18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bójka nastolatek w Lubinie

Marano • 2019-10-01, 15:38
Dwie nastolatki umówiły się na bójkę na parkingu szkolnym ZS nr 1 w Lubinie. Podobno poszło o to, że "Martyna powiedziała Kamili, żeby ta szła szybciej na korytarzu, a ta jej odpyskowała, że nie" :lol:

Pokonana dziewczyna ostatecznie doznała wstrząsu mózgu, choć jak widać na końcu jeszcze miała ochotę kontynuować starcie (pewnie sama adrenalina).




Juzef_Rzelazin

2019-10-01, 15:51
Pojedynek (łac. duelium, gr. μονομαχία) – krwawy, choć zarazem uznawany za honorowy, sposób rozstrzygania konfliktów między dwoma rywalami.

Pojedynki toczono między obrażonym a obrazicielem, choć zdarzały się także zniewagi obopólne. Ginęli w nich bardzo wybitni ludzie.
Wystarczającym pretekstem do pojedynku była obraza honoru. Obrazić zaś honor można było bardzo łatwo – wystarczyło zrobić coś, co uwłaczało czyjemuś honorowi i nie przeprosić go za to. Szczególnie stara arystokracja rodowa miała wysokie mniemanie o swoim honorze.

Podczas walki nie wolno było przerzucać broni z jednej ręki do drugiej. Kierownik walki przerywał ją gdy: jeden z walczących otrzymał ranę, jeden z walczących upadł, jeden z walczących – wcześniej ranny – był niezdolny do walki. Kierownikowi pojedynku pomagał sekundant, który przerywał walkę, gdy czegoś nie zauważył kierownik.

W zależności od wcześniejszych ustaleń, pojedynki były prowadzone do:

pierwszej lub drugiej krwi
niezdolności pojedynkowej
śmierci jednego z walczących

Mamy tutaj więc do czynienia z klasycznym honorowym pojedynkiem łącznie z respektowaniem przez pojedynkujących oraz sekundantów wszelkich zasad spisywanych przez stulecia.

~sensualna

2019-10-01, 15:56
mam nadzieje że długo posiedzi w ośrodku wychowawczym :D

TB303

2019-10-01, 15:59
A mówi się, że my mężczyźni, to ta agresywna płeć. Ten kto pieprzy takie bzdury, poznał bardzo mało kobiet w swoim życiu. W ich przypadku nie ma walk honorowych(ewentualnie na ringu), tylko walka na śmierć i życie. Baby nie spoczną, dopóki drugiej nie stanie się jakaś mocna krzywda.

bl...........se

2019-10-01, 16:00
Przypominam, że bijących się lasek z zasady nie rozdzielamy. Cieszymy oko i dopingujemy, co ma być to będzie :szczerbaty:

BrunerOvned

2019-10-01, 16:01
Nie jest to jakaś wybitna bijatyka ale zawsze to lepsze, niż KSW...


~Beny

2019-10-01, 16:32
Dzisiaj rano czytałam wypowiedź ojca i mówił, że jego córka broniła rodziny. Chodziło o ubliżanie, co by miało sens, bo dziewczyna pod koniec filmiku mówi do tej drugiej, że ma przeprosić.
Ciekawe jak było naprawdę.

mecenaz

2019-10-01, 16:51
Patologia na ch*ja :shock: bić leżacą laske po głowie

McQurwa

2019-10-01, 18:05
Z całym szacunkiem dla Lubina, ale widzę że na ulicy albo pedalskie hordy albo znieczulica

szympas1

2019-10-01, 18:29
k***a. Jak ja byłem w szkole to raz w tygodniu na tzw. "zielonym(nazwa boiska, na którym położono sztuczną trawę, pozostałe boiska dookoła szkoły były betonowe) była solówka a i czasem te trafił się ktoś kto już miał pierwszy telefon aparatem 0,3 megapiksela i wszystko nagrywał, jeśli był burżujem to mógł to wrzucić do internetu. Zwyczajna solówka dziewczyn ale telewizja musiała zrobić straszny materiał o przymocy w polskich szkołach i znieczulicy oglądających.

Tr...........ty

2019-10-01, 19:08
Beny napisał/a:

Dzisiaj rano czytałam wypowiedź ojca i mówił, że jego córka broniła rodziny. Chodziło o ubliżanie, co by miało sens, bo dziewczyna pod koniec filmiku mówi do tej drugiej, że ma przeprosić.
Ciekawe jak było naprawdę.



A co miał mówić, że ma patolę w domu? Na filmie od początku słychać jak jeden patus mówi, że ma przepraszać, ale taki podczłowiek zazwyczaj każe się przepraszać za wszystko.

robo72

2019-10-01, 19:36
Zwada pomiędzy dwoma dziewczynami jak najbardziej,może nie naturalne ale można zrozumieć że emocje wzięły górą. Ale tłum p*zd nie kontrolujących tego co się dzieje,żeby dziewczynie łeb odbijał się od asfaltu jak ping pong od stołu i bez reakcji ? Gdybym był przejazdem przypadkiem wpie**ol dookoła wszystkiemu co się rusza.

PaVV

2019-10-01, 20:45
Solówka to solówka, więc o co k***a halo?

jbone

2019-10-01, 22:36
zaraz z buta w głowę szmacie w niebieskim-to nie pojedynek.