topic

Boguś i wypowiedzi kulturalnego prezesa firmy

Personne • 2020-03-26, 07:40
W materiał filmowy wstawione są prawdziwe wypowiedzi bardzo kulturalnego pana prezesa

McQurwa

2020-03-26, 07:44
ch*jowy jest ten przekaz

Rogrog

2020-03-26, 10:12
McQurwa napisał/a:

ch*jowy jest ten przekaz

Jak twój ch*j....

aaaaaaaaaaaaaa

2020-03-26, 10:18
Anonimowe opinie w internecie...
Wiecie ile warte są takie opinie?

balasior

2020-03-26, 10:24
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Anonimowe opinie w internecie...
Wiecie ile warte są takie opinie?

Osobiście ja kiedy szukałem pracy mocno sie sugerowałem właśnie takimi opiniami :P ale to może tylko ja ;)

kusy666

2020-03-26, 10:31
balasior napisał/a:

Osobiście ja kiedy szukałem pracy mocno sie sugerowałem właśnie takimi opiniami ale to może tylko ja

No to nie polecam. Generalnie na GoWork pracodawca za ileś srebrników miesięcznie może wykupić konto 'admina' i usuwać opinie, które mu się nie podobają ;]

ProVVe

2020-03-26, 10:35
Czyli jak pijak albo olewus napisze coś to rzecz święta? Takie cos o ch*ja rozbic. Trzeba z każdą stronę rozmawiać... Jak się ktoś weźmie za produkcję i przyjdzie mu do "rozmów", łagodzenia sytuacji, spełniania abstrakcyjnych próśb to zobaczy, że to nie jest tak hop-siup... Ktoś kto zgadza się na pracę w takich i takich warunkach widzi na co się pisze. To jak k***a j***ny nauczyciel... Pójdę do "pracy", ale nie odpowiadają mi zarobki to strajkami wymusze podwyżkę, więcej urlopu bo gardło, kreda pyli to tablice najlepiej laser...

Ps. Każdy gdzieś zaczynał i Tylko Ci co uczciwie pracowali jakoś nie marudza bo dostaną premię, podwyżkę lub zmienia pracę na lepszą/która bardziej odpowiada... Dzisiaj to nie problem

BialyNigger

2020-03-26, 10:56
każda próba ograniczenia wyzyskiwania pracowników przez pracodawców jest na plus...

swoją drogą strasznie zabawne jest, że teraz przedsiębiorcy wojujący z ingerencją państwa w gospodarkę proszą na kolanach o pomoc, a ci odprowadzający podatki na Cyprze o wsparcie finansowe

aaaaaaaaaaaaaa

2020-03-26, 11:00
balasior napisał/a:

Osobiście ja kiedy szukałem pracy mocno sie sugerowałem właśnie takimi opiniami ale to może tylko ja

Wersja 1.
Pracodawca to kawał sk***ysyna, pracownik się stara, a cały czas w robocie traktowany jest jak szmaciarz.
Pracownik wystawia opinię.
Wersja 2.
Pracodawca może nie jest ideałem pracodawcy, ale nie jest źle.
Pracownik wali w h*ja, kradnie, przychodzi do pracy pod wpływem. Pracodawca w końcu mu dziękuje, lituje się i nie daje dyscyplinarki.
Pracownik obsmarowuje go w internecie... Że to h*j nie pracodawca, że pomiata pracownikami, że h*jowo płaci...
Wersja 3.
W danej branży ciężko o pracownika, firma X umieszcza fejkowe opinie o konkurencyjnej firmie, by fachowiec przyszedł do nich, a nie do konkurencji.
Wersja 4.
Jakiś żartowniś dla zabawy umieszcza opinie o jakiejś firmie.

Skąd będziesz wiedział, że opinia jest prawdziwa i rzetelna??

I nie tyczy się to tylko opini o pracodawcy.
Na Ceneo jest wysyp opini typu "Makita to szajs, tylko Celma, polska firma, nie jakiś chińczyk", od tego czasu Celmę omijam szerokim łukiem. Ewidentnie wersja 3.

wilkoala

2020-03-26, 13:05
ProVVe napisał/a:

Dzisiaj to nie problem

TERAZ to będzie problem, teraz lub za 3-4 m-ce to pokolenie roszczeniowych leserowatych milenialsów zacznie doceniać posiadanie pracy.
Bo jej zacznie brakować, sądząc po "rewelacyjnym" pakiecie pomocowym dla firm made in Morawiecki moron head.
Kurde, odroczony VAT dzięki Ci Panie to na bank pomoże, szkoda że wcześniej nie było opcji zawieszenia działalności gospodarczej...
A nie, czekaj.

MatlusAS

2020-03-26, 13:40
Rogrog napisał/a:

Jak twój ch*j....

Czyżby niesmak pozostał w ustach :->

mariusz3pl

2020-03-26, 13:54

Wersja 1.
Pracodawca to kawał sk***ysyna, pracownik się stara, a cały czas w robocie traktowany jest jak szmaciarz.
Wersja 2.
Pracownik wali w h*ja, kradnie, przychodzi do pracy pod wpływem. Pracodawca w końcu mu dziękuje, lituje się i nie daje dyscyplinarki.
Pracownik obsmarowuje go w internecie... Że to h*j nie pracodawca, że pomiata pracownikami, że h*jowo płaci...
Wersja 3.
W danej branży ciężko o pracownika, firma X umieszcza fejkowe opinie o konkurencyjnej firmie, by fachowiec przyszedł do nich, a nie do konkurencji.
Wersja 4.
Na Ceneo jest wysyp opini typu "Makita to szajs, tylko Celma, polska firma, nie jakiś chińczyk", od tego czasu Celmę omijam szerokim łukiem. Ewidentnie wersja 3.

Niektóre komentarze poparte są wiarygodnymi historiami, firma w której pracuje miała takich wpisów z przykładami dziesiątki i jaki miałem ubaw że znam tych ludzi i te faktycznie prawdziwe wydarzenia....

TranzystorWyklęty

2020-03-26, 14:38

Wersja 1.
Wersja 2.
Wersja 3.
Wersja 4.

Można odróżnić "opinie" napisane przez jakichś frustratów od rzeczowych wypowiedzi zawierających konkrety z argumentami. W większości przypadków, z którymi miałem do czynienia opinie się w większości potwierdzały. I to opinie o relacjach pracownika i pracodawcy, oraz opinie kontrahentów.

krokodyl

2020-03-26, 15:47
Pamiętam nie zapłćił pracownikowi .