18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bójka w kiblu

CrazyEdek • 2020-09-20, 17:26
Kiedy nauczycielka pozwoliła ci iść do kibla.


Rozjebie

2020-09-20, 20:26
maksymilian45 napisał/a:

nigdy nie zrozumiem tych bójek i walenia na oślep...
jeden kop w jaja i typ się zwija z bólu. Zawsze działa, nikt tego nie stosuje.



Heh, nerdzie widać, ze przez pingle jak Stępień nigdy się nie napie**alałeś :D Pozwól ze wytłumaczę: gdybym chciał Ci wpie**olić w kiblu 1 na 1, a Ty zaj***łbys mi w jaja i uciekł, to następnego dnia wieczorkiem czekałbym na Ciebie z kumplami, żeby mi Cię przytrzymali i wymierzył kare. Już nie byłoby honorowej solówki 1 na 1, tylko wpie**ol odpowiedni dla cioty, która kopie w jaja. Teraz rozumiesz?
To jest szkolna bojka o byle gówno, a nie walka na śmierć i życie w czasach wojny

ellsworth

2020-09-20, 22:05
adnżej napisał/a:

obydwaj powinni wpie**olić rudemu,
kto normalny siada na desce klozetowej w publicznym kiblu



Ekran smartfona ma więcej bakterii niż deska w muszli klozetowej, więc wiesz...

mrfreak16

2020-09-21, 00:41
Coordinator napisał/a:

Heh, nerdzie widać, ze przez pingle jak Stępień nigdy się nie napie**alałeś Pozwól ze wytłumaczę: gdybym chciał Ci wpie**olić w kiblu 1 na 1, a Ty zaj***łbys mi w jaja i uciekł, to następnego dnia wieczorkiem czekałbym na Ciebie z kumplami, żeby mi Cię przytrzymali i wymierzył kare. Już nie byłoby honorowej solówki 1 na 1, tylko wpie**ol odpowiedni dla cioty, która kopie w jaja. Teraz rozumiesz?
To jest szkolna bojka o byle gówno, a nie walka na śmierć i życie w czasach wojny



Gość ma taki avatar a Ten myśli, że to jego zdjęcie. Przegryw i ameba z Ciebie totalna, jeszcze grozi gościowi żeby mu go koledzy przytrzymali za takie coś no trzymajcie mnie, samce alfa i zakon trzech krzyży ja pie**ole

:lol:

Jakbym miał wybrać czy bić się z gościem który jest czy to większy czy mi podobny zawsze mam pod ręką teleskop schowany, nie będę ryzykować zdrowia i życia, bo jakiś samiec alfa krzywo na mnie spojrzał i już mu się nie spodobałem i mnie wyzywa na honorową walkę 1 na 1 ale nie kopiemy w jaja
Rycerze XXI wieku normalnie. Jeżeli mam taką sytuację i mogę kopać w jaja kopię, nikt mnie potem w sądzie nie będzie skarżyć za złamanie zasady w kodeksie rycerskim. Rozwalają mnie takie typy jak Ty

:lol:


:mrgreen:

Justynka99

2020-09-21, 03:33
Coordinator napisał/a:

Heh, nerdzie widać, ze przez pingle jak Stępień nigdy się nie napie**alałeś Pozwól ze wytłumaczę: gdybym chciał Ci wpie**olić w kiblu 1 na 1, a Ty zaj***łbys mi w jaja i uciekł, to następnego dnia wieczorkiem czekałbym na Ciebie z kumplami, żeby mi Cię przytrzymali i wymierzył kare. Już nie byłoby honorowej solówki 1 na 1, tylko wpie**ol odpowiedni dla cioty, która kopie w jaja. Teraz rozumiesz?
To jest szkolna bojka o byle gówno, a nie walka na śmierć i życie w czasach wojny



Honorowa walka jest wtedy, gdy obie strony chcą walczyć, jest sędzia i opieka medyczna w razie kontuzji. Gdy któryś z tych warunków nie jest spełniony, to żadne honorowe zasady nie obowiązują. Należy po prostu zneutralizować zagrożenie. Najlepiej po prostu zneutralizować kopem w jaja i wezwać policję, niech oni się użerają ze zwierzętami.

adnżej

2020-09-21, 07:44
ellsworth napisał/a:

Ekran smartfona ma więcej bakterii niż deska w muszli klozetowej, więc wiesz...



klamka w kiblu, pokrętło od wody również, ale co z tego,
są zadbane toalety, automatyczne itp., ale w szkole, gdzie każdy szczy jak popadnie.....

_Tytanowy_Janusz_

2020-09-21, 13:19
rudy to się nawet zesrać w spokoju nie może. i pewnie nie podtarł sobie dupy i poszedł przykonfidencić j***niec

ellsworth

2020-09-21, 18:47
adnżej napisał/a:

klamka w kiblu, pokrętło od wody również, ale co z tego,
są zadbane toalety, automatyczne itp., ale w szkole, gdzie każdy szczy jak popadnie.....



No to jak szczy jak popadnie to tym bardziej. Przecież mocz jest substancją niemal sterylną. Ma wysoką zawartość amoniaku, który niszczy życie. Przecież dlatego się go wydala!!

aaaaaaaaaaaaaa

2020-09-21, 19:08
mrfreak16 napisał/a:

Gość ma taki avatar a Ten myśli, że to jego zdjęcie. Przegryw i ameba z Ciebie totalna, jeszcze grozi gościowi żeby mu go koledzy przytrzymali za takie coś no trzymajcie mnie...



k***a jaki Ty głupi jesteś... te 16 w nicku to wiek???

Rozjebie

2020-09-21, 19:20
mrfreak16 napisał/a:

Gość ma taki avatar a Ten myśli, że to jego zdjęcie.



A ty myślisz ze ja jestem John Fitzgerald? :D

mrfreak16 napisał/a:

jeszcze grozi gościowi



Zlituj się, gdzie ja mu groziłem? Typowy snowfleak

mrfreak16 napisał/a:

Jakbym miał wybrać czy bić się z gościem który jest czy to większy czy mi podobny zawsze mam pod ręką teleskop schowany, nie będę ryzykować zdrowia i życia



Serio myślisz, ze jeśli masz teleskop, to jednym wątłym uderzeniem rozwalisz nim ogra na trenbolonie? Serio? :D Ciekaw jestem jak głęboko wepchnąłby ci go w dupsko

mrfreak16 napisał/a:

w kodeksie rycerskim.



Ja tylko podałem przykład co ja bym zrobił, gdyby ktoś postąpił wobec mnie niehonorowo. Możesz sobie robić co chcesz, tylko nie zdziw się potem jak cię połamią gdzieś w ciemnym zaułku, albo zmusza do zjedzenia jakiegoś psiego kupska i wysmarują ci nim mordę w ramach zemsty. Już lepiej chyba mieć nos złamany w szkolnej bojce, nie?