18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bokser amator

CrazyEdek • 2022-04-18, 18:36
Jak widać, postąpił zgodnie z instrukcją


radek225

2022-04-18, 18:54
Standard po pijaku, łapa pewnie pękła w kilku miejscach.

djpyza

2022-04-18, 19:24
jprdl 2022 j***ne debile ! taki to wielki wysiłek by wycelować !

Jacek86s

2022-04-18, 20:33
Co on k***a, robocop ze nic nie poczuł? Ciekawe ile ma promili

bosch86

2022-04-18, 20:36
Jacek86s napisał/a:

Co on k***a, robocop ze nic nie poczuł? Ciekawe ile ma promili



Jak dla mnie to on nawąchany jak stoldola bo ręce az mu wykreca. Chyba że jakieś upośledzenie lekkie ;P

radek225

2022-04-18, 21:01
Jacek86s napisał/a:

Co on k***a, robocop ze nic nie poczuł? Ciekawe ile ma promili



Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie - wystarczy, że był naj***ny. Dopiero poczuje, jak mu łapa spuchnie na następny dzień.

Dzisiaj

2022-04-18, 22:32
to jest idealna ilustracja sp***olenia umyslowego wynikajacego z ogladania TV. Media mowią : nos maseczke, szczep sie, testuj.... za 2 lata mowia : testy ch*ja warte, maseczki ch*ja daja a ludzie wierza w mądrość etapu. Trzeba wierzyc w covid? Wierzymy. Trzeba nie wierzyc w covid ? Nie wierzymy. Trzeba kochac ukraine? Kochamy. Trzeba nienawidzic kogos? Nienawidzimy. Kolesiowi pokazali wyswietlacz i cos mowili o napie**alaniu - koles napie**ala. Mentalnosc 2020 - NOW.

radek225

2022-04-18, 22:35
Dzisiaj napisał/a:

to jest idealna ilustracja sp***olenia umyslowego wynikajacego z ogladania TV. Media mowią : nos maseczke, szczep sie, testuj.... za 2 lata mowia : testy ch*ja warte, maseczki ch*ja daja a ludzie wierza w mądrość etapu. Trzeba wierzyc w covid? Wierzymy. Trzeba nie wierzyc w covid ? Nie wierzymy. Trzeba kochac ukraine? Kochamy. Trzeba nienawidzic kogos? Nienawidzimy. Kolesiowi pokazali wyswietlacz i cos mowili o napie**alaniu - koles napie**ala. Mentalnosc 2020 - NOW.



Ziomek, chyba żeś tematy pomylił...

xqwzts

2022-04-18, 23:15
Mi się kiedyś po pijoku na takim bokserze udało 1pkt zdobyć. Ale w sumie to przynajmniej trafiłem.

skywalker75

2022-04-19, 08:15
radek225 napisał/a:

Ziomek, chyba żeś tematy pomylił...



Przecież to trol. Paranoicznie nie wierzy w nic co usłyszy w tzw zachodnich w tym polskich, oficjalnych mediach. Więc chwyta się informacji z sieci wypisywanych przez ch*j wie kogo. Tak się jednak składa, że to pokrywa się z oficjalną propaganda onuc ze wschodu z ich rządowych mediów. Co już mu jakoś nie przeszkadza

:roll:

Przypadek ? Nie sądzę.

alucard321

2022-04-19, 08:24
Dzisiaj napisał/a:

to jest idealna ilustracja sp***olenia umyslowego wynikajacego z ogladania TV. Media mowią : nos maseczke, szczep sie, testuj.... za 2 lata mowia : testy ch*ja warte, maseczki ch*ja daja a ludzie wierza w mądrość etapu. Trzeba wierzyc w covid? Wierzymy. Trzeba nie wierzyc w covid ? Nie wierzymy. Trzeba kochac ukraine? Kochamy. Trzeba nienawidzic kogos? Nienawidzimy. Kolesiowi pokazali wyswietlacz i cos mowili o napie**alaniu - koles napie**ala. Mentalnosc 2020 - NOW.



Weź ty człowieku zacznij się leczyć.

longlong7

2022-04-19, 09:19
alucard321 napisał/a:

Weź ty człowieku zacznij się leczyć.



co sie dziwisz, przecież tak jest, chore jest to ze sie z tym wszędzie odnosi ale jednak tak jest

FanatiCS

2022-04-19, 11:01
skywalker75 napisał/a:

Przecież to trol. Paranoicznie nie wierzy w nic co usłyszy w tzw zachodnich w tym polskich, oficjalnych mediach. Więc chwyta się informacji z sieci wypisywanych przez ch*j wie kogo. Tak się jednak składa, że to pokrywa się z oficjalną propaganda onuc ze wschodu z ich rządowych mediów. Co już mu jakoś nie przeszkadza

Przypadek ? Nie sądzę.



Lepiej wierzyć w informacje rozpowiadane przez "nie wiadomo kogo" niż sprawdzonych, zawodowych kłamców którzy myślą że maja monopol na "prawdę" i programują takich idiotów jak ty.

ritu4l

2022-04-19, 11:59
Gość naćpany jak świnia a wy go od pijaków, chamy z lasu.