18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Bójka Romów w galerii handlowej

McQurwa • 2021-05-30, 19:33
Do awantury w galerii Posnania doszło w sobotę około godziny 22
W kulminacyjnym momencie w bójce brało udział około 50 Romów.




sukces poznańskiej policji, 11 patroli na miejscu i ani jednego zatrzymania

Emilian89

2021-05-30, 19:35
jesus maria ja sie boje ... boze co za p*zda nagrywała.

Edit Obejrzałem Całe ...

Jestes Mega w ch*j p*zdą i wstydem dla Poznania ...

chitlerowiec

2021-05-30, 19:45
Aha, okej, gdzie ta bójka? p*zdo nie zawracaj dupy.

lokal.szczecin

2021-05-30, 20:19
Poprawię autora Jak by ktoś nie zrozumiał
Romowie należy czytać cyganie

Zewłok666

2021-05-30, 20:37
Mogli jeszcze WOT ściągnąć XD Przecież wiadomo, że gdyby któremukolwiek z zamieszanych w bójkę spadł włos z głowy, to lewactwo dostałoby niewyobrażalnych spazmów. A weź jeszcze człowieku miej nieszczęście robić wtedy zakupy i wejść im w drogę. Kosa pod żebro murowana, a sam się przecież nie obronisz pięściami przed 50 typa.

Marek_0485_pol

2021-05-30, 20:41
Te cygańskie pluskwy chodzą do Posnani kraść, jak jeździłem na taxi często miałem kurs, wsiadały dwie grube pluskwy i wiozłem je do lombardu do centrum na 3 maja. Tfuu...

JaTylkonaChwile

2021-05-30, 20:47
tacy z nich romowie jak z pakistanczykow uchodzcy z syrii. Cyganie a nie romowie. Koniec kropka.

ciekawostka :

nie wiem czy wiecie ale istnieje takie cos jak https://jednizwielu.pl/

preznie dzialajacy portal promujacy cyganow w polsce. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Czyli zrobcie jakies polit poprawne gowno i dostaniecie w ch*j kasy.

Portal dziala preznie i niesamowicie sie rozwija :

Rozmowa z pieśniarką Teresą Mirgą w Radio Opole - 6 lat temu
romopedia.pl w jednym pliku tekstowym! 6 lat temu
O sytuacji kobiet romskich w Europie w Radio Opole - 6 lat temu

itd itp

Portal ostatnio aktualizowany 6 lat temu a kase sk***ysyna pewnie ciagna potezna co roku :/

ProVVe

2021-05-30, 20:49
To ta akcja sprzed paru lat czy kolejna nowinka? Te k***y maja swoje miejsca tak samo w kingcrossie czy browarze. Polać bena i rzucic zapalke

JaTylkonaChwile napisał/a:

tacy z nich romowie jak z pakistanczykow uchodzcy z syrii. Cyganie a nie romowie. Koniec kropka.
ciekawostka :
nie wiem czy wiecie ale istnieje takie cos jak
preznie dzialajacy portal promujacy cyganow w polsce. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Czyli zrobcie jakies polit poprawne gowno i dostaniecie w ch*j kasy.
Portal dziala preznie i niesamowicie sie rozwija :
Rozmowa z pieśniarką Teresą Mirgą w Radio Opole - 6 lat temu
romopedia.pl w jednym pliku tekstowym! 6 lat temu
O sytuacji kobiet romskich w Europie w Radio Opole - 6 lat temu
itd itp
Portal ostatnio aktualizowany 6 lat temu a kase sk***ysyna pewnie ciagna potezna co roku :/



taaa bylo tu juz. Nawet powiem Ci ciekawostke, ze akcja upadla oraz komentarze zostaly zamkniete poniewaz 99% byly lekko mowiac negatywne. Kazdy spotkal to gowno i nie dal sie nabrac

baronturbina

2021-05-30, 20:50
Kiedy się k***a nauczcie się wreszcie to brudni cyganie! Nie ma czegoś takiego jak Romowie. Byli Romanie ale to dawno temu i to porównanie ich obraza. Porównanie cygana do szczura również szczura obraza.

robsonx79

2021-05-30, 20:53
Policjanci kroczą w takim tempie, żeby tylko nikogo na miejscu nie zastać.

Lobo24

2021-05-30, 20:54
Nie oglądałem ale generalnie jest banalny sposób na przepędzenie tych gniotów. Powinni z góry zrzucić plik ulotek w stylu "przyjmę do pracy". Wiszą czasami takie na słupach. "Przyjmę do pracy w sklepie...". sp***alaliby jak poparzeni.

BartoszGlowacki

2021-05-31, 00:33
Autor widocznie jest za równouprawnieniem i tolerancja dla innej kultury. stąd Romowie a nie cyganie. Cygan to Cygan panie strachliwy.
,A za Poznań i jego "europejską tolerancję" się wstydzę.. Po prawym i dumnym mieście endecji nie zostało nic. Tylko kolorowe flagi, dark Quiny i inne dziwactwa typu veganie i rowerzyści.