18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ból dupy, a podobno mamy wolność słowa.

poligon6 • 2019-02-28, 08:56
Furgonetka obwieszona hasłami o "zagrożeniu pederastami" jeździ po Gdańsku. Na zdjęciu dwóch półnagich mężczyzn z tęczową flagą. Podpis: "Tacy chcą edukować twoje dzieci. Powstrzymaj ich!". Dodatkowo geje obrażani są przez megafon. Sprawa trafiła w środę do prokuratury.

https://opinie.wp.pl/w-gdansku-obrazaja-gejow-z-auta-przez-megafon-jest-zawiadomienie-o-przestepstwie-6353992853125249a

Co więc robić? Działaczka społeczna Lidka Makowska: - Władze Gdańska muszą się odważyć. Niech Straż Miejska odholuje to auto na parking Straży i niech Ordo Iuris i inni fundamentaliści skarżą się w sądzie. Zrzucimy się obywatelsko na najlepszych prawników. Dość tej mowy nienawiści na gdańskich ulicach. Ze względu na mord prezydenta Adamowicza nie możemy biernie rozkładać rąk.

A wiec lewactwo chce zakładać knebel. Mam w gdzieś katoliban, ale jeżeli lewactwo moze pluc i kłamać w ich strone, to zasada wzajemnosci powinna obowiazywac.

Justynka99

2019-03-01, 15:21
Shanttyy napisał/a:

@Justynka99 nie jesteś lekarzem, a właściwie psychiatrą, żeby stwierdzić czy schizofrenia to zaburzenie, spoko szanuję. Czyli jesteś wyspecjalizowana w temacie homoseksualizmu - skoro określasz, że nie jest to zaburzenie, a ci którzy tak uważają to idioci.



Podobnie jak wiem, że ziemia jest okrągła nie będąc geografem. To, że nie jest to zaburzenie zostało stwierdzone naukowo przez wyspecjalizowane w tym osoby wiele lat temu.

Shanttyy

2019-03-01, 15:45
@up dobra, nie widzę sensu dalszej debaty... przeczysz sama sobie...

ag...........th

2019-03-01, 15:47
Justynka99 napisał/a:

Podobnie jak wiem, że ziemia jest okrągła nie będąc geografem. To, że nie jest to zaburzenie zostało stwierdzone naukowo przez wyspecjalizowane w tym osoby wiele lat temu.



I wszystko jasne.

skoro to jest okrągłe:


to to jest normalne:

ellsworth

2019-03-01, 16:39
Velture napisał/a:

czyli właśnie stwierdziles, że pedalstwo jest nienaturalne. Doskonałe samozaoranie milordzie.


Przeczytaj jeszcze raz. A potem jeszcze raz i jeszcze raz, aż zrozumiesz co napisałem :roll:

~Velture

2019-03-01, 17:46
ellsworth napisał/a:

Przeczytaj jeszcze raz. A potem jeszcze raz i jeszcze raz, aż zrozumiesz co napisałem



czyli jest naturalne?

Master_Luk

2019-03-01, 18:03
agoth napisał/a:

I wszystko jasne.
skoro to jest okrągłe:
to to jest normalne:



Ty tak serio z tą Ziemią? Kolejny kretyn, który bierze jakiś obrazek z dupy i przedstawia go jako prawdę objawioną.

ag...........th

2019-03-01, 18:18
Tak mnie na kierunku geografia na studiach uczyli.

sa...........os

2019-03-01, 20:08
Ziemia to geoida a nie kula. Najbliżej jej do elipsoidy trójosiowej, jak już się bawimy w Wyższą Szkoły Sadyzmu i Tańca. W sumie i tak ciekawsze to niż ciągłe pie**olenie o pedałach, lewakach i innej srace.

SQRW3L_ponury

2019-03-01, 22:01
~Velture napisał/a:

czyli jest naturalne?


Nie - jest całkowicie sztucznym tworem - wymyslonym i spreparowanym na potrzeby miedzynarodowego spisku lewactwa - Soros ma taką fabrykę w ktorej produkuje genomy pedalstwa i wszczepia je niczego niepodejrzewającym katolom (tak jak to robił od wieków ze starożytnymi Rzymianami czy Grekami) a ci roznoszą to dalej metodą kropelkową