18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bójka rosyjskich nastolatek

Marano • 2021-01-13, 05:18
Bójka dwóch dziewczyn w mieście Twer w Rosji.

Według znajomych obu dziewczyn miał to być sparing lub tzw. test siły.

Dziewczyny zostały zidentyfikowane jako Anna Lebedeva (w różowym) i Aljona Zabelina. Obie mają po 16 lat i są uczennicami lokalnego gimnazjum.

Zakończenie jest co najmniej dziwne w kontekście przebiegu starcia. Rosja to wciąż stan umysłu.


35i

2021-01-13, 05:34
j***ny pedał w rurkach (0:39).

Marano napisał/a:

Według znajomych obu dziewczyn miał to być sparing lub tzw. test siły.



Typowa solówa.

Marano napisał/a:

Zakończenie jest co najmniej dziwne w kontekście przebiegu starcia



Co w tym dziwnego? Zakończenie prawidłowe. Brawa za sportowe zachowanie.

Misiek_KRK

2021-01-13, 07:14
35i napisał/a:

... Brawa za sportowe zachowanie.


Jakie k***a sportowe zachowanie? Kopanie leżącej laski w głowę to jest sportowe zachowanie. Gdzie Ty k***a uprawiałeś sport?

banerr

2021-01-13, 07:15
Murzyński finał. Brak tylko skoków na głowę ale myślę że następnym razem też je przećwiczy.

35i

2021-01-13, 07:35
Misiek_KRK napisał/a:

Jakie k***a sportowe zachowanie? Kopanie leżącej laski w głowę to jest sportowe zachowanie. Gdzie Ty k***a uprawiałeś sport?



Na ulicy. Wyrwałeś z kontekstu i sapiesz. Jak nie łapiesz, to piszę jeszcze raz, chodziło o zakończenie.

Halman

2021-01-13, 07:50
35i,
Zejdź z oczu wszystkim patusie na tydzień ... dla twojego dobra.

bercisko

2021-01-13, 08:03
"Bójka nastolatek"
k***a, stary pierdziel ze mnie i mogę powiedzieć: "Za moich czasów..." Tak, k***a za moich j***nych czasów, to nawet patola w szkole tak sie nie biła. Owszem z pięści po ryju lub brzuchu to było normalne, ale do ch*ja nie pamiętam, żeby ktoś zaczynał kopać leżącego po głowie. Ryje były obite, czasem zęby leciały, ale jakieś zasady były.
Teraz jak widzę jak biją się małolaty to dramat jest. Laski są słabsze to i obrażenia "bezpieczniejsze", ale już sebixy biją tak żeby zabić lub na wózku kogoś posadzić na całe życie.
Poj***ne!

janlew

2021-01-13, 08:47
Po tym co tu zobaczyłem, dochodzę do wniosku, że to kopanie po głowie leżącego, które nas tak szokuje, dla nich jest zupełnie normalnym i akceptowalnym zachowaniem. Coś jak u chińczyków czy szwajcarów jedzenie psów, nas szokuje, tam normalne. Trzeba uszanować kulturę innych, ale należy też wyciągnąć wnioski. A wniosek jest taki że z ruskimi (i ich banderowskim odpadem), należy postępować tak jak z murzynami. To jest: zero honorowej walki, a najlepiej zero walki, w przypadku napaści traktować jak wściekłe dzikie zwierzę, najlepiej rozjechać lub zastrzelić.

S.Cat

2021-01-13, 08:53
Mnie bardziej ciekawi co ten gościu chciał osiągnąć prawie-kopnięciem w głowę tej dziewczyny. Rosja to nie stan umysłu. To jakaś dysfunkcja mózgowa.

Jabulko69

2021-01-13, 10:07
35i napisał/a:

Na ulicy. Wyrwałeś z kontekstu i sapiesz. Jak nie łapiesz, to piszę jeszcze raz, chodziło o zakończenie.



Na ulicy to Ty mogles co najwyzej pajacowac, jakbys poszedl na prawdziwy sportowy sparring to bys nie wytrzymal 10 sekund.

r061071

2021-01-13, 10:30
S.Cat napisał/a:

Mnie bardziej ciekawi co ten gościu chciał osiągnąć prawie-kopnięciem w głowę tej dziewczyny. Rosja to nie stan umysłu. To jakaś dysfunkcja mózgowa.



ch*j krzyczał do kopiącej [zabij to gówno] także gdybym był ojcem kopanej wyr*chałbym kopiąca z kumplami a krzyczącego pozbawił możliwości przemieszczania o własnych siłach

SirMajkel

2021-01-13, 10:46
laski bardziej kulturalne niż większość debili napinaczy.

Budrys2000

2021-01-13, 10:50
Lepiej dwie ranne, niż jedna zabita ;-)

pankruk

2021-01-13, 11:12
Mówcie co chcecie ale za moich czasów nawet jak były bójki na osiedlu czy po szkole to nie było mowy o kopaniu leżącego.

Er...........en

2021-01-13, 11:25
35i napisał/a:

Na ulicy. Wyrwałeś z kontekstu i sapiesz. Jak nie łapiesz, to piszę jeszcze raz, chodziło o zakończenie.



Nie wychylaj się z tej ulicy, bo dorwie cię ktoś taki jak ja i pozamiatane. Zostań tam podrzędny patusie gdzie twoje miejsce.