18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bójka na polskiej siłowni

fgx • 2021-04-12, 23:55
Akcja od 2:46

Ciekawie by było gdyby dostał tym gryfem


maddog77

2021-04-13, 17:45
Mnie tam może raz w życiu poniosło bynajmniej nie na siłce ale gówniarzy goniłem przez całe osiedle.

Adrian92

2021-04-13, 18:36
Jaki rak w komentarzach, ja pie**ole. Wy to naprawdę musicie mieć smutne życie :o

St...........on

2021-04-13, 19:02
O ławeczkę się p*zdusie posprzeczały? Śmieszą mnie takie klocki, ma to parę, ale ani szybkości, ani zwinności ,ani wytrzymałości. Przecietny rolnik by obu rozpie**olił w mak.

Grzechulec

2021-04-13, 19:03
Katyńska jedynka dla prowodyra zajscia

St...........on

2021-04-13, 19:10
Karmazon napisał/a:

Przecież w takich tematach sadolowi wyjadacze mają zajebiste pole do popisu żeby się dowartościować. Próżno tu szukać logiki.



To po ch*j w ogóle pakowac? żeby podobać się koledze na gryfie obok? Tacy mają najnizszą samoocenę i najbardziej agresywni są przy barowych sprzeczkach, a zapominają,ze oprócz masy ważna jest technika i prędkość. Najlepiej jak taki startuje do ciebie z "telewizorami pod pachami" jakby miał zaraz przejśc w tryb Super Saiyan, a jedna celna bomba na nos i gościu idzie spać albo woła kumpla, wtedy trzebaa się salwować taktycznym odwrotem :amused: bo nie wiadomo ilu jescze kumpli przyjdzie.

Wiewór

2021-04-13, 19:18
mesjans napisał/a:

Ten mniej zbudowany powiedział temu drugiemu że dziś ma brzydsze mięśnie pośladkowe niż wczoraj.



Pokłócili się o teorie względności i podróże w czasie. Jeden twierdził ze wszechświat jest stały a drugi że ciągle się powiększa.
No i ten większy powiedział że to ch*ja prawda a Einstein ssał ku*asy

:lol:

PieronJasnySzlag

2021-04-13, 22:45
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

To po ch*j w ogóle pakowac? żeby podobać się koledze na gryfie obok?


Już po Twoim pytaniu wiadomo że siłownia nie jest dla Ciebie. Ale że Cie lubie to Ci odpowiem w miare prosto i rzetelnie. Ciało człowieka nie zmieniło się od czasów kamienia łupanego i wciąż stworzone jest do podstawowych ruchów jakie nam były przydatne tysiące lat temu czyli do chodzenia, biegania, dźwigania, wspinania się... I w zasadzie siłownia powinna być koniecznością dla każdego kto chce być zdrowy (aparat ruchowy, hormony, ogólna sprawność fizyczna). Tylko nastały takie śmieszne czasy że mało który człowiek potrafi prawidłowo chodzić nie mówiąc już o podciągnięciu się na drążku czy poprawnym siadzie z ciężarem zbliżonym do masy własnego ciała. Za to do heheszków z chłopaków z siłowni to pierwsi. Ale taki "koks" (jeśli nie pójdzie po bandzie) to w wieku 40 lat dalej będzie sprawnym facetem. Zaś u heheszkujących ze sportów siłowych pojawią się bóle,zwyrodnienia, stany zapalne, problemy z libido...

djpyza

2021-04-13, 23:01
złoto :D nie ma co :D hahahhaha cymbały ale nie każdy z siłowni to taki sam dzban. a Sadolowym dzieciom to proponuję ruszyć dupsko i zobaczyć jak to przyjemnie i ile wyrzeczeń trzeba mieć by zrobić taka sylwetkę wam się zdaje że to kucie dupy i to wszystko : D Ah i będę wielki :D odrobine szacunku . mimo to co po niektórzy maja w głowach na tych siłowniach .ale nie każdy koks jest głupim wsiurem...

dagonxdagon

2021-04-14, 00:10
Mamy wszystko:
-gejowskie podchody
-darcie p*zdy z 1,5m
-machanie głowami jakby mieli zaburzenia błędnika
-walenie z partyzanta jak p*zdeczka

picolo

2021-04-14, 00:12
sebuś już dopakował do momentu gdzie sam może się przypie**alać do wszystkich, bo do tego momentu robił za zwykłego rudego cwe*a spod celi.

dżonyłojlker

2021-04-14, 00:16
PieronJasnySzlag napisał/a:

Gdzie to widać? Poczym poznałeś panie psychologu?



Tak tylko napisałem.
Kiedyś udałem się na siłownię i podszedł do mnie taki wielki koksiarz i powiedział: jak nie masz 40 w kablu to wypie**alaj. Nie zrozumiałem wtedy o co chodzi. Odpowiedziałem, że wolę dziewczyny, a on chwycił sznur do tricepsa (ten z grubymi gumami na końcu), zakręcił nim i walnął mnie w głowę. Od tego czasu omijam siłownie szerokim łukiem.

RzezniaZmasarnia

2021-04-14, 00:22
intermag napisał/a:

Tłumaczę zajście z ruchu warg
Tey k***a
Co chcesz k***a
Wk***iałeś mie
Bo ci wyjebie
To dalej
Łuppp
Zajebie cie k***a
To ja cie zajebie k***a
No choć k***a
Idę k***a
Zaj***ł ci k***a
Dawaj k***a
Powyższy tekst można przypisać do dowolnej osoby na filmie



Browar

:mrgreen:

Budrys2000

2021-04-14, 08:14
tiemek napisał/a:

ciekawe do jakiego związku należą, skoro mogą ćwiczyć na siłowni



do związku homoseksualnego ;-)

psykop

2021-04-14, 18:00
Ale się nasrało w komentarzach. Jacy wy tu odważni jesteście.

shoe5maker

2021-04-14, 22:48
Syn_Milionera napisał/a:

Pokłócili się o to kto potrafi chodzić z większymi arbuzami pod pachami.



Albo telewizorami, ale tymi starymi.