18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bogatynia moje miasto. Gościu maluje garaż petardą.

Kalwa • 2017-04-30, 20:10
Jak w opisie. Gościu z mojego miasta oglądał Jasia Fasole. Efekt- tydzien czasu w szpitalu. Widać nie wyszło mu to. Facet wsadził petardę do puszki z farba. :idzwch*j:

nerusss

2017-04-30, 20:17
Jaka petarda ma taką moc?

mateusos

2017-04-30, 20:30
Wez petarde i sie wystrzel na Sadistic/.

SaveTheTrees

2017-04-30, 20:33
@nerusss
W innym temacie wrzuconym na Sadola parę dni temu (którego jednak, prawdopodobnie z powodu ch*jowego otagowania, nie mogę znaleźć) była chyba mowa o puszce z farbą pod ciśnieniem. A jak nie, to może domowa konstrukcja, bomby się dość łatwo robi.

Kalwa

2017-04-30, 20:36
nerusss napisał/a:

Jaka petarda ma taką moc?



Nie wiem ale jest to na stronie regionalnej. wydaje mi sie, ze farba łatwopalna i sie opary powstarzle podczas wybuchu zapalily. Chyba, ze gosciu cos trzymal w garazu latwopdalnego co parowalo. Zwykla petarda i puszka farby ;D Moj sąsiad ;D Tydzien czasu w szpitalu ;D

hellbwoi

2017-04-30, 21:01
Ten temat widzę tu już po raz k***a trzeci, a mój, który nie był dublem ktoś wyj***ł do było.pl. Na sadolu zupełnie jak k***a w polskim rządzie.

dsk4rav

2017-04-30, 21:18
Up.
Bo nie jestes z Bogatyni

botspam

2017-04-30, 23:40
czekałem na ten filmik bo nie chciało mi się wierzyć że by tego nie nagrywał

Ma...........ke

2017-04-30, 23:53
@hellbwoi

Na sadisticu jak w lesie k***a, nie na sadolu jak w chlewie obsranym gównem k***a.

RaSzo

2017-05-01, 00:25
Tutaj macie z innego źródła :)

"35-latek postanowił pomalować przydomowy garaż. Nie chciało mu się jednak poświęcać na to zbyt wiele czasu, ani męczyć machaniem pędzlem. Postanowił, że użyje pojemników z farbą w aerozolu, którą rozprowadzić miał wybuch materiałów pirotechnicznych. Eksplozja była silna, wyrwała drzwi, które uderzyły w mężczyznę. We wtorek wieczorem trafił na ostry dyżur do szpitala w Zgorzelcu (Dolny Śląsk). Mieszkaniec Bogatyni zabrał się za malowanie we wtorek wieczorem. Tuż przed godz. 19 policję zaalarmowali sąsiedzi, że w jednym z prywatnych garaży doszło do potężnej eksplozji. Policjanci, którzy pojawili się na miejscu ustalili, że 35-letni mężczyzna usiłował pomalować wnętrze garażu, ale w dość nietypowy sposób. Przywiązał petardy do pojemników z farbą, odpalił je i wyszedł z pomieszczenia. Na czas eksplozji stanął za drzwiami, jednocześnie trzymając je od zewnątrz by się nie otworzyły. Siła eksplozji była jednak tak duża, że drzwi garażowe uderzyły w mężczyznę. 35-latek trafił do szpitala, szczęście nie doznał poważniejszych obrażeń ciała, ale lekarze podjęli decyzję o pozostawieniu go w placówce na obserwacji. "

kothletino

2017-05-01, 01:34
Kiedyś kumpel sprawdził poziom paliwa w Simsonie przyświecając sobie zapalniczką, bardzo podobne pie**olnięcie.

PixLord

2017-05-01, 10:33
Wolnoć Tomku w swoim domku.

ellsworth

2017-05-01, 10:42
No bez jaj! Czegoś takiego to jeszcze nie widziałem :D Chłop się chyba z amebą zamienił na mózgi. W życiu bym nie wymyślił takiego sposobu malowania, mistrz!