18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bójka ciot

TT4 • 2017-02-19, 14:08
Doskonale słychać soczyste chrup. :-D


doopa

2017-02-19, 14:14
gdzieś to już widziałem

wodzwioski

2017-02-19, 14:42
Dojechał go bo gruby jest wolny na szybkość

Zjebofiks

2017-02-19, 15:16
Cytat:

Doskonale słychać soczyste chrup


ze śląska jesteś prawda?

Dio_1

2017-02-19, 17:20
@up

,,ze domu dziecka jesteś prawda?''

siwybis

2017-02-19, 18:08
No muszę przyznać że stawiałem odwrotnie, chudy dał radę, browar.

dobra_kawa

2017-02-19, 18:08
k***a przez chwilę myślałem że to kark :(

Manowarrior

2017-02-19, 18:15
Tak cioty, ale obskoczyłbyś wpie**ol od obu napinaczu, maczo internetowy ;D

Hubertov

2017-02-19, 18:16
Mam pytanie do eksperta - mianowicie dlaczego w walkach MMA, Muay Thai, BJJ, czy nawet boksu kontuzje zdarzają się tak rzadko? Mowa o wagach ciężkich. Jak to możliwe, że taki osobnik z filmiku łamię rękę przy zwykłym upadku? Jak?

JPablo

2017-02-19, 18:17
Cytat:


k***a przez chwilę myślałem że to kark :(


Nie tylko Ty :<
Myślałem że pięknie chrupnął mu karczek a gościu dostał potem jakiś dziwnych drgawek pośmiertnych :krejzi:
Ale byłby materiał i akcja w szkole jakby trupa z wf wynosili :krejzi: inne klasy pewnie by w życiu nie przyniosły zwolnienia z obawy przed nauczycielem

Adisko

2017-02-19, 19:06
Hubertov napisał/a:

Mam pytanie do eksperta - mianowicie dlaczego w walkach MMA, Muay Thai, BJJ, czy nawet boksu kontuzje zdarzają się tak rzadko? Mowa o wagach ciężkich. Jak to możliwe, że taki osobnik z filmiku łamię rękę przy zwykłym upadku? Jak?



Bo jest spasiony i nie ćwiczy. Do tego zła dieta. No i sportowcy uczą się nie tylko jak wygrywać, ale co robić żeby unikać kontuzji. Tutaj pewnie walka bez żadnej rozgrzewki, mięśnie sztywne to i poszło

7S2Z8

2017-02-19, 19:11
@Hubertov
Pewnie dlatego, że jak zaczynasz trenować to najpierw uczą cię jak nie dać sobie zrobić krzywdy, a dopiero później uczysz się jak robić krzywdę komuś. W Judo najpierw uczysz się upadać, a dopiero później rzucać, w BJJ dużo szybciej nauczysz się szybko klepać niż poddawać, z innymi sportami walki nie miałem kontaktu, ale podejrzewam, że jest podobnie.
Druga sprawa - profesjonaliści cenią swoje zdrowie, wiedzą kiedy odpuścić i najważniejsze - wiedzą jak nie zrobić sobie krzywdy.

Odpowiadając na pytanie - normalny odruch człowieka nie mającego kontaktu ze sportami walki to podparcie się ręką przy upadku, wtedy cały ciężar ciała spada na rękę i trach. Dodam, że zwalczenie tego odruchu to podstawa w każdym sporcie walki (stosuje się np. obalenia gdzie obalany musi cały czas trzymać ręce w górze).

allmaciejd

2017-02-19, 22:36
dobra_kawa napisał/a:

k***a przez chwilę myślałem że to kark :(


Nie myślałeś tylko miałeś nadzieje, to mała różnica :mrgreen:

xv89

2017-02-20, 06:26
Hahah... Nie mogę z tego podkładu... Jakby mu rodzinę na Sybir wywozili =)