18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bojkot Radia Polskiego

DeadlyBullet • 2020-05-20, 22:10
Dobry wieczór sadole!
Każdy z was na pewno słyszał o usunięciu przez Polskie Radio z playlisty najnowszego utworu Kazika który krytykuje prezesa. Mamy wiec do czynienia z cenzurowaniem przez radio materiałów nie wygodnych dla władzy. W związku z powyższym, w ślad za atakiem na tik toka, proponuje zaatakować apke Polskiego Radia, sprawa jest prosta wystarczy wejść na Google Play i dać jedną gwiazdkę ich aplikacji (zajmie to chwilę biorąc pod uwagę że mają raptem kilkaset ocen). Dla bardziej leniwych sadoli bezpośredni link umieszczę w komentarzu. Warto wspomnieć że dzięki nam od rana ocena ich apki spadła z 2.1 na 1.9. W akcji już bierze udział jbzd, nie możemy przecież pokazać że jesteśmy gorsi.
Dzięki za uwagę i już w*pie**alam



https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.polskieradio.mobile&hl=pl

Xvier

2020-05-20, 22:12
można chociaż tutaj bez j***nej polityki?

Azzurri

2020-05-20, 22:13
j***ć to.

silwerbalk

2020-05-20, 22:16
Ja jebie a wy wiecie że te oceny itp.... Akcje są ch*ja warte wy myślice że prezes zacznie gryść ze złości biurko bo jego apka której i tak nikt nie używa ma jedną gwiazdke...... W całej tej manianie najbardziej szkoda mi kazika choć na bank on się z tego śmieje i ma to w dupie wpie**alając popcorn :-P

żmij

2020-05-20, 22:16
Proponuję akcję rozszerzyć o bojkot stacji grupy Agora, kontrolowanych przez młodszego Szechtera:
- Antyradio,
- RadioZet,
- ChillZet,
- Meloradio,
- Radio Plus.

KaprysLosu

2020-05-20, 22:22
no ale tą akcją im bólu sprawisz... zwłaszcza, że ci co używają internetu raczej nie są głównymi odbiorcami... sami sobie strzelili w kolano, bo prawie nikt o tym utworze by nie usłyszał (poza fanami kultu i kilkoma przypadkowymi słuchaczami), a tak to wydźwięk jest 100 razy bardziej poszerzony :) poza tym, pracownicy radia chyba nawet sami protestowali (i jakoś strasznie dużo ich było, jak na takie radyjko, no ale to za publiczne pieniądze, więc czemu się dziwię, że się dziwię?).