18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bójka w toalecie

Anal_Intruder_69 • 2021-07-02, 09:52


Najważniejsze, że miał maseczkę.

Elektro-Mech

2021-07-02, 14:56
marcino_zly napisał/a:

220 Volt



voltÓW

bloodwar

2021-07-02, 15:12
swampman napisał/a:

ze co k***a ?



Tzw. Drgawki Łazarza* które często mylnie są uznawane za drgawki pośmiertne, świadczą o wstrząsie mózgu i jego prawdopodobnym częściowym uszkodzeniu ale nie o śmierci pacjenta




*Nie mylić z Odruchem Łazarza czyli pośmiertnymi skurczami mięśni powodującymi nagłe, niekontrolowane ruchy kończyn (i zawały serca u nowych pracowników kostnicy :)

ra0mir

2021-07-02, 16:55
Driver19cm napisał/a:

Dwa rurkowe pedały. Ciosy na oślep, zero techniki. Tak walczą zwykłe cioty, a nie normalni faceci



3 strzały prosto na szczękę, nie przesadzaj, nie jest źle.

WlazPodBiurko

2021-07-02, 17:37
Znawca_Cipek napisał/a:

Powiedziałbym nie pie**ol, ale ty nigdy nie pie**olisz, prawda?
Powiedziałbym,że pie**olę takich znawców, ale jak pie**olę, to mam inny wyraz twarzy.
PS.
Wczoraj robiłem kosztorys na remont w Ogólnoświatowym Kółku LGBTQ. Nawiasem, dałem cenę zaporową. Nie będę pracował dla dewiantów. Ale wszyscy kazali Cię pozdrowić



j***ny wygrał xD

marek117

2021-07-02, 17:46
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Najważniejsze, że miał maseczkę.





cesarz1982 napisał/a:

Dalej.....żyli długo i szczęśliwie



te drgawki wraz z pozycją wyprostną to skutego urazu czaszkowo mózgowego(krew leje się do łba) na miejscu zobaczyli byśmy jeszcze anizokorię, chłopak będzie ogórkiem jeśli przeżyje

ellsworth

2021-07-02, 19:22
Znawca_Cipek napisał/a:

Powiedziałbym nie pie**ol, ale ty nigdy nie pie**olisz, prawda?
Powiedziałbym,że pie**olę takich znawców, ale jak pie**olę, to mam inny wyraz twarzy.
PS.
Wczoraj robiłem kosztorys na remont w Ogólnoświatowym Kółku LGBTQ. Nawiasem, dałem cenę zaporową. Nie będę pracował dla dewiantów. Ale wszyscy kazali Cię pozdrowić



Rozj***łeś go jak gnój po polu!

Aleo

2021-07-02, 19:25
marek117 napisał/a:

te drgawki wraz z pozycją wyprostną to skutego urazu czaszkowo mózgowego(krew leje się do łba) na miejscu zobaczyli byśmy jeszcze anizokorię, chłopak będzie ogórkiem jeśli przeżyje



Kolejny nie znam się ale wypowiem się

Ko...........ah

2021-07-02, 21:09


To mi się skojarzyło :D

Satanael

2021-07-02, 21:22
Znawca_Cipek napisał/a:

Powiedziałbym nie pie**ol, ale ty nigdy nie pie**olisz, prawda?
Powiedziałbym,że pie**olę takich znawców, ale jak pie**olę, to mam inny wyraz twarzy.
PS.
Wczoraj robiłem kosztorys na remont w Ogólnoświatowym Kółku LGBTQ. Nawiasem, dałem cenę zaporową. Nie będę pracował dla dewiantów. Ale wszyscy kazali Cię pozdrowić



Ależ mu Pan powiedział!



:mrgreen:

Musashi_Miyamoto

2021-07-03, 00:19
Gość z padaczką musi się nauczyć że lepiej się odnajdzie w życiu jako lekarz, inżynier lub informatyk.

Simano89

2021-07-06, 17:35
k***4 Jakie zajebiste podogi maja w toalecie. W Polszy to jakies jeb4ne PCV czy inne gowno

Folur

2021-07-06, 19:49
Znawca_Cipek napisał/a:

Powiedziałbym nie pie**ol, ale ty nigdy nie pie**olisz, prawda?
Powiedziałbym,że pie**olę takich znawców, ale jak pie**olę, to mam inny wyraz twarzy.
PS.
Wczoraj robiłem kosztorys na remont w Ogólnoświatowym Kółku LGBTQ. Nawiasem, dałem cenę zaporową. Nie będę pracował dla dewiantów. Ale wszyscy kazali Cię pozdrowić



Nie zesraj się. Właśnie zrezygnowali z Twoich "usług". Wolą ukraińców, zrobią taniej i lepiej od polaczkowego pijactwa z pod budki...