie, tylko usiłuje się nas przekonać, że są oni normalni. Sprawcą był schizofrenik, ale następnym razem będzie to pedał czy inny zmiennopłciowiec, jak to miało miejsce w szczecińskim kinie kilka tygodni temu. Dlatego akcję informacyjną z furgonetką i megafonem jak najbardziej popieram.

artuooo1

2019-02-28, 10:14
@poligon6 Ból dupy to ty masz. Czy spotkałeś się w Polsce z tak ubranymi osobami (jak w linku który podałeś) na paradach albo w miejscach publicznych? Nie? To odpier**l się od tego co ktoś robi w łóżku z drugą osobą, psami lub kotami (tu aluzja do 2 polityków).

@~Velture Wracaj na swoja Ukrainę, Rosję czy inne zadupie z którego tutaj przyjechałeś (sorry za brak "tolerancji", ale w PL i tak jest dużo patologii bez ciebie). Jeżeli sądzisz, że tu w Polsce tolerancja jest na normalnym poziomie, bo nie zamykają w więzieniach tak jak w Rosji to gratuluje. Tolerancja i równość będzie wtedy, gdy pary jednopłciowe będą traktowane na równi wobec prawa i innych osób (hetero). Gdy będą mogły wspólnie się rozliczać, gdy będą mogły po sobie dziedziczyć spadek (np. mieszkania), gdy będą mieli prawo do uzyskania informacji o stanie zdrowia swojego partnera w szpitalu, gdy będą mogli normalnie potrzymać się za ręce lub się pocałować na ulicy, bez wcześniejszego sprawdzania czy nie ma gdzieś w pobliżu patologii, tak jak to robią hetero ( którzy nierzadko ręce do dupy sobie wkładają na środku ulicy i języki do gardła). Tak, gdy hetero się całują i trzymają za ręce nikomu to nie przeszkadza, nie muszą się ukrywać, uciekać przed inną patologią, ani wysłuchiwać komentarzy na ten temat. I na koniec równość będzie, gdy policja i politycy zaczną na poważnie traktować i ścigać sprawy związane z atakami na tle orientacji seksualnej.

Z całego serca wam życzę dzieci homoseksualnych.

freaky

2019-02-28, 10:18
artuooo1 napisał/a:

Gdy będą mogły wspólnie się rozliczać, gdy będą mogły po sobie dziedziczyć spadek (np. mieszkania), gdy będą mieli prawo do uzyskania informacji o stanie zdrowia swojego partnera w szpitalu, gdy będą mogli normalnie potrzymać się za ręce lub się pocałować na ulicy, bez wcześniejszego sprawdzania czy nie ma gdzieś w pobliżu patologii, tak jak to robią hetero ( którzy nierzadko ręce do dupy sobie wkładają na środku ulicy i języki do gardła). Tak, gdy hetero się całują i trzymają za ręce nikomu to nie przeszkadza, nie muszą się ukrywać, uciekać przed inną patologią, ani wysłuchiwać komentarzy na ten temat. I na koniec równość będzie, gdy policja i politycy zaczną na poważnie traktować i ścigać sprawy związane z atakami na tle orientacji seksualnej.
Z całego serca wam życzę dzieci homoseksualnych.




janlew

2019-02-28, 10:20
Ja już dawno przestałem krytykować gejów, same z tym problemy, prawie wszędzie banują. Moją pasją zawsze były rajdy, dla tego zająłem się handlem częściami do samochodów sportowych, również z homologacją FIA. Tak więc jakbyście coś potrzebowali piszcie, w tym tygodniu mamy 20% zniżki na różne części, najlepiej idą... pedały do gazu

poligon6

2019-02-28, 10:20
artuooo1 napisał/a:

@poligon6 Ból dupy to ty masz. Czy spotkałeś się w Polsce z tak ubranymi osobami (jak w linku który podałeś) na paradach albo w miejscach publicznych? Nie? To odpier**l się od tego co ktoś robi w łóżku z drugą osobą, psami lub kotami (tu aluzja do 2 polityków).



Znowu jakiś niepełnosprawny umysłowo lewak zaczyna ujadac. Przypomne ze na zachodzie tez kiedyś nie było takich panów jak ze zdjecia. narazie u nas nie ma i niech tak pozostanie. Jak pozwolimy sie panoszyć to niestety tak będzie.

I jeżeli robia to w łózku to po co wychodza potem na parady? Ktoś im do wyra włazi? To niech tam siedzą!

artuooo1 napisał/a:

Tolerancja i równość będzie wtedy, gdy pary jednopłciowe będą traktowane na równi wobec prawa i innych osób (hetero).



Kto sie wróblem urodził, ten orłem nie umrze, tyle w ramach twojego lewackiego bełkotu.

Siberian_Meat_Grinder

2019-02-28, 10:50
poligon6 napisał/a:

Co więc robić? Działaczka społeczna Lidka Makowska: - Władze Gdańska muszą się odważyć. Niech Straż Miejska odholuje to auto na parking Straży i niech Ordo Iuris i inni fundamentaliści skarżą się w sądzie. Zrzucimy się obywatelsko na najlepszych prawników. Dość tej mowy nienawiści na gdańskich ulicach. Ze względu na mord prezydenta Adamowicza nie możemy biernie rozkładać rąk.



takich mundrych zagramanicznych słów używa, a nie wiem że żeby zholować pojazd, trzeba mieć ku temu podstawy.

żeby ot tak usunąć zaparkowany pojazd z drogi, muszą być spełnione określone warunki, m. in:

a) pozostawienie pojazdu w miejscu, gdzie jest to zabronione i utrudnia ruch lub w inny sposób zagraża bezpieczeństwu (dwie z trzech tych rzeczy muszą być spełnione)

b) narusza wymagania ochrony środowiska

c) pojazd pozostawiony bez tablic rejestracyjnych lub pojazd, którego stan wskazuje na to, że nie jest używany

(nie wymieniłem tu powodów związanych z umiejscowieniem znaków drogowych, stanem technicznym, przekroczenia DMC, braku uprawnień i jazdy po wódzie)

~Velture

2019-02-28, 11:17
artuooo1 napisał/a:

@poligon6 Ból dupy to ty masz. Czy spotkałeś się w Polsce z tak ubranymi osobami (jak w linku który podałeś) na paradach albo w miejscach publicznych? Nie? To odpier**l się od tego co ktoś robi w łóżku z drugą osobą, psami lub kotami (tu aluzja do 2 polityków).
@~Velture Wracaj na swoja Ukrainę, Rosję czy inne zadupie z którego tutaj przyjechałeś (sorry za brak "tolerancji", ale w PL i tak jest dużo patologii bez ciebie). Jeżeli sądzisz, że tu w Polsce tolerancja jest na normalnym poziomie, bo nie zamykają w więzieniach tak jak w Rosji to gratuluje. Tolerancja i równość będzie wtedy, gdy pary jednopłciowe będą traktowane na równi wobec prawa i innych osób (hetero). Gdy będą mogły wspólnie się rozliczać, gdy będą mogły po sobie dziedziczyć spadek (np. mieszkania), gdy będą mieli prawo do uzyskania informacji o stanie zdrowia swojego partnera w szpitalu, gdy będą mogli normalnie potrzymać się za ręce lub się pocałować na ulicy, bez wcześniejszego sprawdzania czy nie ma gdzieś w pobliżu patologii, tak jak to robią hetero ( którzy nierzadko ręce do dupy sobie wkładają na środku ulicy i języki do gardła). Tak, gdy hetero się całują i trzymają za ręce nikomu to nie przeszkadza, nie muszą się ukrywać, uciekać przed inną patologią, ani wysłuchiwać komentarzy na ten temat. I na koniec równość będzie, gdy policja i politycy zaczną na poważnie traktować i ścigać sprawy związane z atakami na tle orientacji seksualnej.
Z całego serca wam życzę dzieci homoseksualnych.



Oho. Aż tak zapiekło?
Pytanie na szybko: Kto u ciebie jest aktywny a kto pasywny? Ty czy twój chłopak?
Bo po tonie twojego oburzenia przychylam się do tego, że jesteś pasywny.

Ciągle mylisz tolerancję z akceptacją. Nie będzie mi 1% dyktował co i jak mam robić.

"Tak, gdy hetero się całują i trzymają za ręce nikomu to nie przeszkadza"
Bo to jest typie normalna sprawa. Tak nas stworzyła natura. Facet+baba.

Wyobraź sobie świat bez normalnych ludzi. Sami pederaści. I to nie obecny świat aby ci nie ułatwiać tylko tak max początek XIX wieku.
Wyobraziłeś już sobie? Ok.
No i teraz cała populacja to homosie. Ile czasu zajmie aż wyginie ludzki gatunek?
No bo płodzić się ciężko a tylko r*chanko zostaje i nie ma invitro. Sorry Batory.
By się zmuszali do r*chania co nieliczni. Zakładamy dalej, że 100% ludzi to homo.
No jak daleko zajedziecie? 2 pokolenia r*chania się z obrzydzeniem na siłę? 3?
Pewnie by stworzyli jakieś obozy karne gdzie zmuszano by do r*chania bab przez facetów (FUJ! ależ to obrzydliwe baba z facetem BLE!) aby produkować na siłę dzieci.
Na bank by ci najbogatsi znajdowali biednych co by się poświęcili za relatywnie przyzwoity hajs na r*chanie i noszenie ciąży.
( i doceń, że w tym scenariuszu nie rozwijałem kwestii płci bo chyba wszyscy wiemy co by się stało z babami w takim świecie )

Więc idź się pie**olnij w kolano bo na głowę już za późno.

Cytat:

@poligon6 Ból dupy to ty masz. Czy spotkałeś się w Polsce z tak ubranymi osobami (jak w linku który podałeś) na paradach albo w miejscach publicznych?


Em... na każdej paradzie równości co roku w wielu PL miastach... :roll:
No może już nie teraz bo się ogarnęli trochę, że sami sobie szkodzą ale pamiętam relacje telewizyjne z pierwszych parad zaburzeń seksualnych w Polsce i k***a świecili gołymi dupami aż się rzygać chciało. Obmacywali się dumnie w eskorcie policyjnej a całe ich życie sprowadzało się do ich orientacji seksualnej.

Zasadniczo trzeba rozróżnić geja od pedała.
Gej to normalny człowiek o odmiennych preferencjach seksualnych, który zachowuje się normalnie jak reszta społeczeństwa i nikomu nie wadzi.
Pedał to j***ny dewiant który na każdym kroku musi podkreślać, że lubi w dupsko z innym kolesiem i przy każdej możliwej okazji musi każdemu o tym pie**olić a potem dopatruje się we wszystkim homofobii.

Retoryka tych lgbtqxyzwtf - patrz na moją orientację. PATRZ k***A! to normalne! Masz k***a mówić, że to normalne! Ja chcę! Mi się należy! Tolerancja, tolerancja, tolerancja! Kościół to pedofilia! W Polsce j***ny ciemnogród co nie rozumie nas. "-Dobra człowieku skończ już pie**olić". O k***A! Homofob! Widzieliście? Homofob! Policja! Sąd! Sejm! Zróbcie coś! Ten j***ny heteryk to homofob! Źle na mnie spojrzał jak kroił cebulę i macie go dać do więzienia! Tak, tego j***nego katola!
Od przedszkola uczyć tych zaściankowców, że to zupełnie normalne i zachęcać 5 letnie dzieci do odkrywania swojej seksualności.

A powinno być tak: Cześć, jestem Tomek. Jestem normalnym kolesiem. Mam normalną pracę. Żyję z wami w jednym kraju. Lubię was. Ubieram się normalnie i nie podkreślam na każdym kroku co robię z łóżku. Co prawda wolę facetów ale jak mnie poznasz to zobaczysz, że równy ze mnie koleś. Byłbym wdzięczny gdybyś powiedział swoim dzieciom, że my też istniejemy i (wg. nas) nie mamy na to wpływu oraz aby się z nas nie śmiały. Ok? Dzięki.