18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bójka uczennic w Częstochowie

Marano • 2020-09-19, 01:48
Wróciła szkoła to i wróciły fanki Marty Linkiewicz. Trzeba szybko ustalić hierarchię w stadzie.

Starcie dwóch uczennic ZSTiO w Częstochowie.

"No to nie idziemy na lekcje?" :mrgreen:


hdposter

2020-09-19, 10:49
Chciałem napisać coś konstruktywnego, ale widząc dwie młode tarzające się po ziemi kozy krew sama z mózgu płynie do parówki.

wy pederaści tego nie zrozumiecie.

kapelan_szturmowy

2020-09-19, 10:53
Na takie agresywne gówniary działa tylko siarczysty liść, ale taki żeby, aż by na dupę spadła zdziwiona. Nie będzie z niej już cywilizowanego człowieka tylko pasożyt społeczny. One pojmują tylko zasadę silniejszego. Żądzą nią pierwotne instynkty. Powinni takie osobniki odławiać już na etapie pierwszych lat szkoły i zsyłać do jakiś obozów na wyrąb lasu albo odizolowane kopalnie gdzieś w afryce. Marnuje tlen i kolejki u lekarzy.

rattt

2020-09-19, 11:01
Jakieś lesbowe ruchy ma ta czarna.. ona chyba lubi to w inny sposób..

bakus1233

2020-09-19, 11:03
Rzygać mi się chce na niektóre dzisiejsze "kobiety" :rzygi2: :krejzi:

mianas

2020-09-19, 11:07
SuchyHarry napisał/a:

"Przeproś że żyjesz" - j***ne przyszłe pato500plusy. k***a do piachu z tym.



a co ma do tego 500 ?

sard

2020-09-19, 11:14
"Przeproś, że żyjesz" - ewidentna młoda k***a co chce opie**alać asfaltom pęta i wymagać od ludzi by klękali i murzynów jako biali przepraszali. Trzeba pozbawić już ją obywatelstwa i wysłać do jakiegoś afrykańskiego kraju... Francji czy coś.

woytasw

2020-09-19, 11:22
Są cycki? Bo mi sie nie chce oglądać jak nie ma

Bourbonable

2020-09-19, 12:38
woytasw napisał/a:

Są cycki? Bo mi sie nie chce oglądać jak nie ma



Som ale nie widac

:roll:

KebabRemover

2020-09-19, 13:18
luja27 napisał/a:

j***na patologia pincet plus



tak k***a bo to jest właśnie owoc 500 plus jak patoli dano 500 za benkarta i się ruhają na potęgę, te 15 latki są właśnie takim owocem 500 plus danym przez pis 15 lat temu xD 500 plus to będziecie mieć za 15 lat skutki + to że większości guwniaków idolami są rafonixy i magikale. sk***ienie nadchodzi ale do tego czasu może 3 wś nastąpi to się trochę przytemperuje ścierwo ludzkie na kolejne 50 lat kto wie.
a za to skakanie dupą po cyckach powinni k***ie molestowanie seksualne doj***ć

woytasw napisał/a:

Są cycki? Bo mi sie nie chce oglądać jak nie ma



wiem że polaczkom blisko do mentalności murzynów i meksykańców ale jeszcze nadal jesteśmy trochę wyżej w pewnych aspektach, i to że jak brazylijki się tłuką czy murzyny w afryce/usa i pierwsze co robią to zdzierają całe ubranie z ofiary to w polsce jeszcze tego nie ma, ale to tylko kwestia tego że mamy w miarę skuteczną policję bo tak to by było takie samo albo i gorsze zezwierzęcenie

fiattt napisał/a:

Na takie agresywne gówniary działa tylko siarczysty liść, ale taki żeby, aż by na dupę spadła zdziwiona. Nie będzie z niej już cywilizowanego człowieka tylko pasożyt społeczny. One pojmują tylko zasadę silniejszego. Żądzą nią pierwotne instynkty. Powinni takie osobniki odławiać już na etapie pierwszych lat szkoły i zsyłać do jakiś obozów na wyrąb lasu albo odizolowane kopalnie gdzieś w afryce. Marnuje tlen i kolejki u lekarzy.



zgadzam się tak właśnie powinno być, utopijne społeczeństwo przyszłości, być może ludzkość w końcu osiągnie na tyle wysoki poziom inteligencji że za bójkę w szkole będzie karana śmiercią, tylko w taki sposób wyplewi się patologie raz i na zawsze.

andysmith

2020-09-19, 13:21
jakbym by ojcem tej co lezy na ziemi to tej siedzacej bym wyj***l kopa na ryj , a potem za wlosy ja i jej stara bym do burdeu zaprowadzil zeby zarabialy na odszkodowanie dla mego dziecka

JednorękiBandyta

2020-09-19, 13:29
Jak fajnie skacze jej tym dupskiem wieczorkiem bd tak skakała po ku*asie :D

andysmith napisał/a:

jakbym by ojcem tej co lezy na ziemi to tej siedzacej bym wyj***l kopa na ryj , a potem za wlosy ja i jej stara bym do burdeu zaprowadzil zeby zarabialy na odszkodowanie dla mego dziecka



A jak byś był ojcem tej drugiej to byś jej kibicował co?

dżonyłojlker

2020-09-19, 16:24
andysmith napisał/a:

jakbym by ojcem tej co lezy na ziemi to tej siedzacej bym wyj***l kopa na ryj , a potem za wlosy ja i jej stara bym do burdeu zaprowadzil zeby zarabialy na odszkodowanie dla mego dziecka



ch*ja byś zrobił i dobrze o tym wiesz, a ta gówniara jeszcze by ci naj***ła sęków na tym frajerskim łbie.

mandzur2408

2020-09-19, 19:59
Jak by to spotkało moją córkę.To gwarantuje wam że materiał na Harda byście mieli wyśmienity.

tarpan

2020-09-20, 14:46
Takie k***y to od razu do utylizacji bo szmacisko urodzi kolejnych gamoni i agresywnych kurew.