18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Ból dupy, a podobno mamy wolność słowa.

poligon6 • 2019-02-28, 08:56
Furgonetka obwieszona hasłami o "zagrożeniu pederastami" jeździ po Gdańsku. Na zdjęciu dwóch półnagich mężczyzn z tęczową flagą. Podpis: "Tacy chcą edukować twoje dzieci. Powstrzymaj ich!". Dodatkowo geje obrażani są przez megafon. Sprawa trafiła w środę do prokuratury.

https://opinie.wp.pl/w-gdansku-obrazaja-gejow-z-auta-przez-megafon-jest-zawiadomienie-o-przestepstwie-6353992853125249a

Co więc robić? Działaczka społeczna Lidka Makowska: - Władze Gdańska muszą się odważyć. Niech Straż Miejska odholuje to auto na parking Straży i niech Ordo Iuris i inni fundamentaliści skarżą się w sądzie. Zrzucimy się obywatelsko na najlepszych prawników. Dość tej mowy nienawiści na gdańskich ulicach. Ze względu na mord prezydenta Adamowicza nie możemy biernie rozkładać rąk.

A wiec lewactwo chce zakładać knebel. Mam w gdzieś katoliban, ale jeżeli lewactwo moze pluc i kłamać w ich strone, to zasada wzajemnosci powinna obowiazywac.

artuooo1

2019-02-28, 11:25
@freaky tak gay. No i co z tego. Chyba, że nie masz jakiś mądrych kontrargumentów do tego co napisałem to na tym można skończyć naszą rozmowe.


@poligon6 duża cześć osób homoseksualnych odcina się od takich zachowań na paradach. Wszedzie trafiają sie dziwne osoby, nawet u hetero np.
* walenie konia w miejscach publicznych: było tu dużo takich filmików. W polsce też to sie zdarza. W wwa w 171 jakiś tydzien temu dziadek walił gapiąc sie na dziewczyne
*wkładanie rąk pod majtki swoim partnerą/ką w miejscach publicznych
*nie widziałeś nigdy na sadolu biegających nago osób?
* a co powiesz na promowanie faszyzmu przez jednostki na różnych legalnych marszach?
W jaki sposób z tym walczysz? Na to częściej dzieci patrzą, niż na parady równości.

Kto sie wróblem urodził... Dlaczego nie walczysz z adopcją dzieci przez osoby bezpłodne? Urodziły sie bezpłodne wiec niech nie mają nigdy dzieci. Wiele innych argumentów można podać. Napisałeś jakieś przysłowie, tylko dlatego bo nie masz żadnych logicznyvh argumwntów w swoim ciemnym łbie. Nie tylko w rozmowie ze mną.


@~Velture wow. Zaskoczyłeś mnie poprawnym polskim. Serio sam to pisałeś?
To czemu tak sie wydurniasz przy wstawianiu postów? :/ Wracając do tematu:
Naturalne i zgodne z prawami bozi jest tylko orientacja heteroseksualna? A co powiesz na homoseksualizm wśród innych gatunków zwierząt? Poczytaj sobie.
Wśród zwierząt też są homosie i ich populacja nie umiera i jakoś nie walcząmiedzy sobą z tego powodu i orientacji. Czyli jesteście głupsi, niż zwykłe zwierzęta? Przykro.
Jakoś jestem gejem i nie interesują mnie te parady, wiec jestes kryptogejem i z zazdroscia2ogladasz te parady? Każdy jest inny i pora to zrozumieć.

Halman

2019-02-28, 11:39
Velture, jebnąłeś wykład w z którym się zgadzam absolutnie... homo nie da się wykluczyć, było, jest i będzie.. ale chodzi tylko o to żeby mieli swój mały homo światek a nie cały świat był ich...

artuooo1

2019-02-28, 11:49
W jaki sposób chcemy cały swiat? Czy te argumenty, które podałem w 1szym moim komentarzu to cały twój swiat? To przykre, że żyjesz w takim małym świecie

~Velture

2019-02-28, 11:51
No to skoro nie mam żadnych argumentów w swoim ciemnym łbie to zacząłbym od tego, że jak chcesz się do mnie dopie**alać to wróć do podstawówki na lekcje czytania bo ja mam inny nick niż "poligon6". Do tego proponuję jeszcze abyś nad pisaniem też z panią popracował bo za ch*ja nie wiem co to "wkładanie rąk pod majtki swoim partnerą/ką".

Co to k***a partnerą i partnerką? Odmieniać nie uczyli w twojej tolerancyjnej szkole?
Kto, co? Partner/partnerka. Komu, czemu? PartnerOM/PartnerkOM. Zosia może być czyjąś partnerką... znaczy nie twoją tylko tak ogólnie.

" a co powiesz na promowanie faszyzmu przez jednostki na różnych legalnych marszach? "
Zapytam ciebie o definicję faszyzmu bo to wasz ulubiony tekst. Wszystkie te wasze środowiska ciągle pie**olą o faszyzmie ale żaden nie potrafi zdefiniować co to faszyzm. "facet i baba to normalna rodzina" -O k***a faszyści j***ni! "małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny" -O ch*j k***a p*zda cycki dupa j***ni faszyści. "ale tak zapisano w konstytucji" -k***a ty j***ny nazisto!

I żebyś miał jasność sytuacji - tych skrajnie prawicowych debili w kominiarach robiących te zadymy w imię "buk honór ójczysna" to bym k***a też odizolował w p*zdu. Każda skrajność to j***ny rak społeczeństwa który powinno się wyciąć póki nie jest za późno.

"walenie konia w miejscach publicznych: było tu dużo takich filmików. W polsce też to sie zdarza. W wwa w 171 jakiś tydzien temu dziadek walił gapiąc sie na dziewczyne "
1% społeczeństwa w Polsce stanowią homo. Jeśli nawet byś trafił na 98 przypadków gdzie "dziadek" wali konia publicznie a tylko na 1 przypadek gdzie robi to homoś to mam dla ciebie złe statystycznie wieści kolego.


____

https://www.sadistic.pl/pijane-janusze-wbijaja-na-prawilna-ustawke-vt479637,15.htm#5272078
artuooo1 napisał/a:

Fajny ten czerwony brunecik. Od 00:18 ujęcie na jego pośladki, a od 2:04 wypina sie. Ale bym go pakował *.* Kamerzysta mógł iść na drugą strone :/


https://www.sadistic.pl/mlody-inzynier-na-budowie-vt475767.htm#5228083
artuooo1 napisał/a:

Inżyneiry maja białe kaski.
Btw, ma fajny tyłek, r*chałbym go *,*




artuooo1 napisał/a:

Jakoś jestem gejem i nie interesują mnie te parady, wiec jestes kryptogejem


Tylko to tutaj zostawię.

kolosasz

2019-02-28, 11:58
No, to najprawdziwsza prawda: homoseksualizmu można nauczać tak jak np. języka obcego. I orientację seksualną można sobie wybrać tak jak wyznawaną religię :krejzi:

artuooo1

2019-02-28, 12:03
Ciemny łeb był do poligon6, też sie naucz czytać :P
Jak nienwiesz co to faszyzm lub neofaszyzm to tvn uwaga niedawno robił o tym reportaż. Żaden, ale to żaden homo nie chce małżeństwa w rozumieniu kościelnym, tylko prawnym wiec nie obchodzi mie zapis w konatytucji, która jet tylko książką, skoro nawet władza jej nie szanuje.
Czyli na podstawie procentów chcesz karać całą grupe? Możnaby to też wśród hetero wprowadzić

~Velture

2019-02-28, 12:31
Strasznie chcesz być wyjątkowy... Ja chcę karać wszystkich równo k***a. Bialych, czarnych, pedalow, hetero, zydow, katolikow. Jak leci każdego tolerancyjnie. Nie czuj się taki specjalny.

No i zapytać was o ten faszyzm to żaden nie umie odpowiedzieć... Jakaś wasza wiedza tajemna czy zwykłe elementarne braki edukacyjne i mylenie nazw?

Co do związków to chcieli wam dac zwiazki partnerskie to sie burzycie, ze nie nazwie się to małżeństwem. Wiec jednak chcecie małżeństwa. No to idź i konstytucje zmień i będziesz mogl co noc doznawac fiuta swojego meza w dupie a nie swojego chlopaka albo partnera.

Ty wchodzisz tutaj do nas. Zamiast grzecznie powiedzieć, ze odmiencow powinno sie szanować i nie atakowac to pie**olisz chcac zmienic swiat na sile wbrew poglądom 99% osób tutaj.

Zastanów sie

Wiewór

2019-02-28, 12:35
Co tu się odpie**ala? Taka zacna gównoburza o pedałąch prawie przeszła mi koło nosa :amused:

Dajesz polygon. Masz rację! Nie poddawaj się w walce o prawdę! :-D

PieronJasnySzlag

2019-02-28, 16:42
poligon6 napisał/a:

Działaczka społeczna Lidka Makowska: - Władze Gdańska muszą się odważyć. ... Dość tej mowy nienawiści na gdańskich ulicach. Ze względu na mord prezydenta Adamowicza nie możemy biernie rozkładać rąk.
.



A czy ta jaśnie oświecona działaczka społeczna tak samo zareagowała kiedy skrajnie lewicowe środowisko rozpie**oliło pomnik ks Jankowskiego? Oczywiście że nie. Bo tej k***ie hołduje idea że jak my rozpie**alamy to jest wolność słowa, a jak ktoś nam zwróci uwage to już jest mowa nienawiści. A tfu jej na ten lewicowy ryj.

Shanttyy

2019-02-28, 18:13
Widzę, wszędzie to samo durne pie**olenie... tak samo jak równouprawnienie, kobiety walczą o równość z mężczyznami... wyssane z palca bzdury, kobiety mają takie sama prawa jak mężczyźni, więc nie wiem o co walczą. Poza tym logiczne i naturalne, że facet podniesie większy ciężar od kobiety ( chociaż w obecnych czasach, to już nie wiem :D ) , a za to kobieta pokaże cycki na rozmowie o pracę i ma pracę. Tak samo k***a z gejami, kiedyś palili nie stosie razem z czarownicami, a dzisiaj normalnie żyją jak wszyscy ludzie, to oczywiście to jest za mało... w jednym i drugim przypadku to nie jest walczenie o swoje prawa, o równość praw, tylko potrzeba atencji. Cała patologia, która kiedyś nie miała prawa głosu, TERAZ zainspirowani postępem, mają najwięcej do powiedzenia. Jeszcze trochę i dziadek, który wali konia w miejscu publicznym założy ugrupowanie i będzie z nim dochodził swoich praw... Ktoś tu słusznie zauważył, że seba w dresie ma wyj***ne czy pedał czy nie, tylko przypie**oli jak mu się coś na bani odklei...

PS jeszcze brakuje tutaj żeby co poniektórzy tutaj usłyszeli, że głoszą mowę nienawiści... k***a dramat :D

t1ger_delta

2019-02-28, 20:04
W sumie spoko pomysł. Kiedy będzie po Polsce zaiwaniać furgon z takim samym hasłem, ale zdjęciem księdza?

kawior2007

2019-02-28, 20:14
Katotaliban to teatrzyk dla odwrócenia uwagi

ellsworth

2019-02-28, 20:33
Velture napisał/a:

Bo to jest typie normalna sprawa. Tak nas stworzyła natura. Facet+baba.
Wyobraź sobie świat bez normalnych ludzi. Sami pederaści. I to nie obecny świat aby ci nie ułatwiać tylko tak max początek XIX wieku..


Już bardziej debilnego argumentu nie dało się wymyślić. Gratuluję!

Natura nas stworzyła również tak, że jak facet nie może mieć baby po dobroci, to bierze gwałtem. Stworzyła nas również tak by 12 letnia dziewczynka była zapładniana. Stworzyła tak, by konkurentowi rozbijać głowę kamieniem, itp. itd. Ja pie**olę, jak można powoływać się na naturę?! Przecież wszystkie najcięższe i najbardziej piętnowane w społeczeństwie przestępstwa - morderstwa, gwałty, rozboje, zniewolenie wywodzą się wprost z natury! Nawet jeśli znajdzie się jakieś przestępstwo typu fałszowanie pieniędzy za które też można pójść na 20 lat do paki to jaki jest odbiór jednego a jaki drugiego? Jak powiesz, że ktoś kogoś zgwałcił to aż się pięść sama zaciska, a jak powiesz że ten podrabiał kasę to eeee, no może i źle zrobił ale to wcale nie znaczy że zły człowiek. Cywilizacja jest w swym założeniu jedną wielką antytezą natury.

Przestańcie ludzie przy okazji takich dyskusji dokonywać samozaorania powołując się na argument natury!

berciq92

2019-02-28, 20:40
janlew napisał/a:

Ja już dawno przestałem krytykować gejów, same z tym problemy, prawie wszędzie banują. Moją pasją zawsze były rajdy, dla tego zająłem się handlem częściami do samochodów sportowych, również z homologacją FIA. Tak więc jakbyście coś potrzebowali piszcie, w tym tygodniu mamy 20% zniżki na różne części, najlepiej idą... pedały do gazu



nie podzielam opinii ale forma komentarza jak najbardziej mi się podoba ! =D

W ogóle nie rozumiem jakim cudem i dlaczego miałaby być widoczna czyjaś orientacja w społeczeństwie.
Bardzo bym chciał żeby każdy mógł co tam sobie chce, nikt się z tym nie krępował ale też nikt się z tym nie afiszował
A nie jakiś pochód dendrofili z dziuplami bo nie są społecznie akceptowalni a chcą być! A co to kogo obchodzi? Rób co lubisz, jeśli nikomu nie szkodzisz (chyba, że to dzieciak albo inna osoba nieświadomie wykorzystana)

ROpoK

2019-02-28, 20:53
Idzie jakoś wspomóc tę ciężarówkę? Jakaś zbiórka kasy albo numer konta?