topic

Ból dupy, a podobno mamy wolność słowa.

poligon6 • 2019-02-28, 08:56
Furgonetka obwieszona hasłami o "zagrożeniu pederastami" jeździ po Gdańsku. Na zdjęciu dwóch półnagich mężczyzn z tęczową flagą. Podpis: "Tacy chcą edukować twoje dzieci. Powstrzymaj ich!". Dodatkowo geje obrażani są przez megafon. Sprawa trafiła w środę do prokuratury.

https://opinie.wp.pl/w-gdansku-obrazaja-gejow-z-auta-przez-megafon-jest-zawiadomienie-o-przestepstwie-6353992853125249a

Co więc robić? Działaczka społeczna Lidka Makowska: - Władze Gdańska muszą się odważyć. Niech Straż Miejska odholuje to auto na parking Straży i niech Ordo Iuris i inni fundamentaliści skarżą się w sądzie. Zrzucimy się obywatelsko na najlepszych prawników. Dość tej mowy nienawiści na gdańskich ulicach. Ze względu na mord prezydenta Adamowicza nie możemy biernie rozkładać rąk.

A wiec lewactwo chce zakładać knebel. Mam w gdzieś katoliban, ale jeżeli lewactwo moze pluc i kłamać w ich strone, to zasada wzajemnosci powinna obowiazywac.

Riossaka

2019-02-28, 20:54
Ale pie**olicie...
Gej - normalna jednostka w społeczeństwie, akceptowalna przez wszystkich (wyjątki bezmózgie dresy i inne zwierza o iq poniżej 70)
Pedał - człowiek chory umysłowo na siłę wciskający swoje racje innym.
Znam kilku gejów (kilku nawet z czasów gim/tech i jakoś z nimi problemów nie ma. Co prawda żyją w "subkulturach" coś jak punki, emo itp. Ja z nimi nawet wódkę czasami się napije.
Ale tych wszystkich co paradują półnago po miastach to grrrr.

panta_rhei

2019-02-28, 21:07
Gównoburza na sadolu: określenie sytuacji gdy temat ma więcej komentarzy niż piw.

jimiq

2019-02-28, 21:07
Velture napisał/a:

Oho. Aż tak zapiekło?
Pytanie na szybko: Kto u ciebie jest aktywny a kto pasywny? Ty czy twój chłopak?
Bo po tonie twojego oburzenia przychylam się do tego, że jesteś pasywny.
Ciągle mylisz tolerancję z akceptacją. Nie będzie mi 1% dyktował co i jak mam robić.
"Tak, gdy hetero się całują i trzymają za ręce nikomu to nie przeszkadza"
Bo to jest typie normalna sprawa. Tak nas stworzyła natura. Facet+baba.
Wyobraź sobie świat bez normalnych ludzi. Sami pederaści. I to nie obecny świat aby ci nie ułatwiać tylko tak max początek XIX wieku.
Wyobraziłeś już sobie? Ok.
No i teraz cała populacja to homosie. Ile czasu zajmie aż wyginie ludzki gatunek?
No bo płodzić się ciężko a tylko r*chanko zostaje i nie ma invitro. Sorry Batory.
By się zmuszali do r*chania co nieliczni. Zakładamy dalej, że 100% ludzi to homo.
No jak daleko zajedziecie? 2 pokolenia r*chania się z obrzydzeniem na siłę? 3?
Pewnie by stworzyli jakieś obozy karne gdzie zmuszano by do r*chania bab przez facetów (FUJ! ależ to obrzydliwe baba z facetem BLE!) aby produkować na siłę dzieci.
Na bank by ci najbogatsi znajdowali biednych co by się poświęcili za relatywnie przyzwoity hajs na r*chanie i noszenie ciąży.
( i doceń, że w tym scenariuszu nie rozwijałem kwestii płci bo chyba wszyscy wiemy co by się stało z babami w takim świecie )
Więc idź się pie**olnij w kolano bo na głowę już za późno.


Em... na każdej paradzie równości co roku w wielu PL miastach...
No może już nie teraz bo się ogarnęli trochę, że sami sobie szkodzą ale pamiętam relacje telewizyjne z pierwszych parad zaburzeń seksualnych w Polsce i k***a świecili gołymi dupami aż się rzygać chciało. Obmacywali się dumnie w eskorcie policyjnej a całe ich życie sprowadzało się do ich orientacji seksualnej.
Zasadniczo trzeba rozróżnić geja od pedała.
Gej to normalny człowiek o odmiennych preferencjach seksualnych, który zachowuje się normalnie jak reszta społeczeństwa i nikomu nie wadzi.
Pedał to j***ny dewiant który na każdym kroku musi podkreślać, że lubi w dupsko z innym kolesiem i przy każdej możliwej okazji musi każdemu o tym pie**olić a potem dopatruje się we wszystkim homofobii.
Retoryka tych lgbtqxyzwtf - patrz na moją orientację. PATRZ k***A! to normalne! Masz k***a mówić, że to normalne! Ja chcę! Mi się należy! Tolerancja, tolerancja, tolerancja! Kościół to pedofilia! W Polsce j***ny ciemnogród co nie rozumie nas. "-Dobra człowieku skończ już pie**olić". O k***A! Homofob! Widzieliście? Homofob! Policja! Sąd! Sejm! Zróbcie coś! Ten j***ny heteryk to homofob! Źle na mnie spojrzał jak kroił cebulę i macie go dać do więzienia! Tak, tego j***nego katola!
Od przedszkola uczyć tych zaściankowców, że to zupełnie normalne i zachęcać 5 letnie dzieci do odkrywania swojej seksualności.
A powinno być tak: Cześć, jestem Tomek. Jestem normalnym kolesiem. Mam normalną pracę. Żyję z wami w jednym kraju. Lubię was. Ubieram się normalnie i nie podkreślam na każdym kroku co robię z łóżku. Co prawda wolę facetów ale jak mnie poznasz to zobaczysz, że równy ze mnie koleś. Byłbym wdzięczny gdybyś powiedział swoim dzieciom, że my też istniejemy i (wg. nas) nie mamy na to wpływu oraz aby się z nas nie śmiały. Ok? Dzięki.@up
Wszyscy pederasci zobaczcie sobie, 'mysi test' jest na yt. Co zrobi p... Ze spileczenstwem

~Velture

2019-02-28, 22:26
ellsworth napisał/a:

Już bardziej debilnego argumentu nie dało się wymyślić. Gratuluję!
Natura nas stworzyła również tak, że jak facet nie może mieć baby po dobroci, to bierze gwałtem. Stworzyła nas również tak by 12 letnia dziewczynka była zapładniana. Stworzyła tak, by konkurentowi rozbijać głowę kamieniem, itp. itd. Ja pie**olę, jak można powoływać się na naturę?! Przecież wszystkie najcięższe i najbardziej piętnowane w społeczeństwie przestępstwa - morderstwa, gwałty, rozboje, zniewolenie wywodzą się wprost z natury! Nawet jeśli znajdzie się jakieś przestępstwo typu fałszowanie pieniędzy za które też można pójść na 20 lat do paki to jaki jest odbiór jednego a jaki drugiego? Jak powiesz, że ktoś kogoś zgwałcił to aż się pięść sama zaciska, a jak powiesz że ten podrabiał kasę to eeee, no może i źle zrobił ale to wcale nie znaczy że zły człowiek. Cywilizacja jest w swym założeniu jedną wielką antytezą natury.


czyli właśnie stwierdziles, że pedalstwo jest nienaturalne. Doskonałe samozaoranie milordzie.

Aleo

2019-03-01, 00:23
~Velture napisał/a:

czyli właśnie stwierdziles, że pedalstwo jest nienaturalne. Doskonałe samozaoranie milordzie.Veltur co ty pie**olisz?

Wiewór

2019-03-01, 07:55
Muj bosze. Komuniści montują nam bolszewie bis a durny polski naród kłóci się o to czy siusiak może spuszczać się tylko w c*pkę czy może też w dupkę.
Prezes NBP ma dwie legalne k***y za 100k publicznych złotych miesięcznie i śmieje się ze wszystkich a oni dyskutują czym różni się pedał od geja.

Ten kraj to k***a dno.

~Velture

2019-03-01, 09:06
Abraxus napisał/a:

a oni dyskutują czym różni się pedał od geja.Spokojnie. Dla mnie zawsze będziesz gejem :glomp:

Caramon

2019-03-01, 12:45
Ale się rozpisaliście... Ech. Wiecie co, dla mnie sprawa jest prosta.

- zlikwidować urzędowy podział na płcie i wszelkie jego derywaty prawne również zderegulować...
- pozwolić ludziom robić, co chcą...
- społeczeństwo samo zweryfikuje normy...
- nikt nie będzie miał powodu, żeby przeciwko czemukolwiek protestować...

Niestety, namnożyło nam się regulacji stworzonych przez idiotów po to, by głupotę i wynikającą z tego niepewność skodyfikować.

Justynka99

2019-03-01, 14:31
Każda taka dyskusja to świetny dowód na to, że edukacja jest potrzebna. Mamy 2019 rok, a wciąż istnieją kretyni, którzy twierdzą, że homoseksualizm jest nienaturalny. Wciąż są kretyni, którzy twierdzą, że pedofilia jest w jakiś sposób związana z homo lub heteroseksualnością. Wciąż są kretyni, którzy twierdzą, że homoseksualizm jest zaburzeniem. No i najbardziej żenujący z kretynów, którzy uważają, że orientacja seksualna jest wyborem. Niestety wymienionych debili już się niczego nie nauczy, bo są po prostu zupełnie odporni na wiedzę i naukę, jak chociażby płaskoziemcy, katolicy, czy antyszczepionkowcy. Trzeba po prostu pracować nad tym, żeby kolejne pokolenia były mądrzejsze.

Shanttyy

2019-03-01, 14:57
@up a przykładowo schizofrenię uważasz za formę zaburzenia psychicznego ???

TB303

2019-03-01, 15:00
@poligon6
Jesteś podatnym na manipulację zjebem, ale trzeba przyznać jedno - nic tak jak twoje tematu, nie tworzy takich pięknych gówno-burz. Za to mimo wszystko szanuję :amused:

Wiewór

2019-03-01, 15:01
@up Porównujesz chorobę psychiczną do preferencji seksualnych? Ile ty masz IQ? Chciałbym zobaczyć jak sobie radzisz z puzzlami dwuelementowymi dla rocznych dzieci.

Justynka99

2019-03-01, 15:03
Shanttyy napisał/a:

@up a przykładowo schizofrenię uważasz za formę zaburzenia psychicznego ???Nie bawię się w uważanie, lub nie w takich tematach, bo nie jestem lekarzem. Skoro specjaliści, którzy wiele lat studiowali i zgłębiali ten temat twierdzą od prawie 50 lat, że to nie jest zaburzenie to śmieszą mnie idioci po podstawówce (bo raczej nie posądzam takich o jakieś wykształcenie), którzy stwierdzają "a ja wiem lepiej, bo widziałem filmik na youtubie". Chcą podważać teorie naukowe - droga wolna, ale wiedzie ona przez naukę.

Shanttyy

2019-03-01, 15:20
Abraxus napisał/a:

@up Porównujesz chorobę psychiczną do preferencji seksualnych? Ile ty masz IQ? Chciałbym zobaczyć jak sobie radzisz z puzzlami dwuelementowymi dla rocznych dzieci.
______________Zacznijmy od tego, że nic nie porównuję baranie... zacznij od siebie, naucz się czytać ze zrozumieniem, a potem baw się swoimi puzzlami jak lubisz...

@Justynka99 nie jesteś lekarzem, a właściwie psychiatrą, żeby stwierdzić czy schizofrenia to zaburzenie, spoko szanuję. Czyli jesteś wyspecjalizowana w temacie homoseksualizmu - skoro określasz, że nie jest to zaburzenie, a ci którzy tak uważają to idioci.

PS doczytajcie co to porównanie.... to też dosyć podstawowa wiedza....
W mojej wypowiedzi widzę tylko pytanie, stosunkowo o prostej budowie, więc nie wiem gdzie macie problem w interpretacji formy