18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bójka w Holandii

CrazyEdek • 2018-02-22, 08:59
Ała, ooo kuuurwa, ała.


edek.bajzel

2018-02-22, 09:09
pokłócili się o rower pedałki

Piotru70

2018-02-22, 09:48
Takich p*zd w rurkach to mi nie szkoda. Hitler też pozbywał się niesprawnych.

100Burned

2018-02-22, 10:08
Bójka dwóch braci o to, kto ma tej nocy wygrzmocić siostrę. Na pewno tak było.

BKKWK

2018-02-22, 10:29
Ten w żółtej / zielonej koszulce i pedalskich rureczkach już chciał ładować drugiemu paluszek w dupsko.

LaChupacabra

2018-02-22, 11:29
Ja pie**olę:
"What do you do?"
"I'm a teacher"

"What are you doing?"
"I'm punching you"

S.T.U_Cummins

2018-02-22, 12:18
Dlatego w NL jest zalegalizowane zioło by cały Polski plebs (Narodowcy, karyny, seby) chciał tam przyjeżdżać czyli młodzi silni, bez ambicji by chcieć pracować za minimalną krajową ludzie. Byłem i pracowałem na równi z tym ch*jowstwem i nawet nie musiałem się starać by być najlepszym na dziale. Najlepsza to była jedna Karyna która 1 rączką wybierała towar z taśmy. holender stał jej nad głową i tłumacz jej on ciebie pilnuje, weź się do roboty.ale mi 1 rączką wygodnie.

kothletino

2018-02-22, 14:18
Moje zdolności rozmowy "po rosjańsku" nabyte podczas wieloletnich praktyk CS:GO pozwoliły mi komunikować się lepiej z Litwinami w firmie niż z rodakami w ojczystym języku. W firmie w której pracuje jest spora rotacja ludzi pracujących przez biura pracy ponieważ nie ma jeszcze "sezonu szklarniowego" to wysyłają tych nierobów na przemian żeby móc ściągnąć z jak największej liczby ludzi hajs za mieszkania. Patologia to była kiedyś, to co jest teraz to... nawet nie wiem k***a od czego zacząć.
Najbardziej rozpie**alają bogacze którzy przytargali swoje 3 litrowe Bymywy z Polski, obwieszeni srebrem jakby wracali z jakiejś k***a krucjaty Underworlda i pomykają za 100 "ełrów" tygodniowo po odliczeniu kosztów.
Całokształtu dopełniają wspaniałe historie o podremizowych potyczkach piętnastu na jednego, soczyście zakrapianych balangach, ilości kryształów w lodówce itp itd...
Niektórzy przychodzą naj***ni z nadzieją, że nikt nie zobaczy, inny świeżo po gipsie bo "melanż" był.
Są też ludzie normalni, którzy potrafią poprawnie rozmawiać, używać zwrotów grzecznościowych, są to przeważnie osoby starsze jest ich w tym całym syfie tyle co kot napłakał ale tych akurat mi szkoda.

burn1878

2018-02-22, 15:34
^Nie wiem gdzie wy mieszkacie, że wszędzie i ciągle na filmach widzicie pedalskie rureczki. Każdy kto ma węższe spodnie od waszych firan to pedał w rurkach, j***ne debile.

Tryper

2018-02-22, 20:37
100Burned napisał/a:

Bójka dwóch braci o to, kto ma tej nocy wygrzmocić siostrę. Na pewno tak było.



Potwierdzam. W tym kazirodczym kraju holenderskich obłudników j***nie zostaje w rodzinie.

CoJaTamKurwaWiem

2018-02-22, 22:51
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Jak to dobrze, że ścierwo z Polski często wybiera emigrację. Przynajmniej nie trzeba z tym ścierwem w jednym kraju mieszkać, a zachodnia Europa i tak przepełniona ścierwem ludzkim i odpad intelektualny z Polski niczego tam już nie pogorszy.



No i masz co chciales - caly Sosnowiec dla siebie....

Juzef_Rzelazin

2018-02-22, 23:23
robione na szybko :D

mixja

2018-02-23, 03:19
Najwiecej wiedzą i pie**olą o emigracji ci co najdalej byli w sasiednim "miescie" w biedronce, a że to dla nich wyprawa zycia i traktują ją jak inny kontynent to mysla ze wiedza wszystko...

Mi akurat zawsze szkoda jak Polaka biją, no chyba że naprawde ktos zasłużył jak cebulaczki robiacy rozpidziel w hotelah, albo polskie menele co jezdza za granice zebrac, lub krasc
Ten jegomosc jednak wyglada na ogarniego czlowieka ktory wpie**ol od 2 p*zd dostał

HalfGod

2018-02-23, 06:20
j***ni Rumunii w p*zdę ich klepać ile wlezie cebule j***ne.